Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Šlapininimosi sistema ir šlapimas
 
 

Šlapininimosi sistema ir šlapimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-01-14 -1
Greičiausiai, esate girdėję, kad po sekso yra sveika nusišlapinti, ypač moterims. Tai yra tiesa, ir ji aiškinama tuo, kad šlapimas išplauna iš kūno bakterijas, o tai savo ruožtu padeda užkirsti kelią šlapimo takų infekcijoms.
(0) 2019-07-09 54
Šiais laikais žmonės tualeto reikalais nesižavi. Mes apie tai nesikalbame ir patys apie tai negalvojame. Tačiau Antikinės Romos gyventojai į tai žiūrėjo kitaip. Tualetai buvo atvira susitikimų ir bendravimo vieta, o ir atliekas buvo galima kam nors panaudoti. Štai šlapimas buvo pakankamai naudingas atsinaujinantis resursas.
(0) 2019-05-31 -2
Kam nėra buvę – skubame užbaigti darbą, negalime atsitraukti, nes norime pažiūrėti laidos pabaigą, ar tiesiog labai patogiai snaudžiame ant sofos. Kad ir koks scenarijus – kažkokia jėga neleidžia atsikelti ir nueiti į tualetą nusišlapinti, nepaisant to, kad norisi.
(1) 2018-02-02 1
Atrodytų, ką įdomaus galima būtų pasakyti apie šlapimą. Kai kam pati tema galėtų pasirodyti vulgari. Bet kaip ir mityba, taip ir šlapinimasis bei šlapimas yra natūrali gyvybinio ciklo dalis, tad įdomybių čia netrūksta. Ta proga ir parengėme 13 faktų – iš kurių, tiesa, keli nėra visai malonūs.
(0) 2017-09-05 12
Šlapinasi visi. Be išimties. Vis tik, koks procentas žmonių, prieš nuleisdami vandenį, žvilgteli į tai, kaip atrodo jų šlapimas? Skamba gal ir bjaurokai, tačiau tai gali suteikti naudingos informacijos apie jūsų sveikatą, rašo Shared.com.
(0) 2017-01-05 21
Be maisto žmogus gali išgyventi mėnesį ir daugiau, o be vandens – vos kelias dienas. Vandens stoka organizme gali sukelti nemažai negalavimų – negaudamos pakankamai vandens kūno ląstelės ilgainiui aptingsta ir organizmas nebegali pasisavinti amino rūgščių bei kitų maistinių medžiagų, todėl ima reikalauti vis daugiau maisto.
(15) 2016-06-16 45
Aiškėja, kad šlapinimasis maudantis duše – nieko smerktino ir blogo. Ne tik fiziologiškai (atsikratoma įtampos šlapimo pūslėje). Anot IFLscience.com, tai netgi sveikintina. Ekologiniu požiūriu.
(7) 2015-06-26 82
Jeigu manėte, kad akys baseine raudonuoja nuo chloro, tai šiek tiek klystate. Tiesa yra ne tokia nekalta.
(2) 2015-03-02 78
Senovės kinai sveikindamiesi ne veltui vienas kito klausdavo: „Ar valgei?“, persai linkėdavo: „Visada būk linksmas“, o romėnai būtinai pasidomėdavo: „Kaip prakaituoji?“ Ne tik gydytojams būtina žinoti, kaip organizmas atsikrato nereikalingų medžiagų. Pagrindinis vaidmuo šiame procese tenka inkstams, išskiriantiems šlapimą.
(1) 2014-10-27 25
Per savo 127 valandas trukusį išbandymą riedulio prispaustas keliautojas Aaronas Ralstonas ryžosi gerti savo šlapimą, kad išliktų gyvas. Galiausiai jis nusikirto savo paties ranką ir išsilaisvino. Tai buvo kraštutinis išgyvenimo atvejis ir bene vienintelis kartas, kai dar galima svarstyti, ar negurkštelėti iš savo paties "kranelio", rašo svetainė gizmodo.com.
(0) 2014-06-16 14
Daugumai žmonių šlapimas – tai skystis, kuriuo reikia atsikratyti iš karto po to, kai jis palieka kūną. Tačiau mokslininkams tai gali būti geltonasis fontanas, kuris taps ateities kuro celių technologijų pagrindu.
(11) 2013-08-05 2
Įbridus į jūrą ir mėgaujantis bangomis kartais gamta priverčia užduoti sau klausimą – lipti į krantą ir ieškotis tualeto ar trumpam stabtelėti ir papildyti vandens telkinį? Cenblog.org tinklaraštininkė Lauren Wolf įvertino ekologinę „žalą“, kurią šlapimas kelia jūrai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos