Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Socialinė migracija
 
 

Socialinė migracija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(11) 2018-02-18 -1
Pabėgėlių krizė – tai didžiausia migrantų suirutė nuo Antrojo pasaulinio karo pabaigos. Kiekviename regione yra pabėgėlių, bėgančių dėl ekonominės padėties, karų, politinės suirutės, klimato kaitos padarinių bei kitų priežasčių. Migrantų sutinkama visame pasaulyje: Afrikos (pvz., Sudane) žemyne, Lotynų Amerikoje (pvz., Gvatemaloje), Azijoje (pvz., Pakistane). Galima išskirti ir dar vieną regioną, t.y. Vidurio Rytų, kuriame nuo XXI a. pr. prasidėjo ypač ryškus Sirijos konfliktas, pastūmėjęs didelį kiekį žmonių palikti savo namus.
(8) 2017-06-14 77
Šimtai vokiečių šiemet internetu užsisakė nelegalių ginklų šaudyti migrantus. Šalyje surinkti duomenys rodo šio nežmoniško verslo mastą, rašo Vokietijos laikraščio „Die Zeit“ interneto svetainėje „Zeit Online“ žurnalistai Kai Biermann, Philipas Faigle, Astrid Geisler, Andreas Loos, Karstenas Polke-Majewskis, Danielis Mayer ir Sascha Venohr.
(9) 2017-03-24 -3
Daugelis Europos Sąjungos šalių ir Jungtinės Amerikos Valstijos nuosekliai griežtina sienų kontrolę. Tuo metu Maskva netgi ragina buvusias sovietines šalis siųsti darbininkus į Rusiją, rašo „Bloomberg“.
(2) 2017-03-09 35
Jau nuo XVII amžiaus Rusijos valdovai kuria įvairius planus ir schemas, kaip apgyvendinti tuščias rytų bei šiaurės teritorijas ir paskirstyti gyventojus. XIX–XX amžiuose šios iniciatyvos labai suaktyvėjo ir įgavo drastiškas formas, tokias kaip trėmimai ar gulago sistema. Ne išimtis ir Vladimiro Putino administracija: ji turi savo sumanymų, kaip ir kur turėtų gyventi Rusijos žmonės.
(13) 2017-02-28 43
Per mėnesį, neįskaičiuojant komunalinių paslaugų, statistinė vilniečių šeima išleidžia 500-us eurų. Užtat panevėžiečiai sau gali leisti perpus mažiau.
(0) 2017-01-19 18
Išrinktasis JAV prezidentas Donaldas Trumpas pareiškė, kad NATO yra pasenusi organizacija. Nors jis teigė, kad Aljansas jam yra svarbus, milijardierius priminė, kad tik penkios šalys moka tiek, kiek turėtų.
(12) 2017-01-04 71
Spektr.press vardu leidėjas Hansas H. Luikas kalbino gerai žinomą bankininką, rašytoją ir analitiką Thilo Sarraziną. Pagrindinis pastarojo nuopelnas – itin didelio populiarumo sulaukusi knyga „Germany Goes Under“ apie dalies turkų ir arabų imigrantų elgesio nesuderinamumą su vokiečių tradicijomis ir konstitucinėmis vertybėmis. Thilo Sarrazinas yra buvęs Vokietijos centrinio banko valdybos narys, parašęs skandalingą knygą apie tai, kad Vokietija yra Europos kasininkė, nes įvykdė Holokaustą.
(0) 2017-01-04 3
Įsivaizduokite, kad esate ūkininkas. Derlius nuolat nukenčia dėl nepastovių klimato sąlygų, šulinio vanduo pasidaro per sūrus gerti, o ryžiai turguje pabrangsta taip, kad nebeišgalite įpirkti. Lieka vienintelė išeitis – palikti namus ir laimės ieškoti svetur.
(0) 2016-12-29 3
Netrukus Kinijai gali tekti spręsti vieną didžiausių šių laikų problemų – dėl spartaus visuomenės senėjimo šalį gali ištikti demografinė krizė. Jungtinių Tautų duomenimis, 2030 m. daugiau kaip 360 mln. kinų bus vyresni nei 60 metų amžiaus – tai yra ketvirtadalis visų Kinijos gyventojų ir daugiau, negu šiuo metu iš viso gyvena žmonių Jungtinėse Amerikos Valstijose.
(7) 2016-03-21 41
Kai kalbama apie pragyvenimo lygį, sveikatą ir svetingumą, Švedija turi mažai konkurentų. Gero gyvenimo pažadai į šalį kasmet pritraukia tūkstančius, tačiau vietos gyventojai teigia, kad dėl migrantų gyvenimas Švedijoje tik blogėja, praneša „Bloomberg“.
(0) 2015-10-21 28
<i>Europoje vyksta migrantų krizė, dėl krios į žemyną atvyksta daug pabėgėlių. Rugsėjo vidurio duomenimis, nuo metų pradžios iš Artimųjų Rytų ir Afrikos per Viduržemio jūrą atvyko 4
(3) 2015-10-09 18
<i>Prieš migrantų krizę gūžiasi ne tik apsaugoti sienų nesugebanti ES. Irake ir Sirijoje veikianti „Islamo valstybė“ (IV) bejėgiškai bando sustabdyti iš regiono bėgančius gydytojus, mo
(4) 2015-09-28 64
Žurnaliste prisistačiusi Aida Bolivar ukrainiečių televizijai pasakojo penkis metus gyvenusi arabų kraštuose: ji esą moka arabų kalbą, mintinai moka Koraną, nes kitaip ten gyventi būtų neįmanoma.
(6) 2015-09-14 22
Nors musulmoniškoje Saudo Arabijoje yra 100 tūkst. kartą metuose naudojamų vėdinamų palapinių, kuriose galėtų įsikurti 3 mln. žmonių, jos dar nebuvo pasiūlytos karo draskomos Sirijos pabėgėliams.
(0) 2015-09-14 11
„Via Baltica“ kelyje patruliavę pareigūnai sulaikė pabėgėlius nelegalus. Paaiškėjo, kad tamsaus gymio vyrai yra iš Irako.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos