Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stiklo valytuvai
 
 

Stiklo valytuvai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2019-04-30 3
Vairuotojai Baltijos šalyse su lietumi yra susipažinę geriau nei daugelis jų kolegų kitose valstybėse – statistiškai šiame regione pusė dienų yra lietingos. Tačiau vos stipriau palijus, didžiųjų miestų gatvės užsikemša – eismas sulėtėja, avarinių situacijų skaičius išauga. Kodėl taip nutinka? Vairuotojai po slidžių žiemos patirčių pernelyg atsipalaiduoja ir pamiršta, jog saulei šviečiant vairuoti reikia ne ką mažiau atsargiai. Eismo specialistų manymu, įtakos tam turi daugiau nei viena priežastis.
(1) 2018-12-05 -16
Važiuojant 90 km/val. greičiu vieno centimetro vandens sluoksniu padengta kelio danga prarasti automobilio kontrolę labai paprasta. Patyrę vairuotojai rekomenduoja ne vieną priemonę, praversiančią rudenį vairuojant šlapia kelio danga ir lyjant lietui.
(1) 2018-10-31 32
„Volkswagen Käfer“, geriau žinomas „Vabalo“ vardu, yra visuotinai labai mėgstamas automobilis. Tačiau tiesa yra ta, kad jis visada buvo kuriamas taip, kad būtų kiek įmanoma pigesnis. Tai reiškia, kad net paprasta vandens pompa langų plovimo skysčiui tuomet buvo per brangi. Bet kuo ją pakeisti? „Volkswagen“ turėjo unikalų sprendimą - langus plauna atsarginis ratas.
(0) 2018-06-29 -11
Kiekvieną kartą, kai norime nuo priekinio automobilio stiklo pašalinti purvą ar kitus nešvarumus, džiaugiamės tokiu išradimu kaip langų apiplovimo sistema. Tačiau norint, kad jis būtų tikrai švarus, būtina naudoti tik specialias priemones. Pavyzdžiui, vietoj langų plovimo skysčio naudojamas paprasčiausias vanduo gali ne tik sugadinti sistemą, bet ir sukelti astmą ar net alergijas.
(5) 2015-12-30 56
Sociologinės apklausos, narstančios, pagal kokius kriterijus žmonės renkasi žieminius automobilio langų ploviklius, liudija, kad vairuotojo sprendimas priklauso nuo trijų dalykų: deklaruojamos užšalimo temperatūros, kainos ir kokybės.
(3) 2015-05-21 -16
Atėjus šiltajam metų laikui, vairuotojai vėl susiduria su ta pačia problema – ilgesnėse kelionėse priekinį automobilio langą padengia prilipusių mašalų „kilimas“. Vis dėlto jeigu po žiemos dar nepasikeitėte langų apiplovimo skysčio, tikėtina, kad valytuvai bus menki pagalbininkai.
(10) 2013-12-16 2
Panašu, kad erzinantis valytuvų šmėkščiojimas, ožiavimasis, ledėjimas, keitimas ir kiti smagumai netrukus gali iškeliauti į istorijos užkaborius. Superautomobilius gaminanti bendrovė „McLaren“ lengvųjų automobilių segmentui adaptuoja kovinių naikintuvų priekinio stiklo matomumo gerinimo sistemą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos