Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Spuogai
 
 

Spuogai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-24 4
Bananai yra labai vertingi vaisiai. Ne veltui sportininkai taip juos mėgsta. Jie tikra vitaminų ir energijos bomba, bet ne tik pačiame vaisiuje slypi nauda jūsų sveikatai. Pasirodo, naudingos ir dažniausiai išmetamos bananų žievės, rašė healthyleo.com.
(5) 2018-04-24 -4
Mes linkę manyti, kad aspirinas – vaistas, skirtas skausmui mažinti, bet ar žinojote, kad jį galima panaudoti kur kas plačiau? Pateikiame Jums dar 11 stebuklingų aspirino vartojimo būdų.
(2) 2018-04-04 6
Dažniausiai žmonės to nepripažįsta, bet daugeliui patinka spaudyti spuogus. Kai kurie žmonės noriai spaudo ir kitų spuogus, o kai kurie apsiriboja savo pačių oda. Tačiau šis fenomenas yra taip plačiai paplitę, kad mokslininkai jau kurį laiką nori sužinoti, kodėl taip yra. Jie turi keletą gerų paaiškinimų.
(0) 2017-11-17 5
Jeigu tam tikrą jūsų veido dalį nusėjo spuogai – tai nebūtinai reiškia tiesiog riebią odą. Alternatyvios medicinos specialistai įsitikinę, kad bėrimai ant tam tikrų veido sričių gali nurodyti į labai konkrečias sveikatos problemas.
(0) 2017-02-09 -13
Valomosios užsikimšusioms poroms skirtos kaukės yra vienas iš paprasčiausių būdų, kaip atsikratyti inkštirų. Milijonai žmonių žiūri vaizdo įrašus, kuriuose šalinami inkštirai, spuogai ir pan.
(2) 2017-01-09 12
Daug šimtmečių žmonės naudojo svogūną beveik visoms ligoms gydyti. Ši aštraus kvapo daržovė yra turtinga sieros, kuri suteikia jai puikių bakterijas naikinančių ir antiseptinių savybių. Dėl sieros svogūnas tapo tobula homeopatinio gydymo priemone. Mažai kas žino, kad svogūnas turi ir daugiau naudingų savybių.
(0) 2016-10-28 6
Viena šia paslaptinga liga sergančių vilniečių pasakojo, kad susirgimas kamuoja ne vienus metus, tačiau tik neseniai sužinojo, kas tai.
(0) 2013-07-19 0
Bakterijos, sukeliančios aknę (acne) – spuogus, iškylančius dėl odos riebalų liaukų ir plaukų maišelių uždegimo – randamos ant kiekvieno žmogaus odos, tačiau vos vienam iš penkių gyvenime nusišypso sėkmė susidurti tik su vienu kitu spuogu. Kokia šių žmonių paslaptis?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos