Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stop kadras
 
 

Stop kadras

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-08-16 1
Kaip danguje, taip ir ant žemės. Antrus metus Marse besidarbuojantis marsaeigis "Curiosity" įspūdingus kadrus fiksuoja ne tik Marso paviršiuje, bet ir Raudonosios planetos dangaus skliaute. Marsaeigio kamera "MastCam" nufotografavo Marso palydovų Deimo ir Fobo slėpynes. Unikalius kadrus paskelbė NASA Reaktyvinio judėjimo laboratorija.
(1) 2013-08-09 0
Sakoma, teleskopu į Saulę galima pažiūrėti tik du kartus – kartą dešine ir kartą kaire akimi. Bet Naujojo Džersio technologijų instituto (JAV) mokslininkai, dirbantys su „Big Bear Solar Observatory“ teleskopu, į mūsų dangaus šviesulį spokso kiaurą dieną. Nuo per didelio šviesos intensyvumo mokslininkus saugo teleskopas NST, kuriuo jie sugebėjo užfiksuoti pačius raiškiausius Saulės atmosferos vaizdus.
(5) 2013-08-07 2
Kažkokia rusva, lanksti adata, karštą vasaros dieną (visai kaip šiandien) mėginanti pasikasti po ledo kubeliais. Nieko panašaus. Tai – uodo geluonis, pasirinktos aukos audiniuose ieškantis kraujo kapiliarų. Uodo įkandimo procesą pro mikroskopą pirmąsyk pavyko nufilmuoti Pastero instituto (Prancūzija) mokslininkai, informuoja "National Geographic".
(3) 2013-08-06 0
Kas yra supernova, daugeliui Technologijos.lt skaitytojų aiškinti vargu ar reikia – tai žvaigždės sprogimas, siunčiantis signalą, kad tam tikro tipo žvaigždę ištiko mirtis. Tačiau šioje iliustracijoje vaizduojamas ne supernovos, o kilonovos sprogimas. Kilonova – kas tai per paukštis?
(0) 2013-08-06 1
Australijos narams pavyko nufotografuoti itin retą prie Tasmanijos krantų gyvenantį jūrų gyvį –Pyrostremma spinosum arba pirosomą (anlg. – pyrosome). Tai – retas okeanų faunos atstovas, dar vadinamas "jūros vienaragiu", o išauga iki 30 metrų (maždaug 2 autobusų) ilgio.
(2) 2013-08-02 0
Išbandydami naują teleskopą „Hyper-Suprime Cam“ (HSC), įrengtą ant Mauna Kėjos ugnikalnio Havajuose, Japonijos astronomai jį nukreipė į mūsų galaktikos dvyne vadinamą Andromedos galaktiką.
(19) 2013-07-31 3
Kas nemėgsta nemokamo bevielio interneto ryšio? Nors tokiu naudojamės dažnai, retai kada tesusimąstome, kaip jis funkcionuoja.
(0) 2013-07-26 0
Naujausias NASA saulės teleskopas nufotografavo pirmuosius žemiausių Saulės atmosferos sluoksnių kadrus, kuriuose užfiksuotas mįslingas, mažai suprantamas Saulės paviršiaus regionas, praneša "Space.com".
(1) 2013-07-24 0
Internete pasirodo šiurpokas vaizdo siužetas, kuriame užfiksuota, kaip nardytojų vos neprarijo du kuprotieji banginiai.
(11) 2013-07-22 3
Praeitą savaitę „Cassini“ kosminiam aparatui pavyko įamžinti Žemę iš kitos mūsų sistemos planetos - Saturno. Deja, mūsų gimtoji planeta yra taip toli nuo Saturno, kad atrodo kaip vos įžiūrimas taškas šio giganto danguje.
(11) 2013-07-22 2
Viena didžiausių žuvų Žemėje – didžioji Mekongo katžuvė (angl. - Mekong giant catfish) išauga iki 3 metrų ilgio ir neršia Mekongo upės vandenyse, Azijoje.
(8) 2013-07-19 0
Vienas seniausiai pradėtų ir tebevykstančių eksperimentų planetoje ką tik pasiekė apogėjų – lašas Dublino "Trinity" koledže (Airija) po 69-erių metų pagaliau paptelėjo! Liepos 11 d. tai pavyko užfiksuoti nuolat filmuojančia vaizdo kamera, skelbia "Nature".
(4) 2013-07-17 0
Ne, jūsų akys tikrai neapgauna. Ir tai ne joks triukas su nuotraukų redagavimo programa „Photoshop“. Šios aiktelėti iš nuostabos priversiančios nuotraukos įamžino unikalų techninį procesą, vadinamą dumblo išleidimu, rašo huffingtonpost.com.
(0) 2013-07-15 3
Visi mūsų žvėrys yra naktiniai arba sutemų gyvūnai – dienomis miega ar tūno kur pasislėpę, o aktyvų gyvenimą pradeda leidžiantis saulei, jai nusileidus ar tik brėkštant.
(5) 2013-06-29 3
Rusijoje nufilmuotas vaizdelis, kaip lapė, neįtikėtinu būdu galvą įkišusi į stiklainį, išbėga į šalikelę prašyti žmonių pagalbos. Ir jos sulaukia.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos