Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stacionarūs kompiuteriai
 
 

Stacionarūs kompiuteriai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-09-29 0
Nors šiais laikais daugelis vietoj stacionarių kompiuterių vis dažniau renkasi nešiojamus, kol kas manoma, kad jiems tikrai nelemta išnykti iš rinkos. Vis dar palankiai vertinamas stacionarių modelių našumas ir galimybė pritaikyti juos asmeniniams savo poreikiams – jei tai pagrindiniai Jūsų prioritetai, labai tikėtina, kad pirmenybę teiksite būtent šiam tipui. Nors tuomet teks apgalvoti daugybę svarbių niuansų, siūlome nepamiršti ir kompiuterių gamintojo – pagal prekinį ženklą taip pat galima spręsti apie tam tikras jų ypatybes. Siūlome susipažinti su populiariausiais stacionarių kompiuterių gamintojais, kuriais visuomet verta pasitikėti.
(3) 2020-07-08 6
„Xiaomi“ išleido „Ningmei CR100“ - pirmąjį mini kompiuterį su „Intel“ procesoriumi. Nors šis įrenginys nesukels revoliucijos rinkoje, visgi tai įdomus produktas.
(5) 2019-12-17 -12
Koks yra brangiausias jūsų kada nors pirktas kompiuteris? Jeigu neteko dalyvauti kokio nors superkompiuterio pirkimo procese, galima lažintis, kad jis nebuvo brangesnis už maksimalių techninių charakteristikų „Mac Pro“, kuris gali kainuoti iki 52,6 tūkst. dolerių. Be monitoriaus ir ratukų.
(2) 2019-12-02 2
Entuziastas Jay Doscheris parodė kompiuterį, pagrįstą Raspberry Pi, kurį galima naudoti apokalipsės atveju.
(25) 2019-04-27 -17
Nešiojamųjų ir stalinių kompiuterių pardavimai mąžta, o pirmoji keistis ėmė Apple.
(0) 2018-11-01 1
Prieš mėnesį naujų išmaniųjų telefonų seriją pristačiusi įmonė „Apple“ spalio pabaigos renginį dedikavo šiek tiek didesniems įrenginiams: į Niujorką žurnalistus sukvietusi įmonė pristatė naują „MacBook Air“ nešiojamąjį kompiuterį, stalinį „Mac Mini“ kompiuterį ir du „iPad Pro“ planšetinius kompiuterius.
(0) 2018-04-07 8
Technologijų milžinė „Apple“ planuoja savo kompiuteriuose „Mac“ nebenaudoti „Intel“ pagamintų lustų ir nuo 2020 metų pereiti prie savo gamybos lustų, praneša agentūra „Bloomberg“, remdamasi informuotais šaltiniais.
(0) 2018-04-01 -12
Išskirtinių kompiuterių surinkėjas bei moderis buvo paremtas „Ubisoft“ ir sukūrė labai įspūdingai atrodantį kompiuterį. Kompiuteris sukurtas naudojant „Far Cry 5“ motyvus ir atrodo labai įdomiai. Kompiuterį galima ir laimėti, gaila, bet tik australams. Kviečiame pasižiūrėti video su šio labai įdomaus „Far Cry 5“ kompiuterio vaizdais.
(3) 2017-08-29 -14
Kiek esate pasiruošę sumokėti už kompiuterį? Klausiame ne apie bet kokį superkompiuterį moksliniams skaičiavimams, bet apie įprastą namų PC. Šveicarijos kompiuterių gamintojas „Prime Computer“ išleido specialią mini kompiuterio „PrimeMini 3“ versiją už kuria prašys vieno milijono dolerių.
(0) 2017-06-08 4
„Apple WWDC 2017“ konferencijoje šiemet buvo pristatyta keletas įdomių naujovių. Vienomis iš jų tapo 10,5 colių planšetinis kompiuteris „iPad Pro“ kartu su dabartinio 12,9 colių modelio atnaujinimu. Abi planšetės gavo naujus ekranus su „ProMotion“ technologija ir galingą vieno lusto sistemą „A10X Fusion“.
(4) 2017-02-25 92
Kompiuterių procesorius kurianti bendrovė AMD oficialiai pristatė savo „Ryzen“ procesorių stacionariems kompiuteriams šeimą – galima tikėtis, kad naujieji gaminiai galų gale leis vėl džiaugtis konkurencija našiausių procesorių rinkos segmente, rašo „The Verge“.
(1) 2017-02-06 -13
Kompiuterių tobulėjimą spėjome patirti visi. Kiekvienas naujas mūsų įsigytas įrenginys šviesmečiais lenkia senąjį savo parametrais, o kaina lieka ta pati arba mažėja. Tuo tarpu nauji automobiliai nuolat brangsta, o ir greitėja ne taip jau greitai. Tai kas būtų nutikę, jei, tarkim, „Ford Mustang“ būtų tobulėjęs tuo pačiu tempu kaip ir „Apple“ staliniai kompiuteriai?
(3) 2016-12-17 37
Leidinys „Hardware France“ (Hardware.fr) jau keletą metų skelbia stalinių kompiuterių pagrindinių komponentų statistiką, skirdami dėmesį tiek prekiniams ženklams, tiek atskiriems SSD, kietųjų diskų, RAM, maitinimo blokų, pagrindinių ir vaizdo plokščių modeliams.
(0) 2016-11-07 -1
„Google“ visuomenei pristatė savo naują įrenginį pavadintą „Jamboard“, kuris veikia valdomas „Android“ operacinės sistemos. Prekybą planuojama pradėti 2017 metų pradžioje. Prietaisas leis ekrane matyti visus failus, saugomus „Google Docs“, „Sheets“, „Slides“ ir „Drive“. Be to, „Jamboard“ galės pasiūlyti dar ir savo įrankius bendram darbui su duomenimis, pavyzdžiui, užrašais ir pristatymų šablonais. Tai rodo, kad naujasis produktas yra skirtas verslo segmentui.
(2) 2016-11-02 10
Paskutiniame „Microsoft“ renginyje oficialiai pristatyti du nauji įrenginiai – „Surface Book“ bei „Surface Studio“. Tiesa, pristatymas nebuvo labai išsamus, o ir iki dabar nieko daugiau nepaviešinta, bet kai kurias įdomybes jau galima paminėti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos