Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Somnambulizmas - vaikščiojimas miegant
 
 

Somnambulizmas - vaikščiojimas miegant

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-08-04 5
Žmonės linkę į miegą žvelgti vien per „taip arba ne“ prizmę – jei jau nesnaudi, esi pabudęs. Tačiau miego sutrikimų specialisto, neurologo Guy Leschzinerio teigimu, viskas šioje sferoje ne taip paprasta, kaip atrodo.
(3) 2017-12-05 27
Atsikėlęs iš lovos, jis tamsoje apgraibomis ieško pieštuko. Radęs, kažką intensyviai paišo ant laikraščio skiautės. Prie piešinio jis dirba daugiau nei valandą, kol galiausiai išryškėja gražus meno kūrinys. Tačiau vyras elgiasi keistai – jis yra tarsi transo būsenoje.
(5) 2017-02-23 41
Atsigulame, po kiek laiko prarandame didžiąją dalį sąmonės, pradedame ritmingai kvėpuoti ir haliucinuoti - taip protingai nežemiškai gyvybei turėtume paaiškinti tai, ką darome kasnakt. Sapnai iš tikrųjų yra keistas reiškinys, paskatinęs ilgus mokslinius tyrimus ir įkvėpęs ne vieną išradimą. Todėl šiandien kviečiame susipažinti su 10 keisčiausių faktų apie mūsų sapnus.
(0) 2012-05-21 0
Vaikščiojimas miegant yra žymiai labiau paplitęs miego sutrikimas nei buvo manoma iki šiol, skelbiama žurnale „Neurology“. Apklausos, kurią atliko Stenfordo universiteto Miego epidemiologijos tyrimų centro darbuotojai, dalyvavo 15 929 respondentai nuo 18 metų iš 15 valstijų. Paaiškėjo, jog beveik kas trečias apklausoje dalyvavusysis yra patyręs somnambulizmo epizodą (vaikščiojimą miegant). Iš viso miegodami vaikšto daugiau kaip 8 mln. amerikiečių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos