Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stop kadras
 
 

Stop kadras

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2013-05-08 0
Du NASA kosminiai teleskopai užfiksavo rekordiškai galingą žvaigždės sprogimą, kurio ryškumą mokslininkai vadina akinančiu, nors tai įvyko už 3,6 mlrd. šviesmečių nuo Žemės, praneša "Space.com".
(8) 2013-05-07 2
Rytų Azija – nepaprastai gausiai žmonių gyvenamas mūsų planetos regionas. Kaip jiems tenka spaustis ir kokiuose būstuose gyventi, esame matę ne sykį. Tačiau ši fotografija į Rytų Azijos populiaciją leidžia pažvelgti iš visiškai kitokios ir stulbinamos perspektyvos: baltu skrituliu pažymėtoje Žemės vietoje žmonių gyvena daugiau nei už to skritulio ribos, t.y., daugiau nei visoje likusioje Žemės dalyje. Dar įdomiau – šiame skritulyje vandens yra daugiau nei sausumos.
(1) 2013-05-03 0
Vakar, gegužės 1 d., Saulėje įvyko galingas vainikinės masės išsiveržimas, kurį nufilmavo NASA zondai. Gigantiška plazmos banga į kosmosą išsviedė milijardus tonų didelės energijos dalelių, kurios skrieja didesniu nei 1 mln. km/val. greičiu, skelbia "Space.com".
(4) 2013-05-02 1
"Berniukas ir jo atomas" ("A Boy and His Atom"), ko gero, yra metų filmas, kurį pamatyti tiesiog reikia. "IBM Research" mokslininkai juo pasiekė Gineso pasaulio rekordą – tai yra mažiausias kada nors pasaulyje sukurtas filmas. Jis nufilmuotas vario fone fiksuojant atomų judesius – po vieną judesį vienam kadrui. Rezultatas – miela istorija apie berniuką, vardu Atomas, kuris susibičiuliavo su vienišu atomu ir ėjo su juo žaisti gaudynių, šokinėti nuo tramplino ir pan.
(0) 2013-04-30 1
Pragariško raudonumo šešiakampis uraganas šios fotografijos centre gali atrodyti kaip nelaimės pranašas, tačiau įdomiausias yra kitas netikėtumas: pasirodo, jis yra įstrigęs tokioje planetos vietoje, iš kurios nėra kaip ištrūkti. Ši audra šiauriniame Saturno poliuje siautėja jau velnias žino nuo kada ir niekas negali pasakyti, kiek dar ilgai ji ten viešpataus, pripažįsta NASA Reaktyvinio judėjimo laboratorijos specialistai.
(0) 2013-04-29 0
Plėšrūnai (taip galima pavadinti bet kurį gyvūnijos pasaulio atstovą, mintantį ne augalais) yra itin greitos reakcijos ir turi ypatingas taktikas, plačias žiaunas ir keliskart už save ilgesnius liežuvius tam, kad netektų gyventi gurgiančių skrandžiu.
(0) 2013-04-27 0
Vėlų ketvirtadienio vakarą per Londone surengtą oficialią ceremoniją buvo paskelbti „Sony“ pasaulinių fotografijos apdovanojimų laimėtojai. Pagrindinis 25 tūkst. JAV dolerių prizas ir geriausio metų fotografo titulas „L’Iris d’Or“ praktiškai vienbalsiu komisijos sprendimu atiteko Andrea Gjestvang, perspektyviai fotografei iš Norvegijos, už jos portretų seriją „Viena diena iš istorijos“, kurioje užfiksuoti žudynes Utiojos saloje išgyvenę vaikai.
(0) 2013-04-26 2
Latvijoje, netoli Dvietės miestelio užfiksuotas neįprastas reiškinys: patvinusioje Dauguvos upėje susiformavo viską siurbiantis vandens sūkurys. Svetainėje „YouTube“ vaizdo įrašas sulaukė didžiulio susidomėjimo, o internautai svarsto – kaip atsirado ši bedugnė?
(7) 2013-04-25 1
"Tepliotojiškas paaugliško mentaliteto humoras įsigali ir Marse?" – retoriškai klausia "Space.com". Internetas pastarosiomis dienomis ūžia dėl fotografijos, kurioje prieš 9 metus Raudonosios planetos paviršiuje užfiksuotos NASA marsaeigio "Spirit" vėžės, didžiajai daliai šmaikščiai nusiteikusių internautų vienareikšmiškai primenančios falą.
(4) 2013-04-18 1
Yra priimta manyti, kad sulėtintai viskas atrodo geriau ir galbūt taikiau. Tačiau 4,7 tūkst. kadrų per sekundę širšių reputacijos neišgelbėja: gal jos ir nebeatrodo tokios grėsmingos, tačiau jų grėsmingumas niekur nedingsta.
(4) 2013-04-12 2
Įsivaizduokite, jog įeinate į patalpą ir atsiremiate į neįtikėtino dydžio – net 7 metrų skersmens – širšių lizdą. Tokia istorija nutiko vieno miestelio policijos pareigūnams, kai jie pagal sunerimusių kaimynų iškvietimą atvyko patikrinti vieno pastato patalpų.
(4) 2013-04-12 0
Galingi požeminiai ledo sprogimai Marse paliko unikalų pėdsaką – kraterius-dvynius. Europos kosminės agentūros (ESA) zondas "Mars Express" sausio 4 d. Marse nufotografavo du vienas šalia kito esančius identiško 50 km skersmens kraterius, kurie buvo pavadinti Arimos dvyniais.
(2) 2013-04-12 0
Viena moteris Toronte užfiksavo neįtikėtiną drąsą demonstruojantį meškėną – gyvūnas dėl nežinomų priežasčių nusprendė keletą kiemų kirsti ne ramiai risnodamas žeme, o pakibęs tarp telefono linijos laidų virš namų stogų.
(0) 2013-04-11 2
“Diugonio” narų komandos nufilmuota vaizdo medžiaga iš Asvejos ežero dugno.
(8) 2013-04-11 0
29-erių metų fotografas iš Lenkijos dievina fotografuoti mikroskopinius objektus, o ypač – vabzdžius, skelbia „The Telegraph“. Naudodamas makrofotografijos funkciją jis demonstruoja, kokių neįtikėtinų formų ir spalvų būna vabzdžiai.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos