Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Sodininkystė
 
 

Sodininkystė

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2021-09-10 20
Jei skristumėte virš Boki Diawe miesto, esančio Senegalo šiaurės rytuose, jūsų dėmesį tikrai patrauktų kruopščiai suplanuoti apskriti sodai, atrodantys kaip nemirksinčios dykumos akys.
(14) 2021-05-10 54
Nesvarbu, ar esate ūkininkas ar mažo sklypelio sodininkas, piktžolės gali būti daug laiko reikalaujanti ir nenumaldoma problema.
(0) 2020-08-23 -8
Invaziniai šliužai atakuoja ne tik kaimuose esančius sodus ir daržus. Su jais kovoja ir sostinės gyventojai. Sodininkų bendrijoje „Šeškinė“ moteris jų kasdien prirenka po puskibirį – tam pakanka ir 10 minučių.
(2) 2020-07-08 7
Kuo tręšti daržoves? Kad jos būtų ekologiškesnės, norisi, jog ir trąšos būtų natūralios. O kas gali būti natūraliau už žmogaus šlapimą? Suomijos mokslininkai teigia, kad šlapimas yra itin veiksminga pomidorų trąša.
(0) 2020-04-16 14
Vytauto Didžiojo universiteto Botanikos sodas kviečia pažinti ir išmokti panaudoti išskirtinius augaluose slypinčius turtus. Kaip teigia Botanikos sodo mokslininkai, šios įgytos žinios yra svarbios kasdien – ne tik tuomet, kai susiduriame su sveikatai pavojingomis ligomis. Apie šiuo metu VDU Botanikos sodo Pomologijos mokslo sektoriaus kolekcijose pražydusius augalus, jų vertingąsias savybes ir panaudojimo būdus pasakoja mokslo darbuotoja dr. Laima Česonienė.
(0) 2019-09-06 3
Ir skaidriam protui, ir gražiam kūnui, ir gerai nuotaikai. Avietės ne tik padeda palaikyti įvairias kūno sistemas, bet ir yra puikus smaližių pasirinkimas.
(4) 2019-08-08 18
2011 metais Japoniją nusiaubė cunamis, o vėliau, įvykus Fukušimos atominės elektrinės katastrofai – japonai pasitelkė gamtą, kad sumažintų radiaciją. Radioaktyviose vietose buvo pasodinta milijonai saulėgrąžų tam, kad jos sugertų žemėje esančius toksinus ir bent minimaliai sumažintų katastrofos padarinius.
(1) 2019-02-08 -4
Vieno butelio „kaina“ – 4,4 kg prarastos dirvos. Ekspertai nerimauja
(0) 2018-07-27 1
Ilgą laiką juodieji serbentai JAV buvo vadinami „uždraustuoju vaisiumi“, rašo healthline.com. Ūkininkai manė, kad iš Europos ir Azijos kilusios rūgštokos uogos padeda platinti pušims kenksmingą grybelį. Dėl draudimo daugelis amerikiečių nepasinaudojo šios uogos teikiamais privalumais.
(0) 2018-04-16 45
Dabar - apsišvarinimo metas. Žmonės skuba tvarkyti sodybų. Gamtinės atliekos - seni labai, nugenėtos šakos, nereikalingi šiaudai ar menkavertė mediena - dažnai deginamos. Bet ar tai legalu? Kokių atstumų reikia laikytis? Kada deginimas apskritai negalimas? Pasirodo, viskas ne taip jau paprasta.
(0) 2018-02-13 -1
Galbūt esate girdėję posakį – vienas supuvęs obuolys gali sugadinti visą maišą obuolių. Tai nėra lietuviškas posakis pas mus kažkodėl labiau mėgstamas medus ir degutas). tačiau vis tiek neblogas.
(3) 2018-01-04 61
Bananai – ant išnykimo ribos. Grybelinis patogenas, vadinamoji Panamos liga, graso bananus nušluoti nuo parduotuvių lentynų jau per ateinantį dešimtmetį. Šis populiariausiems pasaulio vaisiams pražūtingas užkratas jau plinta po pasaulį, straipsnį naujienų agentūros „Bloomberg“ portale pradeda amerikiečių istorikas, Džordžijos universiteto (JAV) profesorius, knygų autorius Stephenas Mihmas.
(0) 2016-10-11 3
Kalifornijos šiaurėje pirmadienį vykusias kasmetines sunkiausio moliūgo varžybas laimėjo pradinių klasių mokytoja iš Vašingtono valstijos.
(2) 2016-01-26 30
Japonijos kompanija „Hoshinchu“ pristatė levituojančių („kabančių“ ore) augalų projektą „Air Bonsai“. Šio projekto finansavimo kampanija jau paskelbta globalioje platformoje „Kickstarter“.
(7) 2015-12-04 56
Populiariausio pasaulyje vaisiaus istorija kartojasi: nepaisant visų pastangų karantino sąlygomis apsaugoti bananus nuo fungicidams atsparaus patogeno, grybelinė infekcija sugebėjo įveikti vandenynų pločio barjerą ir išplito Pietų Azijoje, Afrikoje, Vidurio Rytuose ir Australijoje. O tai reiškia beveik neabejotiną dalyką: mūsų vaikaičiai bananus bus matę tik nuotraukose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos