Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Skraidančios riedlentės
 
 

Skraidančios riedlentės

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2016-01-07 6
Nuostabiausia tai, kad tokią skraidlentę pasidaryti gali praktiškai kiekvienas. Reikės viso labo sauso ledo (sušaldyto anglies dvideginio – CO2) ir kokios nors lentos, kurią būtų galima pasidėti ant to ledo. Idėjos autoriai tokia savadarbe skraidlente virš parketo skraidė taip, tarsi trintis nė neegzistuotų – o ir išsilaikyti ant tokio daikčiuko kartais būdavo praktiškai neįmanoma.
(0) 2015-12-28 15
Bendrovė „ARCA Space Corporation“ pristatė įrenginį, kurį galima vadinti skraidančia riedlente, nors ji savo galimybėmis ir neprilygsta matytai filme „Atgal į ateitį“.
(3) 2015-06-25 14
Akys jūsų neapgauna. Čia – tikrai veikiantis "Lexus" skraidlentės prototipas. "Atgal į ateitį" tikrovė – jau ne už kalnų. "Slide" – japoniška riedlentė be ratų, kurią su visu riedlentininku ore išlaiko elektromagnetai ir skystas azotas.
(2) 2014-10-23 22
Nuo pat to laiko, kai pasirodė filmo „Atgal į ateitį“ antra dalis, visi riedlentininkai kartkartėmis pasvajoja apie levituojančią lentą, kuri be jokių ratukų ir sąlyčio su paviršiumi galėtų skrieti virš kelio, virš krūmų ir virš vandens.
(1) 2013-12-03 1
Egzistuoja daugybė technologijų, kurias mes matėme apie ateitį pasakojančiuose fantastiniuose filmuose ir kurių mes vis dar nesugebėjome sukurti šių dienų pasaulyje. Viena iš jų – skraidanti riedlentė iš kino filmo „Atgal į ateitį 2“. Tačiau dabar galų gale vienam entuziastui pavyko padaryti tokią skraidančią lentą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos