Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stop kadras
 
 

Stop kadras

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-11-06 1
Jei kada nors rūpėjo pamatyti, kaip viename regėjimo lauke atrodo 3 538 egzoplanetos, besisukančios aplink savąsias žvaigždes, pažiūrėkite naujausią kiek hipnotizuojantį "Keplerio planetariumo" ("Kepler Orrery") video filmuką, kurį sukūrė kosminio teleskopo "Kepler" mokslinės komandos darbuotojas Danielis Fabrickis (Daniel Fabrycky).
(0) 2013-11-05 0
NASA kosminio teleskopo „Hubble“ tyrimų programos mokslininkai paskelbė archyvinę artimiausios mūsų Saulei žvaigždės nuotrauką.
(3) 2013-10-31 7
Sirijoje, sostinės Damasko priemiesčiuose, atsitiktinai nufilmuotas iš T-72 tanko vamzdžio iššautas ir tiesiai į vaizdo kamerą atlekiantis sviedinys.
(0) 2013-10-23 1
Jei pasitaikytų galimybė pažaisti su ultragarso lauku, kiek pasipraktikavus galima surasti tokį ultragarso dažnį, kuriam sklindant vandens lašai pradeda sklandyti ore (levituoti). Tačiau įdomumai tuo tik prasideda.
(6) 2013-10-18 2
Iki 2013 m. spalio 13 d. žmonija atrado beveik 1 tūkst. egzoplanetų – pasaulių, esančių ne mūsų Saulės sistemoje. 998 planetos 759-iose planetinėse sistemose. Dauguma tų planetų – dujiniai milžinai. Rodos, skaičius nemenkas, tačiau Paukščių Tako galaktikos mastu tai – absoliutus niekis. Tik pažiūrėkite, kokį menkutį mūsų galaktikos lopinėlį (nors jo skersmuo siekia 300 šviesmečių) tespėjome apgraibomis apžvelgti moderniausiais kosminiais ir antžeminiais teleskopais.
(3) 2013-10-14 3
Penktadienį pro Tarptautinės kosminės stoties (TKS) iliuminatorius astronautai išvydo ir nufotografavo keistą ir netikėtą reginį, informuoja "UniverseToday.com". "Nežinome, kas tai, tačiau tas debesis atrodė įstabiai ir buvo nepaprastai didelis", - socialiniame tinkle "Twitter" žinutę parašė NASA astronautas Maikas Hopkinsas (Mike Hopkins).
(0) 2013-10-10 0
Beveik 10 savaičių nė žybtelėjimo neišleidusi Saulė vakar į kosmosą paleido pirmą rimtą per pastaruosius porą mėnesių šūvį, informuoja "Space.com".
(0) 2013-10-07 0
Mąstydami apie mokslo ir meno ryšį (o jis tikrai yra), iš principo turėtume kelti klausimą ne kaip šios dvi disciplinos yra susijusios, o kur. Kad ir kaip keistai skambėtų toks klausimas, atsakymas į jį yra – žmogaus smegenyse.
(3) 2013-10-03 0
Ne kažką, tiesa? Žiūrėti iš tiesų nelabai yra į ką. O būtent taip „šimtmečio kometa“ ISON dabar atrodo iš Marso. Tai – rugsėjo 29 d. NASA zondo MRO (Mars Reconnaissance Orbiter) kamera „HiRISE“ daryta kometos nuotrauka. ISON – balzganas gumulėlis iliustracijos centre. Nuo Žemės dabar jis nutolęs 13,8 mln. kilometrų.
(2) 2013-10-03 4
Natrono ežeras Tanzanijoje – vienas ramiausių Afrikos ežerų. Išskyrus tuos periodus, kai čia suguža neįtikėtino dydžio flamingų (Phoenicopterus minor) pulkai – perėti čia susirenka daugiau kaip 2 mln. šių paukščių. Tačiau visą kitą laiką ežeras savo ramybe primena... kapines. Sutapimas – neatsitiktinis. Ežero pakrante pavaikštinėjęs fotografas Nikas Brandtas (Nick Brandt) rado galybę žuvusių ir mumijomis virtusių ežero svečių. Ne tik flamingų, bet ir erelių, šikšnosparnių ir kt.
(10) 2013-10-02 0
Australas Markas Gee pripažintas geriausiu šių metų astronomijos fotografu, skelbia Space.com. Pripažinimo jis sulaukė už nuotrauką, kurioje užfiksuotas mūsiškės – Paukščių Tako – galaktikos vaizdas iš vieno Naujosios Zelandijos paplūdimio.
(2) 2013-10-02 3
Kilnusis erelis puolė žemyn, suleido nagus į stirną ir mėgino su tokio stambumo grobiu nuskristi. Zoologų fotoaparatui pavyko įamžinti itin retą laukinės gamtos epizodą, nes paprastai šie paukščiai į tokias stambias aukas nesikėsina.
(3) 2013-09-25 6
Kad ir jis vis dėlto sukasi, aišku visiems. Nors to matęs nėra nė vienas. Juk, šiaip ar taip, "baltas brolis" į mus atsukęs visados tą pačią savo krateriais nusėto veido pusę. Tad kaipgi visgi atrodo, kai jis sukasi?
(1) 2013-09-25 1
Per dideli "kąsneliai" kliūna ne tik žmonėms. Apetitu nesiskundžianti Peru atogrąžų džiunglių rupūžė mėgino nekramtydama praryti nelaimingą šikšnosparnį, tačiau aukos sparnai netilpo į rajūnės žabtus, tad didžiulio kąsnio neįveikęs varliagyvis išoriškai tapo panašus į šiurpų mutantą, kurį pavyko nufotografuoti nacionalinio parko prižiūrėtojui Jufaniui Olajai (Yufani Olaya).
(0) 2013-09-20 0
Prieš keletą dienų kosminiais skrydžiais besidominti bendruomenė klegėte klegėjo, išvydusi kartu su raketa į kosmosą startavusią varlę. Užvakar, rugsėjo 18 d., Kanaveralo kyšulyje (Florida, JAV) startavusi "Atlas V" raketa surežisavo naują kuriozinį vaizdelį su kosmodromo teritorijoje šmirinėjančiais gyvūnais. Šįkart interneto sensacijos herojumi tapo šarvuotis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos