Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stop kadras
 
 

Stop kadras

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-06-07 2
Plačiai paplitusi nuomonė, kad Didžioji Kinų Siena yra vienintelis žmonijos statinys, matomas iš kosmoso. Pabandykite ją surasti štai šioje palydovinėje Kinijos nuotraukoje. Ką šiuo klausimu mano iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS) neseniai grįžęs kanadiečių astronautas Chrisas Hadfieldas (Chris Hadfield) ir kiti orbitoje ar už jos ribų pabuvoję žmonės?
(1) 2013-06-06 3
Antarktidos ledas dengia 98 proc. žemyno ir sudaro daugiau nei 50 proc. Žemėje esančio gėlo vandens. Tačiau ledas Antarktidoje neslūgso vietoje it įkaltas į žemę. Didžioji dalis Antarktidos ledo savo svorio ir gravitacijos dėka nuolatos juda vandenyno link. Antarktidą gaubiančio ledo lukštas vietomis siekia net 3 km storio. Tačiau kaip atrodytų Antarktida, jei visas ledo rūbas vieną dieną imtų ir nutirptų?
(0) 2013-06-04 0
Astronomus iki šiol glumino keistas Saulės sistemos objektas, primenantis kometą, tačiau, kaip ką tik paaiškėjo, nesantis kometa. Mokslininkai niekaip negalėjo paaiškinti raidės X pavidalu išsidėsčiusio dulkių šleifo kilmės. Dar įdomiau tai, kad paskui šį dangaus kūną nusidriekė net 1 mln. km ilgio dulkių šleifas, kuris, kaip rodo naujausi stebėjimai, tįsta toliau.
(0) 2013-06-03 0
Astronomai nustatė, kad penktadienio naktį netoli Žemės praskriejęs asteroidas „1998 QE2“ turi savo palydovą.
(12) 2013-06-03 0
Birželio 1 d. Kauno „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelėje praeivius pribloškė vienas vaizdas: bitėmis aplipęs automobilis.
(18) 2013-05-30 0
Entuziastai, atidžiai apžiūrėję nuotrauką, kurią raudonojoje planetoje padarė marsaeigis „Curiosity“, ir vėl skelbia „apie šokiruojantį radinį“. Tinklaraštininkai įsitikinę, jog Marse tikrai egzistuoja gyvybė – ten gyvena mažų mažiausiai vienas driežas, kurį galima gana lengvai įžiūrėti NASA puslapyje internete publikuojamoje nuotraukoje, skelbia newsru.com.
(5) 2013-05-28 1
NASA internete išplatino fotografiją, kuriame užfiksuotas agentūros Reaktyvinio judėjimo laboratorijoje (Jet Propulsion Laboratory, JPL) kuriamas joninis saulės variklis.
(9) 2013-05-18 1
Vienas automatinis į Mėnulį nukreiptas teleskopas užfiksavo vaizdą, kaip maždaug 40 kilogramų meteoroidas rėžėsi į mūsų planetos palydovo paviršių, sukeldamas ryškų šviesos žybsnį, penktadienį pranešė JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso agentūros (NASA) mokslininkai.
(2) 2013-05-17 0
Autobusas Džonstaune, Pensilvanijoje tiesiog važiavo savo maršrutu, kai į kelią tiesiai prieš jį iššoko stirna. Žvėris per priekinį stiklą pateko į saloną ir, kadangi liko nesužeistas, ėmė blaškytis kaip patrakęs.
(0) 2013-05-16 0
Žvejys Normanas Dregeris savo youtube kanale paskelbė įrašą, kuriame matyti, kaip baltagalvis erelis nučiumpa jo ką tik pagautą upėtakį ir nuplasnoja net nepastebėjęs, jog žuvis jo naguose – su kabliuku, masalu ir valu.
(0) 2013-05-15 1
Havajuose apstu įvairiausių uolinių įdomybių. Visos jos – iš vieno ir to paties "molio", kuris vadinamas bazaltu. "LiveScience.com" surengė įspūdingą fotoekskursiją po havajietiškų uolienų pasaulio įvairovę, kurioje – vaizdai, kokių mūsų kraštuose nepamatysi.
(3) 2013-05-13 1
Yra toks posakis – "žaibo greičiu". Žaibas greičio įsikūnijimu pasirinktas neatsitiktinai. Ne visada spėsi jį pamatyti, net jei žiūrėsi į reikiamą vietą ir reikiamu metu. Bet jei į reikiamą vietą reikiamu metu žiūrėsi pro 11 tūkst. kadrų per sekundę filmuojančios vaizdo kameros objektyvą, tuomet pamatysi nepaprastą šou. Tokį "National Geographic" serialo "Naked Science" ("Nuogas mokslas") serijoje "Lightning Chasers" ("Žaibų medžiotojai") užfiksavo žaibus tyrinėjantys fizikai.
(1) 2013-05-10 0
Dangaus stebėtojai atokiuose Australijos rajonuose penktadienį galėjo grožėtis žiediniu Saulės užtemimu, kai Mėnulis Saulę užstojo palikdamas „ugnies žiedą“ aplink savo siluetą.
(3) 2013-05-09 1
Portale "Youtube" paskelbtas vaizdo siužetas apie Naujosios Zelandijos krantant išplautus mįslingos išvaizdos sutvėrimo palaikus. Pajūrio smėlio pusiau užpustytą apirusį nežinomo 9 metrų ilgio gyvūno su didžiuliais žandikauliais ir nasrais kūną Pukehinos paplūdimyje aptiko ir nufilmavo Elizabet En (Elizabeth Ann).
(0) 2013-05-08 0
Kamuoliniai žaibai? Spektriniai šviesuliai? Pelkių dujos? Ankstyvą gegužės 7 d. rytą virš Maršalo salų Ramiajame vandenyne NASA fotografas Džonas Grantas (John Grant) užfiksavo štai tokius šleifus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos