Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Steve Wozniak
 
 

Steve Wozniak

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-07-26 74
Vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve'as Wozniakas žmonėms rekomenduoja išsitrinti savo „Facebook“ paskyras.
(0) 2018-05-21 42
Tikriausiai visi žino, kas įkūrė „Apple“ - centrinės asmenybės kompanijos istorijoje visada buvo Steve'as Jobsas ir Steve'as Wozniakas. Bet ar žinote Johno Draperio vardą? Jis kadaise švilpuku apgaudavo telefonų tinklus, vėliau sukūrė dokumentų kūrimo ir redagavimo programą ir net kelis kartus sėdėjo kalėjime. Draperis iki šiol laikomas vienu pirmųjų hakerių, o Jobsas teigė, kad be jo kūrinių turbūt nebūtų ir „Apple“.
(7) 2018-04-30 22
Istorijoje netrūksta mitų, kuriuose realūs žmonės demonizuojami ar pagražinami. Nemažai mūsų amžininkų įsitikinę, kad daug metų Apple Computers vadovavęs Stevenas Jobsas – personalin
(5) 2014-12-29 9
Vienas iš Apple įkūrėjų Steve Wozniak, kuris visai neseniai tapo Australijos piliečiu, davė interviu leidiniui The Australian Financial Review. Bendraudamas su žurnalistais, jis įvertino Timo Cooko kaip Apple generalinio direktoriaus darbą, o taip pat papasakojo savo požiūrį į Google Glass ir dėvimą elektroniką.
(0) 2014-07-17 -3
Ne paslaptis, kad Steve’o Jobso reputacija „Apple“ yra prieštaringa. Beveik nėra žmonių, kurie geriau žinojo, koks buvo Steve’as Jobsas, nei vienas „Apple“ įkūrėjų Steve’as Wozniakas. Duodamas interviu „Milwaukee Business Joural“ S.Wozniakas aptarė abi S.Jobso puses – protingo verslininko ir reiklaus vadovo.
(7) 2014-07-04 2
Vienas iš Apple įkūrėjų Steve Wozniak iki šiol stebi savo kompanijos veiklą, kartu gana kritiškai įvertina daugelį Apple bei jos konkurentų produktų. Šį kartą puslapio Xconomy žurnalistams viename iš renginių pavyko pabendrauti su Steve Wozniak apie dėvimą elektroniką ir jos perspektyvas.
(4) 2013-08-28 0
Vienas iš technologijų milžinės „Apple“ įkūrėjų Steve'as Wozniakas pareiškė, kad šios kompanijos konkurentė „Microsoft“ jau kurį laiką miega ant laurų, o postą paliekančio bendrovės vadovo Steve'o Ballmerio pasiekimai nebuvo tokie reikšmingi kaip Billo Gateso.
(0) 2013-06-26 0
Amerikietis Tedas Perry ateinančią savaitę aukcione ketina parduoti vieną pirmųjų „Apple“ įkūrėjų Steve'o Jobso ir Steve'o Wozniako sukurtų ir rankomis surinktų kompiuterių „Apple 1“. Pradinė kaina – 300 tūkst. dolerių (784 tūkst. Lt).
(0) 2013-05-27 0
Šeštadienį Vokietijos mieste Kelne vykusiame aukcione vienas pirmųjų „Apple“ kompiuterių „Apple-1“ parduotas už maždaug 670 tūkst. dolerių. Tai yra rekordinė tokio kompiuterio kaina, rašo „RIA Novosti“.
(1) 2013-04-20 0
Lietuvoje viešintis vienas iš „Apple“ įkūrėjų Steve‘as Wozniakas kalbėdamas su žurnalistais pareiškė tikįs dėvimos elektronikos ateitimi. Taip pat jis užsiminė, kad norėtų turėti išmanųjį laikrodį.
(0) 2013-03-25 0
Naujų technologijų plėtrai įgavus iki šiol neregėtą pagreitį, atrodo, kad viskas, ką galima išrasti, jau išrasta, o tuos išradimus liko tik patobulinti.Tačiau jei norite rinkoje įtvirtinti išskirtinį produktą, reikia eiti dar nepramintu keliu. Kas bendro tarp tokių kompanijų kaip „Apple“, „Facebook“ ar „Amazon“?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos