Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stop kadras
 
 

Stop kadras

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(9) 2012-12-27 3
Šiaurės jūrą užplūdo tropiniuose vandenyse gyvenančios gigantiškos žuvys, vadinamos mėnulžuvėmis (angl. – „sunfish“). Gruodį Jungtinės Karalystės krante rastas jau trečias tokioms platumoms nebūdingos žuvies egzempliorius, sveriantis apie 1000 kg (t. y., maždaug vieną toną). Mėnulžuvių į krantą Šiaurės jūra išmetė ne tik Linkolnšyre, bet ir Kento bei Norfolko grafystėse.
(4) 2012-12-27 5
NASA zondas „Cassini“ gruodžio 23 d. Žemėn atsiuntė spalvotą fotografiją, kurioje užfiksuotas nuo smūgio su kosminiu kūnu 180º kampu galimai pasisukęs Saturno palydovas Dionė.
(0) 2012-12-21 15
Nuolat nagrinėdami žaliąsias technologijas, atiduokime pagarbą ir istorijai. Ji vaizdžiai pasakoja apie tai, ką mes šiandien suprantame kaip alternatyvius sprendimus įprastai, iškastinio kuro reikalaujančiai, energijai.
(5) 2012-12-21 2
Alpinistas ir filmų kūrėjas Deividas Briširsas (David Breashears) iš 477 nuotraukų, fotografuotų pro 300 mm objektyvą, sudėliojo unikalų, net 1 mlrd. pikselių fotokadrą, kuriame užfiksuota aukščiausia planetos viršukalnė – Everestas (Džomolungma). Nuotrauką kompiuterio pele galima pritraukti taip arti, jog susidarys įspūdis, kad stovi ant aukščiausios pasaulio stogo smailės.
(4) 2012-12-20 6
Jau nuo 2004 m. aplink Saturną skriejantis NASA kosminis zondas „Cassini“ spalio 17 d. užfiksavo šį įspūdingą ir retą Saturno kadrą, kuriame viena iš įspūdingiausių Saulės sistemos planetų atrodo toli gražu ne taip, kaip įprastai. Kas nutiko Saturnui?
(8) 2012-12-19 4
Lietuvoje žiema kol kas graso ne ekstremaliomis temperatūromis, o gausiais krituliais. O štai tolimuosiuose Rusijos kampeliuose pastarąją savaitę karaliauja arktinis speigas – kai kurios naujienų tanrybos informavo, kad Kamčiatkoje termometrų stulpeliai pasiekė sunkiai suvokiamas -52ºC žemumas. Ką per tokį šaltį veikti? Vienas rusas sugalvojo atlikti eksperimentą – spaudžiant -41ºC speigui iš 9 aukšto pro balkoną ant tuščios gatvės šliūkštelėti puodą verdančio vandens. Ar vanduo pasiekė žemę?
(6) 2012-12-17 2
Kosminių palydovų stebėjimo entuziastas iš Pietų Afrikos Respublikos Gregas Robertsas naktiniame Keiptauno danguje nufilmavo slaptojo NASA kosminio lėktuvo X-37B pėdsaką, informuoja „Space.com“. Liudininku tapęs pietų afrikietis tvirtina gruodžio 11 d. (antradienio) vakarą, 20:40 vietos (ir Lietuvos) laiku danguje pamatęs labai ryškų šviesos tvyksnį ir po jo labai greitai nuskriejusį debesį.
(19) 2012-12-14 7
Įspūdingus vaizdus Grenlandijoje užfiksavo filmų kūrėjas Jasonas Balogas ir jo kūrybinė grupė. Jie rinko medžiagą filmui „Chasing Ice“, kuris pasakos apie klimato kaitą Arktyje. Kaip praneša „Guardian“, tai yra didžiausias kada nors nufilmuotas ledkalnio lūžis istorijoje. Nufilmuotuose vaizduose matyti, kaip triukšmingai atskyla ledkalnis, kurio tūris siekia net 7,4 kubinių kilometrų.
(14) 2012-12-14 12
Vaizdo įrašų portale „LiveLeak“ paskelbtas unikalus vaizdo įrašas iš gyvūnijos pasaulio. Nesaugomą babuino patelę užtikęs leopardas ją žaibiškai nužudo – beždžionė nespėja garsu prisikviesti gentainių. Tačiau tempdamas auką į medį plėšrūnas pastebi į mamą vis dar įsikibusį mažylį. Didžiosios katės elgesys žaibiškai keičiasi.
(9) 2012-12-13 8
Akis – ne toks jau ir idealiai lygaus paviršiaus burbuliukas, kaip norėtųsi įsivaizduoti. Į akį įsižiūrėjus iš arčiau, akis veikiau panaši į užgesusio ugnikalnio kraterį, kurį supa įvairiaspalviai rainelės šlaitai.
(0) 2012-12-11 6
Vaizdo įraše pavyko iš arti užfiksuoti vieną rečiausių ir nuo pašalinių akių meistriškai pasprunkantį Sunda debesuotąjį leopardą iš Borneo, Malaizijos, rašo bbc.co.uk.
(10) 2012-12-10 9
Yra toks priežodis - „užsimanė kiaulė bananų“. Panašu, kad šiame vaizdo siužete užfiksuotam gyvūnijos pasaulio epizodui priežodį reikėtų perfrazuoti į „užsimanė šamai balandėlių“. Tulūzos universiteto tyrėjams pavyko nufilmuoti, kaip vienoje Prancūzijos pietvakarių upėje būrys šamų įsigudrino krante medžioti takiai besiganančius ir vandens procedūras pamilusius balandžius. Prancūzijos gelmių gurmanai – iš arčiau.
(0) 2012-12-07 23
Madagaskaras – unikali sala, atstojanti namus gyvūnams ir augalams, kurių daugiau niekur Žemėje nepamatysi. Maždaug mėnesį po vakarinę įstabiosios salos dalį keliavęs 51-erių fotografas Paolas Torčijas (Paolo Torchio) ką tik grįžo, „prišaudęs“ nuostabių kadrų.
(2) 2012-12-07 11
Aplink Marsą skriejantis Europos kosminis zondas „Mars Express“ nufotografavo keletą išties žiemiškų Raudonosios planetos kadrų, kuriuose užfiksuoti pastelinių kapučino atspalvių šarma iš anglies dvideginio padengti Marso kalnai ir krateriai.
(2) 2012-12-07 9
Palydovas „Suomi NPP“ du mėnesius fiksavo naktinės Žemės vaizdus, iš kurių buvo sukurtas pribloškiamas filmas apie mūsų planetą naktį. Nors šviesų perlais išpuoštą naktinį Žemės veidą technologijos.lt skaitytojams teko regėti jau ne sykį, tokiais rakursais mūsų Žemės, panašios į juodo marmuro pasaulį, nematė niekas. Taigi, Juodasis Marmuras.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos