Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Specialios paskirties daliniai
 
 

Specialios paskirties daliniai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2011-12-29 14
Šių metų pabaigoje sukako 10 metų, kai JAV ir NATO Afganistane pradėjo karines operacijas prieš talibų teroristus. Karinė operacija prasidėjo 2001-ųjų pabaigoje, o jau 2002-ųjų pradžioje JAV specialiųjų pajėgų atstovai ėmė labai domėtis lietuvių specialiosios parengties kariais. Vasarį į JAV buvo pakviesta pirmoji Ypatingosios paskirties tarnybos (YPT) žaliukų (Lietuvos kariuomenėje taip vadinami komandosų apmokymus sėkmingai baigę rinktiniai kariai) ir kovinių ...
(0) 2011-11-07 0
Spalio pabaigoje Paryžiuje vykusioje tarptautinėje parodoje „Milipol Paris 2011“ dalyvavo ir Lietuvos apsaugos darbuotojų asociacijos atstovai. Šios organizacijos vadovas, buvęs antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ kovinio ir taktinio rengimo instruktorius Olegas Sitnikovas parodoje pristatė Lietuvoje taikomus apsaugos niuansus ir tuo pačiu galėjo objektyviai įvertinti Lietuvoje prieinamų apsaugos technologijų kokybinį lygmenį.
(9) 2011-11-03 1
1942 m. Didžioji Britanija (D. Britanija) vienui viena tebekovojo prieš nacistinę Vokietiją Vakarų Europoje. Nors savo salose ginama galingo laivyno ji buvo saugi, tačiau vien gynyba karo nebuvo galima laimėti, o kariuomenės išsilaipinimui Europos žemyninėje dalyje D. Britanija neturėjo pakankamai išteklių.
(0) 2011-09-22 0
Siekdama neramiame Afganistane apsaugoti savo karių gyvybes, britų armija ėmė naudoti sistemą „Boomerang III“, kuri aptinka snaiperių pozicijas. Sistema buvo sukurta JAV gynybos agentūros „DARPA“ užsakymu dar 2003 m. vykusios operacijos Irake metu.
(4) 2011-07-01 0
Pietų Korėjos kariuomenė įsteigs Skaitmeninio karo mokyklą, kurios paskirtis – padėti kovoti su dažnėjančiomis atakomis internetu iš Šiaurės Korėjos pusės, informuoja physorg.com.
(9) 2011-06-16 0
Panašu, kad JAV kibernetinio „saugumo“ yla lėtai lenda iš maišo. Pastarosiomis savaitėmis viešoji erdvė mirgėte mirga pranešimais apie progamišių atakas ir įsilaužimus, o įtampos kibernetinėje erdvėje lygmenį geriausiai indikuoja grėsmingas Pentagono pareiškimas, jog užsienio vyriausybių remiami kibernetiniai išpuoliai bus traktuojami kaip kariniai veiksmai, į kuriuos bus atsakoma taipogi karinėmis priemonėmis. Trečiadienio „Wall Street Journal“ numeryje buv...
(43) 2011-06-13 3
Šiemet sukaks 85 metai, kai Antanas Smetona po perversmo atėjo į valdžią ir tapo prezidentu. Jis prezidentavo nuo 1926 iki 1940 m. Tiek laiko autoritarinis A.Smetonos režimas gyvavo tik todėl, kad visoje šalyje buvo sukurtas didžiulis šnipų ir slaptosios policijos tinklas.
(3) 2011-06-03 0
Jau suburtas pirmasis 30 žmonių padalinys. Kinijos valdžia teigia, kad jo užduotis bus tik internetinės erdvės saugumo užtikrinimas.
(20) 2011-06-02 0
Praėjusią savaitę atremtas mėginimas įvykdyti kibernetinį išpuolį prieš svarbiausią Pentagono tiekėją „Lockheed Martin“ paskatino naujas diskusijas apie JAV Gynybos Departamento siekį taikyti naujus kovos su kibernetinių atakų organizatoriais iš užsienio šalių būdus. Naujoje 30 psl. apimties kibernetinėje strategijoje Pentagonas kiber-išpuolius iš užsienio šalių traktuos kaip karinį aktą, į kurį gali būti atsakoma kariniais veiksmais.
(23) 2011-05-09 0
Tarptautinio teroristų tinklo „al Qaeda“ vadovo Osamos bin Ladeno žūtis per reidą, panašų į ištrauką iš veiksmo trilerio, suteikė teisę JAV specialiosioms pajėgoms didžiuotis pačia garsiausia slapta operacija nuo 2001 metų rugsėjo 11-osios teroro atakų Amerikoje.
(28) 2011-05-04 0
JAV kariuomenės būrys, praėjusį sekmadienį nukovęs labiausiai ieškotą teroristą pasaulyje Osamą bin Ladeną, jo slėptuvėje aptiko ir konfiskavo kompiuterius ir skaitmenines laikmenas – arba, kaip pavadino vienas tinklalapis, žvalgybinės informacijos „motininę gyslą“. Žvalgybos žinybos šiuo metu kruopščiai „šukuoja“ skaitmeninį laimikį, tačiau ar žvalgyba neliks nieko nepešusi?
(10) 2011-03-22 0
JAV kariai gaus specialią programinė įrangą, skirtą virtualių socialinių tinklų „Facebook“ ir „Twitter“ naudotojų kūrimui. Taip ketinama manipuliuoti visuomenės nuomone.
(11) 2011-01-20 0
2007 metų balandį Estija tapo pirmąja šalimi pasaulyje, kuri patyrė kibernetinį karą. Vyriausybės, finansų ir žiniasklaidos kompanijų kompiuteriai buvo paralyžiuoti atakų, kurios, pasak valdžios atstovų, kilo iš Rusijos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos