Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Statinių griovimo darbai ir technologijos
 
 

Statinių griovimo darbai ir technologijos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2017-06-09 2
Šis vaizdo siužetas iš JAV internete sulaukė didelio susidomėjimo bei nemažai klausimų ar seno kamino griovimo darbai buvo atliekami laikantys visų saugumo taisyklių.
(0) 2017-01-24 14
Daugiau nei tuzinas pastatų buvo susprogdinti ir sugriauti vos per 10 sekundžių. Laimei, tai nebuvo terorizmo aktas.
(0) 2016-10-24 48
Greitas darbo tempas statybų pramonėje dažnai reiškia, kad kai kurie pastatai turi būti sunaikinti ir pakeisti naujomis konstrukcijomis. Tam pasitelkiamos įvairiausios technologijos, tačiau japonai efektyvumu pralenkė jas visas.
(4) 2016-09-07 12
Vėl Kinija. Vėl viadukas. Tik šįkart – ne pastatytas per 43 valandas. Po nakties Nanchango mieste pasigesta 24-erius metus ištikimai tarnavusio viaduko. Vaizdo kameros užfiksavo net 116 ekskavatorių vykdomą egzekuciją.
(1) 2016-07-01 15
Mokytis geriausia iš svetimų klaidų. Kaip tik tokia užfiksuota šioje vaizdo medžiagoje. Veiksmas vyksta maždaug taip: likviduojamas senas vandentiekio bokštas. Jį demontuojantį statybų brigada nusprendė pradėti ardyti bokštą nuo viršaus – nuimant pirmiausia viršutinę bokšto dalį (vandens rezervuarą), o po to – ir žemiau esančias. Iš pradžių viskas sekėsi lyg ir neblogai, bet... bokštinio krano operatorius nusprendė rezervuarą nuleisti kitapus demontuojamo bokšto, tačiau neįvertino sverto taisyklės - ar užteks krano masės išlaikyti svertą pusiausvyroje, kai strėlė padidins priešingo peties ilgį. Ir paaiškėjo, kad neužteks... o visa operacija nugarmėjo velniop, paskui žemyn smigusi rezervuarą. Su visu kranu...
(2) 2016-03-25 13
Inžinierinės Teksaso kompanijos „Billy L. Nabors Demolition“ darbininkai per klaidą nugriovė gyvenamą namą Rovleto mieste, vadovaudamiesi netiksliomis „Google Maps“ koordinatėmis.
(0) 2016-01-28 15
Nereikalingų pastatų bei kitų statinių sprogdinimas iš specialistų reikalauja itin tikslių skaičiavimų bei preciziško darbo.
(7) 2015-11-26 42
Sako, griauti visada lengviau nei kurti ar statyti. Tačiau tai nereiškia, kad griovimo darbai visada sekasi kaip iš pypkės. Kartais griaunamam kaminui griūti niekaip nesinori ir jis kaunasi iš paskutiniųjų.
(0) 2015-10-14 12
Škotijos Glazgo gyventojai turėjo neeilinę progą išvysti, kaip su žeme vienu metu sulyginami keli milžiniški pastatai. Tai išvysti susirinko bent keli tūkstančiai smalsių Glazgo gyventojų. Nugriaudėjus itin galingiems sprogimams, šeši daugiaaukščiai ima griūti lyg kortų nameliai. Vietos gyventojams tai ir stulbinantis, ir šiurpinantis reginys.
(0) 2015-10-05 41
Praėjusią savaitę turėjome progą pasigrožėti įspūdingu senos Kokenzio šiluminės jėgainės bokštų-dvynių susprogdinimu. Tačiau ne visada griovimo darbai sekasi kaip iš pypkės. Kartais griaunami sienojai susverdi ir nuvirsta visai į kitą pusę, kartais – pasvyruoja ir visai nevirsta. Emocijų amplitudė stebint tokias nesėkmes gana plati: nuo juoko iki ašarų... iki ašarų be jokio juoko.
(2) 2015-09-30 33
Kontroliuojami griovimo darbai visada atrodo įspūdingai. Ypač tada, kai operacija reikalauja ypatingo preciziškumo. Jo reikia griaunant aukštybinius pastatus. Kaip tik toks atvejis įamžintas griaunant kadaise galingiausios Kokenzio šiluminės jėgainės bokštus Rytų Lodiane (Škotija).
(9) 2014-06-30 29
Peržiūrėjus šį trumpą, bet pamokomą vaizdo siužetą, galima drąsiai sakyti, kad kiekvienas iš nebenaudojamo pastato susprogdinimą stebėjusio smalsuolių būrelio gali jaustis it antrą kartą gimę.
(4) 2014-02-03 1
Tūkstančiai žiūrovų sekmadienio rytą Frankfurto centre išvydo, kaip griuvo 116 metrų aukščio dangoraižis.
(4) 2013-05-23 0
Žiūrėti, kaip sprogdinami kokie nors statiniai, visuomet yra įdomu. Žiūrėti, kaip sprogdinami labai dideli statiniai, yra dar įdomiau. Štai ir Kinijoje – vietoj to, kad būtų remontuojami seniai keliai (šiuo atveju – viadukas), jie tiesiog sprogdinami.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos