Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Specialios paskirties laivai
 
 

Specialios paskirties laivai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2011-10-05 0
Nedidelė japonų įmonė sukonstravo miniatiūrinę, tačiau modernią Nojaus arkos versiją, kuri turėtų padėti žmonėms apsisaugoti nuo žemės drebėjimo ir cunamio keliamų grėsmių, praneša naujienų agentūra AP. Neskęstanti kapsulė atrodo tarsi didelis teniso kamuoliukas.
(11) 2011-09-17 0
Tokią transportavimo vandens paviršiumi operaciją vadina pirmąja pasaulyje. Dėl to ginčytis gal ir galima, tačiau vargu, ar dažnai tenka girdėti, kaip jūra plukdomas daugiaaukštis. Ir ne šiaip daugiaaukštis, o pastatytas… uždarose patalpose.
(8) 2011-10-04 9
Gerėjant paieškos vandenyje technikai, vis dažniau surandami nuskendę laivai su lobiais. Tokių atvejų tik daugės, nes lobių paieškoms dideliuose gyliuose specializuojasi daug kompanijų. Lobių paieškos yra pelningas verslas, nes didesnė dalis surasto lobio vertės atitenka jų ieškotojams.
(0) 2011-08-19 0
Kitą savaitę į pirmąjį aplinkosauginį reidą Baltijos jūroje išplauks naujas patrulinis laivas su specialia jūros aplinkos apsaugos kontrolei bei avarijų prevencijai skirta įranga. Šį laivą įsigijęs Klaipėdos regiono aplinkos apsaugos departamentas jį pavadino „Jūriniu“ – taip senovės lietuviai vadino vakarų krypties vėją, rašoma Aplinkos ministerijos pranešime.
(0) 2011-11-15 0
Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pasirašė sutartį su Estijos ir Suomijos kompanija „Baltic Vogbar“ dėl naujo hidrografinio laivo statybos.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos