Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Sraigtasparnių ir lėktuvų hibridai
 
 

Sraigtasparnių ir lėktuvų hibridai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2016-03-07 14
<i>Niekas tokių lėktuvų nėra matęs, gal tik kompiuterinę animaciją. Dabar vieni iš geriausių aeronautikos inžinierių rengiasi tokį pagaminti iš tiesų.</i>
(3) 2013-06-18 2
Pamenate, maždaug prieš savaitę turėjome progą pamatyti, kaip lekia 501 km/val. išspaudęs magnetinės levitacijos traukinys Japonijoje ? O ar pavyktų įsivaizduoti, kad maždaug tokiu greičiu virš jūsų galvų praskrieja... sraigtasparnis? Būtent tokiais greičiais pirmą birželio savaitę virš pietinės Prancūzijos dalies laigė ir dusyk greičio rekordą pagerino nuo šiol naujas greičiausias planetoje sraigtasparnis "Eurocopter X3".
(0) 2013-04-12 0
Jungtinių Valstijų bendrovė „Bell Helicopter“ pristatė 3 kartos konvertoplano – statmenai kylančio ir nusileidžiančio lėktuvo, apjungiančio sraigtasparnio ir įprasto lėktuvo galimybes – projektą.
(2) 2013-02-27 0
DARPA pranešė apie savo ketinimus sukurti patį geriausią pasaulyje lėktuvą. Šis sraigtinis lėktuvas turės hibridinių savybių: kils ir leisis kaip sraigtasparnis (VTOL), o skris taip pat greitai kaip ir įprastinis lėktuvas.
(9) 2011-05-26 0
Modernizavus greičių dėžę ir taip maksimaliai padidinus korpuso sraigtų galią, supergreito sraigtasparnio „Eurocopter X3“ prototipas bandomojo skrydžio metu viršijo tikėtiną maksimalų greitį (407 km/h), pasiekdamas ir keletą minučių stabiliai, tolygiai skriedamas visais 430 km/h.
(10) 2010-10-29 3
„Boeing“ korporacija ir agentūra DARPA kitais metais pradės naujo tipo orlaivio, apjungiančio sraigtasparnio ir propeleriais varomo lėktuvo galimybes, modelio bandymus.
(0) 2008-09-08 0
JAV karinė mokslinių tyrimų agentūra DARPA tiria galimybes sukurti naujo tipo sraigtasparnį, kuriame vietoj tradicinio mentinio rotoriaus būtų panaudotas diskinis rotorius. Kuo gi jis ypatingas?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos