Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Socialiniai santykiai | Debatai | Įtikinėjimo menas
 
 

Socialiniai santykiai | Debatai | Įtikinėjimo menas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(18) 2013-08-19 3
1987 metų filme „Wall Street“ iš aktoriaus Michaelo Douglaso lūpų nuskamba mintys: „Godumas yra gerai. Godumas yra teisinga. Godumas veikia. Godumas padeda susivokti, pasiekti tikslą. Godumas yra evoliucinės dvasios esmė. Godumas, visomis savo formomis: gyvenimui, pinigams, meilei, žinioms traukė žmoniją į viršų<…>“. Ir iš tiesų, natūralios atrankos taisyklės yra gana egoistiškos.
(2) 2013-07-24 0
Valdžia žmogų gali sugadinti, gali ir nesugadinti, tačiau tikrai pakeičia. Mokslininkai pažvelgė, kokie pokyčiai įvyksta žmonių, pajutusių valdžią, smegenyse.
(3) 2013-07-23 4
Mergina švelniai perbraukia ranka per savo plaukus. Vaikinas, prisiskaitęs pseudopsichologinių savipagalbos knygų apsidžiaugia: ji su manimi flirtuoja. Žodis po žodžio, jis atsiduria labai nepatogioje situacijoje, nes mergina nė iš tolo nebuvo susidomėjusi vaikinu. Tuo tarpu atlikto vienokio ar kitokio veiksmo priežastis greičiausiai buvo gerokai paprastesnė.
(15) 2013-07-12 0
Kento universiteto psichologijos profesoriai Michaelis Woodas ir Karen Douglas išanalizavo, kuo skiriasi sąmokslo teorijų šalininkų ir priešininkų argumentai, taip atskleisdami pastarųjų psichologinius portretus. Tyrimo autoriai išanalizavo daugiau nei 2-iejų tūkstančių straipsnių apie Pasaulio prekybos centro griuvimą komentarus, parašytus 2011 metų antroje pusėje. Paaiškėjo, jog sąmokslų teorijos šalininkai daugiau laiko sugaišta stengdamiesi atmesti oficialią versiją, nei argumentais pagrįsti savąją.
(0) 2013-07-03 1
Paauglystė gali būti sunkus metas. Jauni suaugusieji dažnai pašiepiami dėl savo stereotipinio drovumo, nerangumo, ypač didelio susirūpinimo, ką apie juos pagalvos kiti. Naujas tyrimas atskleidė, jog drovuoliai dėl to savęs gali nekaltinti – taip juos jaustis verčia specifinė smegenų ypatybė, kuri išsivysto ir piką pasiekia paauglystės metais.
(4) 2013-06-16 0
Naujausi tyrimai atskleidė, kad norinčiam būti laimingam žmogui per parą reikia 7 laisvalaikio valandų. Tik nedaugelis mūsų tiek turime, tačiau, net jei esate dirbantis tėvas, padėtis nėra visiškai beviltiška.
(2) 2013-06-11 0
Jei suprantate kaip jaučiate pinigų įtaką, turite galimybę su jais pasiekti daugiau. Finansiniai sprendimai nėra tik kupiūros ir monetos. Dauguma žmonių juos sieja su emocijomis ir išankstiniu nusistatymu. Analizuojant savo požiūrį į taupymą ir išlaidavimą, galima priimti geresnius finansinius sprendimus, rašoma portale „Entrepreneur“.
(0) 2013-05-16 0
Visame pasaulyje besiplečiančio programavimo mokyklų tinklo “Coder Dojo” misija – ne tik išmokyti vaikus kompiuterinio raštingumo, bet ir paskatinti uždarus jaunuosius “kompiuteristus” virtualią erdvę iškeisti į gyvą bendravimą.
(14) 2013-04-23 0
Automobilius vairuotojai renkasi neatsitiktinai, sako psichologai. Anot jų, mašinos markė ir dydis gali išduoti ne tik jūsų piniginės storį ir charakterį, bet ir tai, ar esate tvarkingas, agresyvus ir (ne)stokojantis pasitikėjimo savimi.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos