Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stealth technologijos nepilotuojami orlaiviai
 
 

Stealth technologijos nepilotuojami orlaiviai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(10) 2019-01-25 9
Sibiro mieste Novosibirske buvo pastebėtas „nematomas“ bepilotis orlaivis „Ochotnik“ (liet. medžiotojas, rus. oхотник) – jis užfiksuotas Novosibirsko orlaivių gamybos asociacijos (NAPO) gamykloje. Ten jis dabar atlieka bandymus kilimo-tūpimo take.
(0) 2018-01-10 53
Baigiantis 2017-iesiams amerikiečių kompanija „Boeing“ surengė išties įspūdingą reklaminę akciją savo naujajam gaminiui. Pradžioje pasirodė pirmosios nuotraukos su uždengtu gaminiu. Kas iškart visiem entuziastam sukėlė klausimą, „kas čia bus pristatyta?“. Vėliau pasirodė oficiali informacija apie droną ir atidengto orlaivio nuotrauka. Su vienu kabliuku apkalboms. Dar vėliau labai trumpas filmukas.
(0) 2011-12-28 0
Pastaraisiais metais įvyko didžiulis proveržis karinės pramonės srityje – vis didesnio dėmesio sulaukia nuotolinio valdymo žvalgybos ir kovinės sistemos, bandomi netradiciniai ginklai. Panašu, jog fantastinėse knygose aprašytas ginkluotės rytojus jau beldžiasi į mūsų duris.
(15) 2011-12-14 0
„Google“ kompanija sukompromitavo JAV nacionalinį saugumą ir viskas dėl geresnės žemėlapių technologijos, rašo naujienų portalas „FoxNews.com“.
(0) 2011-05-06 0
„Skraidančiu sparnu“ pramintas JAV bendrovės „Boeing“ eksperimentinis bepilotis radarams nematomas lėktuvas „Phantom Ray“ pirmą kartą pakilo į dangų.
(0) 2011-04-14 0
Norint turėti galimybę skraidyti moderniausiais kariniais lėktuvais, reikia turėti „kažką tokio“ – nenumaldomą troškimą prisisegti diržais skraidančioje metalo konstrukcijoje reaktyvinių degalų sklidinomis talpyklomis ir iš tokio žvėries išspausti viską, kas tik įmanoma. Pilotuoti tokias bestijas – ne pats saugiausias užsiėmimas. Laimei, šiais laikais riziką žmogaus gyvybei karinėse oro pajėgose mažina ar net eliminuoja specialios sistemos – jas įdiegus, ...
(4) 2011-02-08 0
Jungtinių Valstijų karinio jūrų laivyno užsakymu korporacijos „Northrop Grumman" kuriamas eksperimentinis bepilotis reaktyvinis lėktuvas X-47B, galintis savarankiškai kilti ir leistis ant karinių laivų denių, atliko pirmąjį bandomąjį skrydį.
(11) 2011-01-28 0
Internete publikuotos slaptojo JAV žvalgybinio “Stealth” tipo lėktuvo „Lockheed Martin RQ-170 Sentinel“, vadinamo “Kandaharo šmėkla” („Kandaharo žvėrimi“), nuotraukos spėriai pakurstė aviacijos ir žvalgybos “asų” komentarus ir spėjimus apie šio bepiločio lėktuvo paskirtį bei charakteristikas.
(10) 2010-11-18 -1
JAV Karinės oro pajėgos finansuoja mikrobangų spindulinio ginklo, įrengto nepilotuojamuose lėktuvuose, kūrimo programą.
(2) 2009-12-13 0
JAV karinių oro pajėgų vadovybė oficialiai patvirtino, kad Afganistane naudojamas slaptas nepilotuojamas lėktuvas RQ-170 „Sentinel“, pranešė „DefenceTalk.com“.
(16) 2009-12-03 1
Jau nuo pavasario internete pasirodydavo pranešimų apie Afganistane pastebėtą nežinomo tipo JAV karinį lėktuvą, tačiau tik dabar Prancūzijos tinklalapiui „Secret Defense“ pavyko gauti pirmąją jo nuotrauką.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos