Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Socialiniai santykiai | Debatai | Įtikinėjimo menas
 
 

Socialiniai santykiai | Debatai | Įtikinėjimo menas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2013-07-23 4
Mergina švelniai perbraukia ranka per savo plaukus. Vaikinas, prisiskaitęs pseudopsichologinių savipagalbos knygų apsidžiaugia: ji su manimi flirtuoja. Žodis po žodžio, jis atsiduria labai nepatogioje situacijoje, nes mergina nė iš tolo nebuvo susidomėjusi vaikinu. Tuo tarpu atlikto vienokio ar kitokio veiksmo priežastis greičiausiai buvo gerokai paprastesnė.
(15) 2013-07-12 0
Kento universiteto psichologijos profesoriai Michaelis Woodas ir Karen Douglas išanalizavo, kuo skiriasi sąmokslo teorijų šalininkų ir priešininkų argumentai, taip atskleisdami pastarųjų psichologinius portretus. Tyrimo autoriai išanalizavo daugiau nei 2-iejų tūkstančių straipsnių apie Pasaulio prekybos centro griuvimą komentarus, parašytus 2011 metų antroje pusėje. Paaiškėjo, jog sąmokslų teorijos šalininkai daugiau laiko sugaišta stengdamiesi atmesti oficialią versiją, nei argumentais pagrįsti savąją.
(0) 2013-07-03 1
Paauglystė gali būti sunkus metas. Jauni suaugusieji dažnai pašiepiami dėl savo stereotipinio drovumo, nerangumo, ypač didelio susirūpinimo, ką apie juos pagalvos kiti. Naujas tyrimas atskleidė, jog drovuoliai dėl to savęs gali nekaltinti – taip juos jaustis verčia specifinė smegenų ypatybė, kuri išsivysto ir piką pasiekia paauglystės metais.
(4) 2013-06-16 0
Naujausi tyrimai atskleidė, kad norinčiam būti laimingam žmogui per parą reikia 7 laisvalaikio valandų. Tik nedaugelis mūsų tiek turime, tačiau, net jei esate dirbantis tėvas, padėtis nėra visiškai beviltiška.
(2) 2013-06-11 0
Jei suprantate kaip jaučiate pinigų įtaką, turite galimybę su jais pasiekti daugiau. Finansiniai sprendimai nėra tik kupiūros ir monetos. Dauguma žmonių juos sieja su emocijomis ir išankstiniu nusistatymu. Analizuojant savo požiūrį į taupymą ir išlaidavimą, galima priimti geresnius finansinius sprendimus, rašoma portale „Entrepreneur“.
(0) 2013-05-16 0
Visame pasaulyje besiplečiančio programavimo mokyklų tinklo “Coder Dojo” misija – ne tik išmokyti vaikus kompiuterinio raštingumo, bet ir paskatinti uždarus jaunuosius “kompiuteristus” virtualią erdvę iškeisti į gyvą bendravimą.
(14) 2013-04-23 0
Automobilius vairuotojai renkasi neatsitiktinai, sako psichologai. Anot jų, mašinos markė ir dydis gali išduoti ne tik jūsų piniginės storį ir charakterį, bet ir tai, ar esate tvarkingas, agresyvus ir (ne)stokojantis pasitikėjimo savimi.
(5) 2012-06-15 0
Kanzaso universitetas nustatė, jog avalynės stilius, vertė, spalva ir būklė atspindi žmogaus emocinę būklę ir net politines jo pažiūras. Šio universiteto mokslininkai atliko eksperimentą, kurio metu paprašė 63 savanorių grupės pagal 208 batų porų fotografijas įvertinti jų savininkus.
(4) 2012-06-11 5
Nevalia peržengti kito asmeninės erdvės – tai geležinė tinkamo socialinio elgesio taisyklė. Kaip ir kodėl atsiranda šie nematomi mus supantys erdvės burbulai? Kodėl, pažeidus asmeninės erdvės ribas jaučiamės taip nesmagiai?
(1) 2012-04-20 0
Senolių išmintis byloja, jog dvi galvos yra geriau už vieną. Tačiau mokslininkai rekomenduoja daugeliu atveju kliautis viena – savąja.
(2) 2012-02-14 7
Nedaug chemikalų turi tokią švytinčią reputaciją, kaip oksitocinas. Vadinamas „meilės hormonu“ ar „apsikabinimų chemikalu“, jis buvo siejamas su beveik visais teigiamais žmogaus psichikos aspektais. Vienas jo dvelktelėjimas gali padaryti žmogų labiau pasitikinčiu, užjaučiančiu, dosnesniu ir labiau bendradarbiaujančiu. Toks yra populiarusis įvaizdis, jo purškalo galima netgi įsigyti iš įtartinų interneto prekeivų.
(4) 2011-08-09 0
Mokslininkai nustatė, kad darbas vadinamajame „atviro tipo biure“ kenkia psichinei sveikatai, skelbia „The Telegraph“.
(16) 2011-03-09 0
Kuomet jaustumėte didesnę kaltę: 1) kai kasininkas(-ė) parduotuvėje grąžos atiduotų dešimčia litų daugiau ir jūs, nors tai pastebėtumėte, juos vis tiek paimtumėte ar 2) kai kasininkui (-ei) nematant nugvelbtumėte dešimties litų banknotą iš atviros kasos stalčiaus?
(8) 2010-06-21 1
Kareiviai yra ištikimi vienas kitam ir gina vienas kitą vadovaudamiesi tais pačiais instinktais, kaip motina gina savo kūdikį, rašo Telegraph.co.uk.
(8) 2010-03-08 1
Remiantis neseniai atlikto tyrimo rezultatais, paaiškėjo, kad jaunimas – pakankamai išauklėti žmonės. Tačiau taip pat išsiaiškinta, jog gimti "riteriu" - paveldimas reiškinys.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos