Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Smegenys ir atmintis
 
 

Smegenys ir atmintis

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-07-17 35
<em> Nenugalima <a href="http://www.technologijos.lt/n/zmoniu_pasaulis/redakcijos_akiratis/S-54554/">prokrastinacija</a>, blogai sukaupiamas dėmesys, negebėjimas galvoje išlaikyti bent kiek daugia
(6) 2017-06-09 11
Šiais naujų technologijų laikais didėjantis kryžiažodžių žurnalų populiarumas daug kam gali pasirodyti neįtikėtinas. Tačiau, panašu, tai yra vienas geriausių ir optimalių būdų protui lavinti. Kryžiažodžiai ir galvosūkiai kaip naudinga laisvalaikio protinė veikla jau seniai domina psichologus. Dažnai neuropsichologai tarp įvairių praktikų, kurios gerina koordinaciją ir gebėjimą vienu metu galvoti apie kelis dalykus, įtraukia ir kryžiažodžius.
(0) 2017-04-12 52
Amnezija iš žmonių kasmet atima krūvą nuostabių prisiminimų ir naudingų žinių. Dar blogiau – šis reiškinys tam tikromis aplinkybėmis neleidžia kaupti naujų patirčių. Vis dėlto, mokslininkai pamažu supranta kaip atsiminimai formuojasi, kur jie smegenyse keliauja ir net ketina sugrąžinti tai, kas rodėsi pamiršta visam laikui.
(0) 2017-03-08 10
Jie gali prisiminti kiekvieną 2002 metų dieną arba visų balandžio mėnesių saulėtus antradienius. Kas tai – dovana ar prakeiksmas?
(2) 2017-02-15 6
Internetas yra išsamiausias informacijos šaltinis, tačiau jos gausa tokia didžiulė, kad naršydami ir ieškodami kokios nors informacijos pasimetame, susipainiojame ir galiausiai nuklystame į puslapį, kuris su mūsų pirmine paieška neturi nieko bendro. Skamba pažįstamai, tiesa?
(0) 2017-02-12 26
Miegame tam, kad pailsintume raumenis, pailsintume smegenis, kad užfiksuotume ilgalaikę atmintį? O gal tam, kad pamirštume? Bent jau tokią išvadą siūlo naujo tyrimo autoriai, tyrinėję smulkiausius smegenų pokyčius miego metu, rašo livescience.com.
(0) 2017-01-30 55
Nusistovėjęs žmogaus atminties suvokimas, švelniai tariant, buvo gerokai supurtytas paaiškėjus, kad smegenys sugeba „tyliai“ saugoti informaciją bei kurti nelyginant šešėlinius prisiminimus, nepaliekančius jokių smegenų neuronų aktyvumo kitimo pėdsakų.
(2) 2017-01-10 107
Žmogaus smegenys yra vienas iš sudėtingiausių visatos kūrinių. Mokslininkai šį organą tyrinėja jau labai ilgą laiką, tačiau prireiks dar ne vienerių metų ir pastangų, kol jos bus pilnai suprastos. Pateikiame įdomiausių ir keisčiausių faktų apie žmogaus smegenis penketuką. Ar žinojote, iš kur kyla galvos skausmas, jei smegenys neturi skausmo receptorių? Kurią smegenų dalį sudaro riebalai? O vanduo? Ir kokios iš tikrųjų yra mūsų smegenų galimybės?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos