Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Sporto reikmenys
 
 

Sporto reikmenys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-01-23 15
Pagrindiniai sporto renginiai, tokie kaip olimpinės žaidynės ir FIFA pasaulio čempionatai vyksta kas 4 metus bei suteikia galimybę pasirodyti geriausiems planetos sportininkams.
(3) 2017-07-14 1
Formulės 1 lenktynėse atsiskleidžia naujausios automobilių technologijos ir mokslo pasiekimai. Bolidai turi būti itin greiti, bet ir efektyvūs, taupiai eikvoti kurą ir būti itin saugūs. Tačiau šalmai yra ne mažiau svarbūs, jei jau kalbame apie saugumą avarijų metu. Kokie jie? Ką jie iš tikrųjų gali ištverti? Ar įmanoma Formulės 1 šalmą įveikti sunkiu kūju?
(3) 2017-05-30 -27
Sportuojantys žmonės tikrai pamėgo naudoti įvairiausias apyrankes, kurios seka jų aktyvumą, širdies veiklą ir skaičiuoja sudegintas kalorijas. Bet paaiškėjo, kad šiais išmaniais daikčiukais aklais pasitikėti negalima.
(0) 2017-05-23 5
Kompanija "Adidas" pradeda masiškai gaminti sportinius batelius, spausdindama 3D-spausdintuvu.
(0) 2017-03-16 25
Jei varstydamiesi ir užsirišdami savo sportbačius vis galvodavote, kam reikalinga ši papildoma skylutė, daugiau spėlioti jums nebereikės. „Business Insider“ teigimu, jos paskirtis – labai praktiška.
(3) 2016-11-15 7
Technologijos keičia ekstremalų sportą. Gerai žinomi užsiėmimai praranda su jais siejamus pavojus, o kartu atsiranda ir naujų ekstremalių pojūčių mėgėjams skirtų laisvalaikio leidimo formų. Tai kada pasirodys naujos kovos menų rūšys? Pasirodo, ilgai laukti neteks. „Chiron Global“ kompanijos sukurtas anglies pluošto kostiumas į kovos menus sugrąžina smūgius lazdomis ir nunčiakais, kurie neapsaugotą kovotoją nužudytų.
(0) 2016-10-05 8
Kas galėtų pagalvoti, kad kažkoks plastmasės gabaliukas imtų ir atsilaikytų prieš triuškinamą plento volo jėgą. Tačiau eksperimento autoriai nepatingėjo paimti keleto golfo kamuoliukų, išrikiuoti juos į eilę ir... pervažiuoti juos sunkiasvore kelių tiesimo mašina.
(0) 2016-08-22 2
Nešiojamieji išmanūs įrenginiai vis stipriau atakuoja rinką ir ima skaičiuoti mūsų kalorijas, žingsnius ar širdies dūžius. Dabar sukurtas priedas sportiniams bateliams, kuris seka jūsų bėgimo treniruotę ir komentuoja darbą.
(0) 2016-08-17 14
Nieko ypatingo daryti nereikia – tiesiog susirasti švytėti sugebantį (fosforescuojantį) bumerangą (arba pačiam taip jį patobulinti), paleisti jį savo stichijon, o jo skrydį sutemose nufilmuoti. Tiesa, pravartu prieš tai perspėti silpnesnių nervų kaimynus, nes įspūdingos iliuminacijos gali būti palaikytos kontaktu su nežemiška civilizacija. Beje, šiame vaizdo siužete pamatysite ne tik kaip švaistyti švytintį bumerangą, bet ir jį kaip pasidaryti.
(2) 2016-05-23 -4
Turbūt ne vienas pradedantis žvejys slapčia keiksnojo sunkią ir užsispyrusią pirmąją meškerę, kuria niekaip nepavyksta atlikti taip trokštamo grakštaus metimo. Kai kurie žvejai panašiai jaučiasi ir šiandien. Ypač lengvos ir lengvai kontroliuojamos meškerės kainuoja labai brangiai, tad, nori nenori, tenka gyventi su savo senute. Tiesa, ne visi žvejai su tuo sutinka.
(5) 2016-01-25 16
Ekstravagantiškai atrodantis šalmas, dar vadinamas patyrimų šalmu „Xsense“, yra prietaisas, kurį dėvint nuskaitomos smegenų bangos.
(4) 2016-01-19 -42
Panaudoti teniso kamuoliukai gali tapti ne tik žaislais jūsų augintiniams. Egzistuoja daugybė būdų, kaip sumaniai juos panaudoti jūsų buityje, pateikiame aštuonias išradingas idėjas jūsų namams.
(0) 2015-11-26 37
Nuo šiol patogiai pamėtyti į krepšį bus galima į kiekvieną krepšinio lanką – bet kuriame kieme, bet kurioje pasaulio vietoje. Svarbu, kad būtų stovas, krepšinio lenta ir lankas – o tinklelį atsinešite savo. Pamėtę ar pažaidę jį išsinešite. O užkabinsite ir nusikabinsite tinklelį per sekundę – vienu kamuoliu metimu. Kaip tai įmanoma? Labai paprastai.
(0) 2015-08-25 57
JAV Nacionalinei aeronautikos ir kosmoso administracijai (NASA) galime būti dėkingi už daugybę dalykų, padėjusių pažinti pasaulį, stebėti planetų judėjimą. Tačiau, pasirodo, kai kurie NASA išradimai praverčia ne tik danguje, bet ir žemėje.
(0) 2015-05-25 -7
„CES 2014“ parodoje pristatytos išmaniosios kojinės „Sensoria Fitness Socks“ pagaliau iš koncepcinės fazės perėjo į serijinę gamybą ir jau atkeliavo į prekybą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos