Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Socialumo tyrimai
 
 

Socialumo tyrimai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-08-14 -1
Kam reikalingi draugai? Ir ne, tai nėra retorinis klausimas. Draugystė yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime ir dažniausiai ydingai yra suvokiamas kaip duotybė.
(0) 2017-08-17 10
Vienatvė žudo – nors ši frazė skamba banalokai, tokią išvadą padarė psichologė Julianne Holt-Lunstad iš Brigham Youngo universiteto, išanalizavusi mokslinių tyrimų rezultatus, pateikiamus šimtuose mokslinių straipsnių, rašoma mokslo naujienų svetainėje „Science Alert“.
(0) 2016-12-13 19
Visi turime šiokių tokių elgesio keistenybių ir tai yra visiškai normalu. Tačiau kai kuriuos dalykus nuo gimimo darome visi, o mokslas negali pateikti patikimo paaiškinimo kodėl. Šiame straipsnyje pateikiame keletą kasdienių mūsų veiksmų, kuriems mokslas neturi užtikrinto paaiškinimo.
(4) 2016-08-19 14
Gyvenimas mieste gali turėti neigiamą poveikį protiniam mažų vaikų vystymuisi, teigia mokslininkai. Jie nustatė, kad didmiesčių vaikai turi beveik du kartus didesnę tikimybę patirti psichozės priepuolius, nei tie, kurie auga užmiestyje.
(3) 2016-04-15 44
Protingi žmonės laimingesni savo pačių draugijoje, nei būdami su draugais. Naujas tyrimas parodė, kad kuo daugiau laiko protingi žmonės leidžia bendraudami su draugais, tuo mažiau jie patenkinti savo gyvenimu.
(17) 2016-03-21 30
Mes, lietuviai, mėgstame padejuoti – valdžia šiokia, kaimynas anoks. Atrodo, kad visus mus supa sukčiai ir niekšai. Tačiau Notingamo universiteto Jungtinėje Karalystėje mokslininkai gana netikėtai nustatė, kad lietuviai – vieni sąžiningiausių žmonių pasaulyje.
(0) 2015-11-26 13
Visi žmonės kartais gali jaustis vieniši. Pasirodo, vienišumas nėra tik emocinė būsena. Šis jausmas, tapęs chronišku, gali sukelti ligas ir net būti mirtinas.
(0) 2015-06-24 12
Akys laikomos sielos veidrodžiu, nes būtent jose galima įžvelgti, kada pašnekovas jaučiasi patogiai, o kada kažką slepia. Nėra sunku pastebėti, kur krypsta žvilgsnis ir kaip pašnekovui pavyksta išlaikyti dėmesį. Bet vis tik, skirtingų kultūrų atstovai šiek tiek kitaip reaguoja į tam tikrus kūno kalbos bei žvilgsnio suokalbius.
(0) 2015-06-16 23
Jeigu kurią dieną niekaip negalėjote nustoti tikrintis „Facebook“ – greičiausiai tada, kai laukė kiti svarbūs darbai, – tuomet jums turėtų būti įdomu sužinoti Kalifornijos universiteto atlikto tyrimo rezultatus.
(2) 2015-05-13 25
Aukštiems žmonėms kyla praktinių problemų, pavyzdžiui, lėktuve trūksta vietos ištiesti kojas, bet ūgis turi ir privalumų. Praeitą mėnesį tyrėjai iš Ohajo valstijos universiteto pareiškė, kad aukšti žmonės statistiškai yra protingesni už žemesnio ūgio žmones, be to, jie pasižymi geresniais socialiniais įgūdžiais.
(0) 2015-04-22 9
„Facebook“ kasdien būsenos atnaujinimus skelbia 400 mln. vartotojų. Vieni įkelia savo pusryčių nuotraukas, o kiti dalinasi įkvepiančiomis žinutėmis. Per pastaruosius kelerius metus tyrėjai aiškinosi, ką socialinio tinklo vartotojų elgesys „Facebook“ parodo apie jų asmenybes ir savigarbą.
(3) 2014-10-21 16
Kaip žmonės bendradarbiauja? Ar skirtinguose kraštuose jie tą daro skirtingai? Šie klausimai į Lietuvą atvedė jauną vokiečių ekonomistą Jonathaną Schulzą. Nottinghamo universiteto tyrėjas mielai sutiko papasakoti apie jo ir jo kolegų atliekamus kooperacijos tyrimus.
(10) 2014-09-01 24
Ilgą laiką buvo manoma, kad marihuana sukelia automobilių avarijas ir kursto agresiją. Tačiau naujausias tyrimas griauna nusistovėjusius stereotipus ir pateikia naują požiūrį į šią medžiagą.
(0) 2014-08-21 6
Jei jūs žiovaujate, o šalia esantis žmogus ima daryti tą patį, nesijaudinkite – tai nereiškia, kad jam nuobodu. Greičiau atvirkščiai – tai geras ženklas, reiškiantis, kad jūs jam patinkate.
(1) 2014-06-16 37
Naujausio NASA užsakyto tyrimo rezultatai byloja, kad ilgalaikėje kosminėje misijoje (pvz., į Marsą) įgulai, kurios sudėtyje būtų ekstravertas, grėstų rimti nemalonumai ir krizės, rašo "LiveScience.com".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos