Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Sterilizavimo įranga
 
 

Sterilizavimo įranga

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-05-28 9
„Kaip nėra vieno vaisto nuo visų ligų, taip nėra vieno tvarsčio, tinkančio visoms žaizdoms“, – tokį posakį naudoja tie, kurie yra susidūrę su sudėtingų žaizdų gydymu.
(0) 2018-01-16 13
Ligoninėse ir laboratorijose ultravioletinių (UV) spindulių lempos skirtos naikinti mikrobus, bet ši praktika turi vieną didelį trūkumą – UV spinduliai gali pakenkti žmonėms.
(1) 2018-01-01 12
Viena iš didžiausių šių laikų medicinos mokslo problemų - antibiotikams atsparios bakterijos. Jau egzistuoja ligas sukeliančių bakterijų, kurios nebijo jokių mūsų turimų vaistų. Tai - ne tik evoliucijos įrodymas, bet ir tūkstančius mirčių galintis sukelti fenomenas. Visgi, mokslininkai jau ruošia atsakymą - bakterijas nuodys ne vaistais, o badys plieniniais nano-strypais.
(0) 2017-09-28 20
Pastebėjus, kad laumžirgių ir cikadų sparnus dengia daugybė mikroskopinių spygliukų, praduriančių ant jų atsirandančias bakterijas, buvo sukurtas juodasis silicis – ant jo patekusios bakterijos irgi tiesiog nužudomos. Taip LRT RADIJUI sako profesorius Saulius Juodkazis, Australijoje už šios medžiagos sukūrimą apdovanotas „Eureka Prizes“. Mokslininko teigimu, atsiradus paviršiams, užmušantiems bakterijas, pirmiausia stipriai pasikeis implantų sritis.
(1) 2016-03-17 -42
Susitikimo, po kurio Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas davė įsakymą išvesti Rusijos karines pajėgas iš Sirijos, nuotrauka sukėlė karštą diskusiją Rusijoje.
(5) 2014-02-05 1
Vargu ar kuris nors pirmąją pagalbą suteikiantis gydytojas šautinę žaizdą imtų gydyti švirkštu. Ką ir bekalbti apie tas 15 sekundžių... Tačiau šios idėjos autoriams iš Oregono valstijos (JAV) viskas pasirodė labai paprasta ir savaime suprantama.
(1) 2013-03-12 0
Ispanijos ir Australijos mokslininkų grupė mokslininkų atrado, kaip manoma, pirmąjį žinomą atvejį gamtoje, kuomet organizmas gali apsiginti nuo bakterijų vien dėl ypatingos savo kūno dalies paviršiaus struktūros. Straipsnyje, paskelbtame žurnale „Biophysical Journal“, jie aprašo, kaip ant cikadų sparnų esančios nanometrinio ataugos suardo ant jų patekusių bakterijų ląstelių membranas.
(13) 2012-04-06 0
Visai realu, jog netolimoje ateityje rankas galėsime plautis ne po vandens srove, o po dezinfekcinės plazmos srove. Nešiojamo šaltos plazmos generatoriaus bandomąjį egzempliorių išrado Australijos ir Kinijos mokslininkų grupė. Beje, tokiam čiaupui reikės tik… 12 voltų baterijos, informuoja „Gizmag.com“. Nors dezinfekcinė priemonė rekomenduojama lauko sąlygomis dirbantiems medikams ir kariams, nesunku numanyti, jog kada nors tokie įrenginiai galėtų pakeisti vandens či...
(18) 2011-12-28 0
Kodėl pas dantų gydytoją dažniausiai prisiverčiame eiti tik tuomet, kai dėtis jau nėra kur? Lankytis pas stomatologą labiausiai nejauku ne dėl ten tvyrančių specifinių medikamentinių kvapų ar garsų, bet dėl... dantų gręžimo procedūros, kuri neretai būna ne tik nemaloni, bet ir skausminga. Laimei, dantų technikai pagaliau išrado seniai lauktų žaisliukų, kuriuos naudojant danties vidaus ertmes stomatologas galės išvalyti labai greitai ir nesukeldamas jokio skausmo.
...
(26) 2011-01-03 2
Gali būti, jog vaistams atsparios infekcijos bus gydomos nauju būdu - naudojant šaltos plazmos liepsną. Mokslininkai teigia, jog ši priemonė puikiai sąveikauja su mikrobų DNR ir ją sunaikina, tuo tarpu žmogaus audiniai lieka be pakitimų.
(3) 2010-11-19 0
Medicininės aplinkos sterilizavimo technologijos neabejotinai yra vienos svarbiausių žmonijos išradimų. Tačiau nors mes ir žinome, kaip kovoti su patogenais, įvairios vadinamosios "superbakterijos" dažnai išlieka gyvos ir sukelia itin nemalonių komplikacijų. Tačiau Strathclyde universiteto mokslininkai teigia, jog jų sukurtas metodas šią problemą turėtų išspręsti.
(1) 2009-11-02 0
Banginių oda paprastai apauga įvairiausiais dumbliais, planktonu, bakterijų kultūromis ir kitokiais vandenyje gyvenančiais sutvėrimais. Tuo tarpu rykliai išlieka švarut švarutėliai. Nors minėti parazitai gali kauptis ir ryklių odos raukšlėse, prie odos jiems sudėtinga prisitvirtinti ir dėl to vanduo juos paprasčiausiai nuplauna plaukiojimo metu.
(2) 2009-06-12 0
Pietų Kalifornijos Universiteto (JAV) mokslininkai išrado pirmąjį pasaulyje mažytį plazmos "žiebtuvėlį", kuris sėkmingai pritaikytas medicinoje - dantims kenkiančioms bakterijoms naikinti.
(15) 2009-03-14 0
Daugelis iš mūsų esame girdėję siaubo istorijas apie tai, kad klaviatūrose mikrobų gali būti daugiau nei ant unitazo. Nauja kompanija "Vioguard" į šį klausimą žvelgia rimtai ir planuoja rinkai pateikti specialias klaviatūras bei jų sterilizavimo įrenginius.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos