Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Socialinių tinklų tendencijos ir įtaka
 
 

Socialinių tinklų tendencijos ir įtaka

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-02-10 35
Grupė Silicio slėnio technologijų specialistų, kuriems bendra tai, kad jie buvo vieni iš pirmųjų „Google“ ir „Facebook“ darbuotojų, skelbia savo susirūpinimą dėl neigiamo socialinių tinklų ir išmaniųjų telefonų poveikio bei susibūrė į organizaciją, kuri ketina mesti iššūkį gigantiškoms įmonėms, kurias kadaise jie patys augino, rašo „The New York Times“.
(0) 2016-12-07 4
Visi išlikę socialiniai tinklai pasižymi tam tikrais akcentais, kurie juos daro išskirtiniais. Visgi, kai kurie bruožai patinka vartotojams, todėl jie greitai plinta per visas platformas. „Instagram“ prieš keletą dienų pristatė nedidelį atnaujinimą, kurį matėme jau ne viename internetiniame projekte.
(5) 2016-02-05 -19
Vasario 4-oji – „Facebook“ gimtadienis. Šiemet jau dvyliktasis. Tačiau ne visi liko patenkinti šių metų kompanijos paruošta dovana.
(5) 2015-08-25 1
Visą žmoniją šimtmečius kankino vienas klausimas – tai amžinas gyvenimas. Alchemikai netgi ieškojo gyvybės eliksyro, kuris leistų jiems gyventi amžinai. Panašu, kad šiai idėjai pagaliau atėjo metas išsipildyti.
(0) 2014-11-18 28
Priklausomybę įgyti lengva, tačiau ją nugalėti – beveik neįmanoma. Nebent ji dar nespėjo įaugti į žmogaus kasdienybę ir sąmonę taip stipriai, kad būtų neįmanoma jos iš ten ištraukti. Daugiau nei 750 mln. žmonių visame pasaulyje socialiniame tinkle „Facebook“ yra susikūrę paskyrą.
(6) 2014-10-30 7
„Gavę skundą dėl patyčių „Facebook“, kreipiamės, ir mums pranešama, ar turinys bus pašalintas. Tačiau jei jis nešalinamas, neturime jokių kitų priemonių, tik patarti pačiam įžeistajam kreiptis į socialinį tinklą“, – konferencijoje „Virtualios erdvės iššūkiai patyčių prevencijai“ kalbėjo RRT informacijos saugos skyriaus vadovas Vilius Nakutis. „Kiek mėginome oficialiai kaip institucija prašyti išimti filmuką iš „Youtube“, nė karto niekas nė nesureagavo“, – antrino jam vaiko teisių kontrolierius Egidijus Meilus. Mokykla tokioms patyčioms abejinga, tėvams trūksta žinių, o psichologais Lietuvoje nepasitiki niekas. Ir tai šalyje, kur per metus nusižudo triskart daugiau žmonių negu žūva eismo įvykiuose.
(0) 2014-10-30 17
Pastaraisiais metais pasaulį užkariavę socialiniai ir profesiniai tinklai pakeitė ne tik visuomenės, bet ir verslo gyvenimą. Galimybė žvilgtelėti į būsimų darbuotojų ar kolegų paskyras jau tapo norma darbuotojų paieškos ir samdos procese. Tačiau nauji vėjai atnešė ir naujų iššūkių įmonėms, rodo tyrimai.
(8) 2014-07-01 3
Populiariausias socialinis tinklas „Facebook“ susilaukė vartotojų įniršio. Paaiškėjo, kad 2012 metais jame buvo vykdomas masinis psichologinis eksperimentas, apie kurį jo dalyviai nieko nežinojo.
(9) 2014-06-25 1
Aukštosios mokyklos absolventai prieš pradėdami ieškoti darbo turi pasiruošti. Greičiausiai jie pradeda nuo kuo įspūdingesnio gyvenimo aprašymo, apgalvoja, kaip atsakys į darbo pokalbio klausimus, nusiperka naujus rūbus... Tačiau ar visi susimąsto apie savo socialinių tinklų profiliuose esančią informaciją bei tai, jog šių laikų darbdaviams ji lengvai pasiekiama.
(24) 2014-05-08 20
Įnikę į išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius ir įvairiausias programėles žmonės vis mažiau bendrauja tarpusavyje. Tuo susirūpinęs amerikietis Gary Turk sukūrė socialinį filmuką „Look up“, kuriuo bando atkreipti žmonių dėmesį į priklausomybę nuo išmaniųjų technologijų ir socialinių tinklų.
(1) 2014-02-05 0
Jūsų katinas nutaisė patį juokingiausią snukelį gyvenime, tačiau jį nufotografavę negalite nuotrauka pasidalinti su draugais. Vakarėlyje susipažinote su žavia mergina, bet nespėjote paprašyti jos telefono numerio, todėl negalite su ja susisiekti. Lietuvos krepšinio rinktinė laimėjo lemiamas rungtynes, bet jas žiūrėjote vienas namie ir savo džiaugsmą aplinkiniams galite išreikšti tik rėkdamas pro balkono langą.
(9) 2013-11-26 0
Jau kurį laiką pastebima tendencija, kad populiarumo lakmuso popierėliu tituluojami paaugliai, palieka didžiausią socialinį tinklą „Facebook“, rašo inc.com. Statistinius duomenis, be kita ko, patvirtina ir mėlynojo nykščio vadovų veiksmai.
(0) 2013-10-14 0
Korporacijos Google tarnybų naudojimo sąlygos vėl pasikeitė. Dabar paieškos gigantas gali naudoti vartotojų vardus ir fotografijas tam tikruose reklaminiuose skelbimuose. Tai gali įvykti tik tuomet, kai vartotojas paspaudė +1 kompanijos ar prekinio ženklo puslapyje, kurį galima rasti Google tarnybų svetainėse.
(1) 2013-10-02 1
Žodžių, kuriuos socialiniame tinkle „Facebook“ dažniausiai vartoja vyrai ir dažniausiai vartoja moterys, debesys gerokai skiriasi. Švelniai tariant…
(0) 2013-06-18 1
Socialiniai tinklai yra ne tik patogi bendravimo priemonė, bet ir viena iš labiausiai savimeilei reikštis tinkamų virtualių erdvių – tai savo patirtimi gali patvirtinti daugelis asmenų, besinaudojančių šia medija. Panašią išvadą pateikė ir Mičigano universiteto (JAV) mokslininkai, kurie susiejo narcisizmo reiškinį su socialinių tinklų naudojimu, praneša Phys.org.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos