Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Socialinių santykių problemos
 
 

Socialinių santykių problemos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-08-20 13
Pietų Korėjoje su patyčiomis buvo imta kovoti labai neįprastu būdu – tėvai samdo raumeningus ir tatuiruotus vyrus, kad šie apsimestų vaiko dėde ir apsaugotų jį nuo patyčių mokykloje. Tokias paslaugas ėmė siūlyti ir įvairios kompanijos, skirtingi paketai kainuoja nuo 450 iki 1790 dolerių už dieną. Tokiu būdu tėvai siekia apsaugoti savo vaikus nuo agresyvių klasės draugų.
(0) 2018-06-28 -1
„Žmogaus studijų centro“ kasmet atliekami Lietuvos psichologinio klimato ir žmonių jausenos tyrimai rodo, kad žmonių pasitenkinimas gyvenimu šalyje ar noras emigruoti susijęs ne su gaunamomis pajamomis, kaip dažniausiai teigiama. Nauja duomenų analizė atskleidžia, kad pinigai nėra tas veiksnys, kuris padidina žmonių pasitenkinimą gyvenimu. Kur kas svarbesnis reikalingumo ir priklausymo savo šaliai jausmas.
(0) 2017-12-27 56
Ką darytumėte, jei jūsų antra pusė atvirai išduotų jus su kitu žmogumi? Meilužiai mūsų kraštuose yra su santuoka nesuderinamas dalykas - į šalį einantys žmonės dažniausiai yra paliekami, pradedamas skyrybų procesas, o aplinkiniams tenka susitaikyti su sudaužytą širdį ašaromis glostančiais naujai vienišais žmonėmis. Visgi, Kinijoje neištikimybė yra meilužės kaltė ir žmonos net išdavystės atveju skyrybų nenori. Kodėl?
(5) 2017-05-06 59
<!--Keisdami pavadinimą, įsijunkite režimą BE REDAKTORIAUS --> <em>1976 metais Kalifornijos universiteto Berklyje ekonomikos istorijos profesorius išspausdino esė, kurioje aprašomi pagrindini
(0) 2017-04-24 10
Vokietijos vyriausybė pripažino: minimalus valandinis darbo užmokestis šalyje yra nepakankamas, kad visu etatu dirbantis, vienas vaikus auginantis tėvas ar motina galėtų padengti savo išlaidas. Nepaisant to, kelti minimalų valandinį darbo užmokestį neplanuojama, rašoma Vokietijos nacionalinio transliuotojo „Deutsche Welle“ (DW) interneto svetainėje „dw.com“.
(0) 2017-02-08 18
Ruandoje įgyvendinamas unikalus susitaikymo projektas – genocido aukos ir jo vykdytojai dabar gyvena šalia vienas kito, rašo britų dienraštis „The Guardian“.
(9) 2016-12-20 26
Japonija yra krizėje, kalbant apie artimus žmonių santykius. Į darbą ir karjerą panirę jauni japonai nelinkę veltis į romantiškus santykius, arba tiesiog tam neturi laiko. O tai lemia mažesnį gimstamumą ir populiacijos mažėjimą.
(10) 2015-03-18 44
Lietuvos žmogaus teisių centras „Youtube“ paskyroje išplatino filmą, kuris sukėlė didelį rezonansą. Paslėpta kamera nufilmuota sudėtinga psichologinė situacija kausto dėmesį nuo pat pirmųjų minučių.
(4) 2015-01-11 118
Vienatvė yra tapusi viena didžiausių šio laikmečio problemų, nuo kurios kenčia labai didelis procentas tiek jaunų, tiek pagyvenusių žmonių. Ją galima prilyginti ligų epidemijoms. Apie vienatvę ir jos formas šiuolaikinėje visuomenėje rašo George’as Monbiotas dienraščio „The Guardian“ straipsnyje „Vienatvės amžius mus žudo“. Pateikiame sutrumpintą straipsnio versiją.
(0) 2014-11-03 38
Praėjusiais metais Lietuvoje iš viso susituokė daugiau nei 20 000 gyventojų. O išsiskyrė apie 10 000. Išsiskyrė beveik pusė. Kas atsitiko? Kur dingo meilė?
(24) 2014-05-08 20
Įnikę į išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir įvairiausias programėles žmonės vis mažiau bendrauja tarpusavyje. Tuo susirūpinęs amerikietis Gary Turk sukūrė socialinį filmuką „Look up“, kuriuo bando atkreipti žmonių dėmesį į priklausomybę nuo išmaniųjų technologijų ir socialinių tinklų.
(2) 2014-04-14 1
Nekenčiate melagių? Tada nekenčiate visos žmonijos! Tyrimai rodo, kad kiekvienas mūsų pameluojame bent keletą kartų per dieną arba per vieną iš keturių pokalbių, kurie tęsiasi bent 10 minučių.
(4) 2014-02-07 2
Laimės svetur ieškantys, bet jos neradę emigrantai psichologines problemas sprendžia padedami Lietuvos specialistų. „Paskaičiau ir man palengvėjo. Labai dėkoju, kad atrašėte, kad radote laiko perskaityti mano laišką. Atsiprašau, kad parašiau su klaidomis. Atsiprašau, kad mintys šokinėja“ – nuotoliniu būdu emigrantus konsultuojantiems psichologams guodžiasi užsienyje gyvenantys lietuviai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos