Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stimuliatoriai ir protezai
 
 

Stimuliatoriai ir protezai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(4) 2010-07-12 0
JAV federalinė Maisto ir vaistų administracija (FDA) leido naudoti bendrovės „VisionCare“ sukurtą miniatiūrinį akies implantą, skirtą amžine tinklainės degeneracija sergantiems pacientams, praneša „Daily Mail“.
(8) 2010-06-28 0
Kai katinas vardu Oskaras nelaimingo atsitikimo metu prarado savo galines letenas, jo savininkas išgyveno, jog gyvūnui visą gyvenimą teks važinėtis specialiu prie galinės kūno dalies pritvirtintu vežimėliu. Tačiau vežimėlio neprireikė. Dabar Oskaras vaikščioja naudodamasis jo paties kojas primenančiais protezais; negana to, jis tapo bene pirmuoju bioniniu katinu pasaulyje.
(0) 2014-06-28 32
Ohajo universiteto (JAV) medicinos centro mokslininkai pirmą kartą pasaulyje suteikė galimybę paralyžiuotam žmogui mintimis valdyti savo ranką. Tuo tikslu į jo smegenis buvo implantuota neurokompiuterinė sąsaja, sakoma universiteto pranešime.
(3) 2014-12-30 77
Mokslininkai sukūrė naujos kartus implantuojamus lęšius vyresnio amžiaus žmonėms, kurie padės išspręsti kataraktos, astigmatizmo, taip pat trumparegystės ir toliaregystės problemas, skelbia britų dienraštis „The Daily Telegraph“.
(3) 2012-12-20 8
Gali būti, kad filmuose apie piratus tokios populiarios medinės kojos netrukus gali tapti realybe. Italų mokslininkai mano, kad atrado medžiagą, kuri žmogaus organizme galėtų idealiai pakeisti kaulą. Toji medžiaga - tropinio medžio rotango (lot. - Calameae) mediena. Italai neabejoja, jog tinkamai apdorota rotango mediena netrukus pakeis metalinius (titaninius) ir iš kitų medžiagų pagamintus dirbtinius kaulų implantus.
(14) 2008-10-11 0
Nuo šio penktadienio Japonijoje, žmonės su negalia galės vėl atrasti judėjimo laisvės džiaugsmą. Tai jiems padės padaryti žmogaus skeleto judesius perimantis ir sustiprinantis judėjimo kostiumas.
(0) 2014-05-20 24
Beveik prieš aštuonerius metus garsioji JAV karinių inovacijų agentūra DARPA, išsikėlė tikslą atrasti tobulesnį pakaitalą metaliniams galūnių protezams. Intensyvūs tyrimai davė rezultatus ir buvo sukurtas prototipinis naujos kartos mintimis valdomas protezas, oficialiai pavadintas „Deka Arm“. Naujas žingsnis šia kryptimi įvyko visai neseniai – FDA („Maisto ir vaistų kontrolės departamentas“) pagaliau leido šiuos protezus pristatyti į rinką.
(5) 2009-01-29 0
Keista iliuzija, priverčianti žmogų pagalvoti, kad dirbtinė ranka yra dalis jų tikro kūno, gali padėti galūnių protezams suteikti lytėjimo pojūčius.
(0) 2015-01-15 25
Sausio pradžioje kasmet Las Vegase vykstančioje technologijų parodoje „2015 International CES“ „Siemens“ pristatė išmaniuosius klausos aparatus, kurie valdomi „iPhone“ ir „Android“ mobiliaisiais įrenginiais. Naujuosius klausos aparatus naudojantys žmonės, kaip parodė tyrimai, triukšmingoje aplinkoje girdi geriau nei klausos sutrikimų neturintys žmonės. Naudojami du „Siemens“ klausos aparatai (dažniausiai pasitaikantis atvejis) tiksliai susikoncentruoja į norimą garso šaltinį ir leidžia geriau nei įprastai girdėti garsus vakarėlių metu, gatvėje ar kitose triukšmingose vietose.
(0) 2016-04-17 26
<p class="strap">Paralyžiuotas prieš šešis metus, <strong>Ianas Burkhartas</strong> dabar gali perbraukti kredito kortelę ir žaisti kompiuterinį žaidimą<em>Guitar Hero</em>, <a href="http://n
(0) 2015-09-01 20
Prieš tai, ką Mohmmedui Abadui iš Edinburgo (Škotija) suteikė Londono universiteto chirurgai, nublanksta visi ligi šiol aprašyti bioniniai rankų ar kitų organų protezai. Vaikystėje patekęs į klaikią avariją ir praradęs savo vyrišką pasididžiavimą vyras dabar atgaus netgi daugiau negu neteko. Ko vertas vien erekciją įjungiantis mygtukas.
(11) 2011-02-09 0
Mokslininkai teigia, kad smegenų stimuliavimas elektros srove gali padėti žmonėms išspręsti sudėtingas užduotis, informuoja telegraph.co.uk.
(0) 2014-05-22 24
Pirmą kartą mokslininkams pavyko pademonstruoti, kaip bevielė energija gali būti naudojama širdies stimuliatoriaus darbui užtikrinti. Laboratorinio triušio širdies ritmas buvo reguliuojamas pasitelkus novatorišką, itin mažą širdies stimuliatorių, kuris su maitinimo elementu buvo sujungtas ne laidu, o naudojo bevielę energiją. Tyrimą atlikę mokslininkai tikisi, jog netolimoje ateityje šis metodas gali būti pritaikytas ir nuo širdies ritmo sutrikimų kenčiantiems pacientams, taip gerokai palengvinant jų gyvenimą.
(0) 2018-11-21 6
Eidama praleisti laiko į baseiną 49 metų moteris net neįtarė, kad tai pasibaigs baisiomis kančiomis ir regėjimo viena akimi netekimu.
(10) 2010-01-15 0
Buldogas vardu Coal priekinėje kairiojoje letenoje turėjo piktybinį auglį, dėl ko galūnę teko amputuoti. Tačiau jo savininkas savo augintiniui nepagailėjo 10000 svarų ir įtaisė titaninį protezą. Coal taip pat tapo mokslinių tyrimų dalyviu, ir pagal jo patirtį bus kuriami analogiški protezai galūnių netekusiems žmonėms.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos