Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Specializuotos muzikos laikmenos
 
 

Specializuotos muzikos laikmenos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(22) 2019-10-14 9
Kada paskutinį kartą rankoje laikėte kompaktinę audio kasetę? Tarškančios, specifinį kvapą turinčios ir dažnai problemų keliančios kasetės ne vienam šio straipsnio skaitytojui primins jaunystės laikus. Arba neseniai įvykusį vakarėlį, nes kasetės sugrįžo. Tas sugrįžimas sukėlė ir problemų - didžiausi kasečių gamintojai skundžiasi medžiagų trūkumu.
(16) 2018-11-13 2
Ar dar prisimenate tą nežinia kodėl malonų magnetofono durelių uždarymo garsą? Tas „klik“ reikšdavo, kad tuoj pasigirs muzika, o per nedidelį skaidraus plastiko langelį galėdavo matyti kaip sukasi kasetės juosta. Kasetės nebuvo tobulos ir jas išstūmė kompaktiniai diskai, kurie patys pasidavė elektroniniams įrašams. Tačiau dabar vyksta tai, ko niekas nesitikėjo - kasetės sugrįžta.
(8) 2018-01-08 20
Vinilinės plokštelės dabar išgyvena net labai gerus laikus. Jos sugrįžta į madą ir į paprastų žmonių namus. Vėl madinga dovanoti plokšteles ir vėl madinga jas leisti. Tačiau, nors jūs apie tai dar nepagalvojote, kasetės taip pat vėl populiarėja. Kodėl? Ar jos paseks vinilinių plokštelių pavyzdžiu ir sugrįš į kasdienį muzikos klausytojų gyvenimą?
(0) 2017-07-04 23
Japonijos kompanija „Sony“ pranešė po trijų dešimtmečių pertraukos atnaujinsianti vinilinių plokštelių gamybą, reaguodama į tokių plokštelių paklausos augimą.
(24) 2017-04-27 5
Jeigu kur nors spintoje turite vinilinių plokštelių kolekciją ir patefoną, metas nupūsti dulkes – pasaulis iš proto eina dėl į madą sugrįžusio muzikos klausymo ritualo. Rankoves atsiraitojo ir patefonų gamintojai, mat paklausa milžiniška. Prognozuojama, kad netolimoje ateityje seniena vadinsime jau ne liaudiškai vadinamus vinilus, o kompaktinius diskus.
(4) 2016-12-07 11
<i>JAV kompanija Pink Donut sukūrė grotuvą RokBlok, kuri vinilinę plokštelę ne suka, o važinėja jos paviršiumi pats. Siekdama pradėti serijinę gamybą, kompanija <a href="https://www.kicks
(4) 2016-11-08 3
Dalis iš mūsų namuose vis dar turime senų, nebenaudojamų kasečių ir jų grotuvų. Nelengva patikėti, bet pasaulyje, sekant vinilinių plokštelių pavyzdžiu, kasečių formatas atranda naujas rinkas.
(2) 2013-05-27 0
Amanda Ghassaei daro plokšteles. Tačiau tai nėra paprastos vinilinės plokštelės, prie kurių mes esame įpratę (ar bent jau esame susidūrę pasilinksminimų vietose, kuriose sukiojasi didžėjai). Neįprasta yra tai, kad jos padarytos iš medžio, o tarpu garso įrašai jose „išskaptuoti“ lazeriu.
(17) 2011-09-28 3
Kad vinilinių plokštelių laikas baigėsi, kad jos netinkamos muzikai platinti, buvo kalbama jau prieš trisdešimt metų. Tačiau naujausi rinkos tyrimai rodo, kad „vinilas“ išgyvena atgimimą – šio formato įrašų pardavimas per praėjusius ketverius metus padidėjo trigubai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos