Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Socialiniai santykiai virtualioje erdvėje
 
 

Socialiniai santykiai virtualioje erdvėje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2017-03-11 -19
Žmonės vis labiau panyra į socialinius tinklus, kad sulauktų visuomenės pripažinimo: remiantis „Kaspersky Lab“ tyrimo duomenimis, 24 proc. pasaulio respondentų naudojasi socialiniais tinklais ir dėl to, kad pasirodytų, pasigirtų savo gyvenimu, vaikų ir draugų sėkme. Siekdami gauti kuo daugiau „patinka“ ar komentarų, kai kurie pasirengę imtis saugumo ir etikos požiūriu ginčytinų veiksmų, ir tai labiau būdinga vyrams.
(4) 2017-01-14 8
Socialinė žiniasklaida prasidėjo kaip priemonė palaikyti ryšį su draugais ir dalytis laimingais prisiminimais. Tačiau naujausio „Kaspersky Lab“ tyrimo rezultatai rodo, kad dabar socialinė žiniasklaida daugeliui žmonių kelia neigiamas emocijas. Siekiui gauti kuo daugiau „patinka“ čia tenka pagrindinis vaidmuo, ir žmonės nusimena negavę tiek „patinka“ kiek tikisi, o 42 proc. sako, kad pavydi, kai jų draugai gauna daugiau „patinka“ nei jie. Be to, tyrimas rodo, kad žmonės jaučia pavydą, kai socialinėje žiniasklaidoje mato laimingesnį savo draugų gyvenimą.
(9) 2016-12-20 26
Japonija yra krizėje, kalbant apie artimus žmonių santykius. Į darbą ir karjerą panirę jauni japonai nelinkę veltis į romantiškus santykius, arba tiesiog tam neturi laiko. O tai lemia mažesnį gimstamumą ir populiacijos mažėjimą.
(4) 2015-01-11 118
Vienatvė yra tapusi viena didžiausių šio laikmečio problemų, nuo kurios kenčia labai didelis procentas tiek jaunų, tiek pagyvenusių žmonių. Ją galima prilyginti ligų epidemijoms. Apie vienatvę ir jos formas šiuolaikinėje visuomenėje rašo George’as Monbiotas dienraščio „The Guardian“ straipsnyje „Vienatvės amžius mus žudo“. Pateikiame sutrumpintą straipsnio versiją.
(24) 2014-05-08 20
Įnikę į išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir įvairiausias programėles žmonės vis mažiau bendrauja tarpusavyje. Tuo susirūpinęs amerikietis Gary Turk sukūrė socialinį filmuką „Look up“, kuriuo bando atkreipti žmonių dėmesį į priklausomybę nuo išmaniųjų technologijų ir socialinių tinklų.
(0) 2014-04-08 0
Tradicinę darbo sistemą, kurioje įprasta darbo diena trunka nuo 8 iki 17 val., nuo pjedestalo kelia naujas, laisvai samdomų darbuotojų, darbo modelis. Vadinamosios „Y kartos“ atstovus vis dažniau traukia galimybė patiems susikurti darbo sąlygas bendradarbiaujant su verslininkais iš viso pasaulio, kai darbo atlikimui užtenka tik kompiuterio bei interneto ryšio.
(0) 2013-06-07 0
Nustatyti tikslią žmogaus psichinę būseną nelengva. Žinoma, jei šiuo reikalu užsiima kitas žmogus. Kompiuteris su tuo susidorotų daug lengviau, jei jame būtų patalpintas reikiamas algoritmas.
(0) 2013-05-16 0
Visame pasaulyje besiplečiančio programavimo mokyklų tinklo “Coder Dojo” misija – ne tik išmokyti vaikus kompiuterinio raštingumo, bet ir paskatinti uždarus jaunuosius “kompiuteristus” virtualią erdvę iškeisti į gyvą bendravimą.
(4) 2013-04-27 4
Kiek draugų turi vidutinis „Facebook“ vartotojas? Statistinio įrankio „Wolfram/Alpha“ ir daugybės duomenų donorų dėka į šį klausimą atsakyti paprasta. Vidutiniškai „Facebook“ vartotojas turi 229 virtualius draugus. Derėtų prisiminti, kad „Facebook“ riboja maksimalų draugų skaičių, limitas – 5 tūkst, rašo Stephenas Wolframas savo tinklaraštyje.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos