Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Sotieji riebalai
 
 

Sotieji riebalai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-03-13 -8
Vertindami sviestą, žinovai kalba ne tik apie jo natūralumą ir naudą – kietuose gyvūniniuose riebaluose daugiausia sočiųjų riebalų rūgščių, kurios mūsų organizme skatina cholesterolio gamybą ir kaupimąsi. Tačiau ar tikrai reikėtų rinktis margariną arba tepamus riebalų mišinius?
(4) 2018-10-25 17
Riebalai – viena pagrindinių maistinių medžiagų, pastaruoju metu kelianti daug diskusijų ir prieštaringų nuomonių. Tai sukelia visuomenės sumišimą.
(4) 2018-08-29 14
„YouTube“ svetainėje didžiulio populiarumo sulaukė 50 minučių trukmės vienos vokietės profesorės paskaita, kurios metu ji aiškina, kad pastaruoju metu itin išpopuliarėjęs ir giriamas kokosų aliejus iš tiesų yra tikri nuodai.
(0) 2018-03-25 6
Dauguma norinčių numesti svorio ima valgyti vien liesus produktus. Tačiau svarbu žinoti, kad taip galima rimtai pakenkti savo sveikatai, LRT TELEVIZIJOS laidoje pabrėžia Lietuvos sveikatos mokslų universiteto profesorius Alvydas Unikauskas. Kaip teigia jis, organizmui būtini sveikieji riebalai, o jų trūkumas lėtina smegenų veiklą, skatina uždegimus ir net persivalgymą.
(8) 2017-03-29 -19
Lietuvos gamintojai sako atsižvelgiantys į Pasaulio sveikatos organizacijos išvadas, kad žmonių sveikata prastėja, todėl jau kelerius metus nuolat mažina cukraus, druskos bei sočiųjų riebalų kiekius produkcijoje. Anot specialistų, didžiausias iššūkis – pagerinti produktų sudėtį, tačiau nekeisti kainos.
(0) 2017-02-20 13
Paaiškėjo, kad iš tikrųjų kaip ir nėra jokių mokslinių įrodymų, kad šis pastaruoju metu taip liaupsinamas produktas yra sveikas riebalų šaltinis. Jau daug metų kokosų aliejus garbinamas kaip itin naudingas plaukams, odai ir širdžiai, tačiau ar taip yra iš tikrųjų, aiškinasi health.com.
(14) 2016-09-05 50
Kartais maisto produktai, kuriuos laikome sveikais ir apie kuriuos spaudoje prirašyta tiek gražių žodžių, nuvilia. Šis sąrašas jus gali tikrai nustebinti, tačiau nieko čia stebuklingo – tiesiog moksliniai faktai.
(7) 2013-11-08 6
<p style="font-style:italic"> Pa­skelb­tas nau­jas Mais­to ir vais­tų ad­mi­ni­stra­ci­jos (FDA) pa­siū­ly­mas ri­bo­ti trans rie­ba­lus ga­li tap­ti pa­bai­ga to, kas ka­dai

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos