Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stipendijos ir kitos studentų pajamos
 
 

Stipendijos ir kitos studentų pajamos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(18) 2014-10-08 -7
„Negaliu pakęsti žodžio prostitutė – išgirdus šį žodį, pirmiausia į galvą šauna mintis apie gatvėje dirbančią merginą, sulaukiančią visuomenės pasidygėjimo. Aš tokia nesu: studijuoju, dirbu savanore, nevartoju narkotikų. Esu normalus žmogus“, – „The Daily Mail“ pasakoja 22 metų mergina Sophie (vardas pakeistas).
(0) 2014-09-13 4
Jei jūsų vaikas sako studijuojantis universitete, tai nebūtinai yra tiesa. Vis daugiau atvejų, kai tėvai apie studento išbraukimą iš sąrašų sužino tik tada, kai jau būna iššvaistyti studijoms skirti pinigai.
(0) 2014-03-23 0
Technologijų ir inovacijų bendrovės „Siemens Osakeyhtio“ Lietuvos filialas skirs 122,8 tūkst. litų (35,5 tūkst. eurų) stipendijas dviems geriausiems mechanikos, elektronikos arba informatikos specialybių studentams. Jie pelnys 3,5 metų profesinę stažuotę Berlyne įkurtame „Siemens“ biure, gilins teorijos ir praktines mechatronikos žinias bei mokysis vokiečių kalbą. Tokią socialinę jaunimo mokymo programą „Siemens“ Lietuvoje įgyvendina pirmąjį kartą.
(7) 2012-01-31 0
Nors ne vienas Lietuvos studentas priverstas po paskaitų uoliai dirbti, kad netektų badmiriauti, valstybė giriasi daugiau nei pusantro tūkstančio išrinktųjų kompensavusi studijų kainą.
(30) 2012-01-16 0
Visuomenėje vyrauja nuostata, kad aukštasis išsilavinimas yra raktas į geresnį gyvenimą. Baigę universitetą ar kitą aukštąją mokyklą galite lengviau užsitikrinti gerai mokamą darbą, lengviau planuoti ateitį, nekalbant apie garantiją, kad kiekvieną dieną galėsite jaustis sotus.
(5) 2011-11-11 0
Studentai pradėjo rinkti gyventojų parašus, kad galėtų inicijuoti įstatymų pataisas.

Studentai siūlys studijų rezultatus peržiūrėti ne kas dvejus metus, kaip dabar, o kas pusmetį. Tam, kad gerai studijuojantys, tačiau už mokslą mokantys studentai, dažniau turėtų galimybę pereiti į nemokamas vietas.
(0) 2011-10-21 0
Atsižvelgiant į praktiką, patobulinta valstybės lėšų už studijas grąžinimo tvarka. Iki trejų metų pratęsiamas atsiskaitymo su valstybe terminas. Taip pat patikslinti atvejai, kuriais studentas atleidžiamas nuo finansinės atsakomybės, į jų sąrašą įtraukiant atvejį, kai išėjusieji akademinių atostogų nutraukia studijas dėl ligos ar vaikų auginimo.
(2) 2011-10-11 0
Susisiekimo ministerija oficialiai nurodė atsižvelgti į raginimus netaikyti sankcijų studentams, kurie naudojasi aukštųjų mokyklų išduotomis pažymomis viešajame transporte. LR Susisiekimo ministerija gavo Studentų sąjungos kreipimąsi dėl transporto lengvatų taikymo studentams spalio mėnesį.
(0) 2011-09-30 0
Lietuvos studento pažymėjimų (LSP) gamyba užtruko ir baigiantis rugsėjui tik nedaugelis Vilniaus studentų gaus pažymėjimus. Tačiau viešuoju transportu studentai galės važinėti su nuolaidomis, pateikdami naujas laikinas pažymas, praneša Vilniaus universiteto (VU) Studentų atstovybė.
(9) 2011-09-01 0
Būsimam studentui dažniausiai iškyla du klausimai: kur studijuoti ir kur gyventi. Pasirinkusiems studijuoti Vilniaus universitete siūloma apsigyventi bendrabučiuose, žinoma, atsižvelgiant į socialinę, turtinę šeimos padėtį. Tačiau kodėl vieni renkasi butus, o kiti bendrabučius? Ar vienintelis veiksnys – pinigai?
(0) 2011-08-18 0
Šiandien Valstybinis studijų fondas pradeda priiminėti studentų prašymus paskoloms gauti. Visi pretenduojantys į valstybės ir valstybės remiamas paskolas iki rugsėjo 26 d. turėtų pateikti prašymą-anketą fondo tinklalapyje.
(0) 2010-05-13 0
Finansinė studentų situacija yra pastebimai prastesnė nei prieš metus, tačiau lūkesčiai dėl pirmojo atlyginimo dydžio išlikę tokie patys, rodo Demokratinės politikos instituto (DPI) užsakymu tyrimų kompanijos „Macroscope“ atliktas studentų požiūrio tyrimas.
(5) 2010-03-31 0
Paskatų gerai mokytis dėl stipendijos – vis mažiau. Štai jei anksčiau didžiausioje šalies aukštojoje mokykloje Vilniaus universitete (VU) už gerą mokymąsi stipendijas gaudavo 30 proc. studentų, tai įsigaliojus naujajai tvarkai jas tegauna apie 10 proc. studentų.
(7) 2010-01-27 0
Sumažinus skatinamosioms stipendijoms skiriamas lėšas, valstybiniai universitetai suka galvas, kuriuo keliu eiti: pavasario semestrą mažinti stipendijų gavėjų skaičių ir didinti išmokų sumas ar palikti panašų stipendininkų skaičių, kurie per mėnesį gautų kuklesnį „paskatinimą“ gerai mokytis?
(3) 2009-07-14 0
Finansų, Švietimo ir mokslo ministerijos bei Lietuvos mokslo taryba pasirašė susitarimą su Šveicarijos plėtros ir bendradarbiavimo agentūra dėl 4 mln. Šveicarijos frankų (apie 8,8 mln. litų) paramos skyrimo Stipendijų fondui pagal Lietuvos ir Šveicarijos bendradarbiavimo programą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos