Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stop kadras
 
 

Stop kadras

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(46) 2013-04-05 3
Gali būti, kad peržiūrėję šiuos hiperrealistinės tapybos darbus, pasijusite keistai. Sudvejosite savo regėjimu, suvokimu, smegenimis, paskui – ir vėl iš naujo šiomis iliustracijomis. Galiausiai prieisite išvadą ir įsitikinsite, kad bent jau keletas iš čia matomų darbų tikrai yra fotografijos, o ne aliejiniais ar akriliniais dažais nutapyti paveikslai. Tiesiog tai privalo būti fotografijos! Ir žinote ką? Jūs klysite taip manydamas. Nes tai – gryniausi tapybos darbai. Įsižiūrėkite!
(2) 2013-04-03 0
Šioje įspūdingoje nuotraukų galerijoje galima išvysti kosminėje erdvėje vykstančius kerinčius stebuklus – nuo meteoritų lietaus iki reto Paukščių Tako ir pašvaisčių. Šie vaizdai buvo įamžinti įvairiose vietovėse – Aspene, Kolorade ir Nevadoje, taip pat Aspeno kalnuose ir Didžiojo Baseino nacionaliniame parke. Šias akimirkas pernai užfiksavo fotografas Thomas O’Brienas.
(2) 2013-04-03 0
Jeigu būtumėte Marse ir stovėtumėte šalia marsaeigio „Curiosity“, pamatytumėte štai tokią panoramą.
(1) 2013-04-02 0
Iš Čekijos kilusi 32-ejų fotografė Marketa Kalvachova savo gyvenimą skyrė didingų Islandijos ir Grenlandijos ledynų grožio įamžinimui.
(0) 2013-03-28 0
Tris tonas sveriančiai raganosio patelei teko pakeisti savo maršrutą ir su vėjeliu skuosti nuo įsiutusio ir ją persekioti puolusio putomis besispjaudančio kupranugario. Kuriozinį atvejį Longlito safari parke (Viltšyras, Didžioji Britanija) aprašo "Telegraph.co.uk".
(0) 2013-03-26 5
Tas pats kūnas, tačiau viename (drūtajame) gale – nesuskaldomas net daužant kūju, kitame (laibajame) – dūžta į miltus nuo švelniausio įbrėžimo, suardydamas visą kristalą. Tai – „Princo Ruperto lašu“ vadinamas stiklo lydinys. 130 tūkst. kadrų per sekundę sparta nufilmuotas ir sulėtintas vaizdo siužetas atskleidžia, kaip „Ruperto lašas“ ne suyra, o tiesiog susprogsta, virsdamas stiklo dulkių debesiu.
(4) 2013-03-25 0
Penktadienio vakarą apie 19:53 val. vietos laiku virš Manhatano rajono Niujorke sušvito ir sudegė didelis meteoras. Pranešimai apie regėtą bolidą socialiniuose tinkluose mirgėjo iš didelės JAV Rytinės pakrantės atkarpos: meteorą matė ne tik Niujorko, bet ir Bostono, Vašingtono miestų gyventojai. Objektas buvo matomas Meino, Šiaurės Karolinos valstijose ir net Ohajuje.
(8) 2013-03-21 2
Eksperimentas gal ir beprotiškas, tačiau atrodo įspūdingai. O jo įgyvendintojai "Youtube" atidarė savo kanalą, kuriame yra daugiau ir dar neįtikėtinesnių triukų su Teslos transformatoriaus generuojamais žaibais.
(0) 2013-03-17 0
Anglijoje mėgstantiesiems jūros teikiamus malonumus, o ir šiaip gamtos mylėtojams, einantiems į pajūrį paganyti akis po vandens platybes ir paklajoti vaizdingomis pakrantėmis dėl čia padažnėjusių žemės nuošliaužų reikia stengtis būti itin atsargiems. Pietvakarių Anglijos Dorseto grafystėje po gausių daugelį dienų trukusių lietų tokių pavojingų Lamanšo pakrantės ruožų atsirado ypač daug.
(4) 2013-03-17 0
Į auksinę brandą įžengęs jurbarkietis Robertas Patronaitis jau keli dešimtmečiai fotografuoja paukščius. Fotografui gražu viskas, ką jis pamato gamtoje, tačiau nuo pat vaikystės jis neišsivaduoja iš paslaptingų sparnuočių pasaulio kerų.
(0) 2013-03-14 0
Pasirodo, žaibai gali piltis ne tik iš audros debesų. Profesionalus fotografas Martinas Rietze‘as turi aistrą fotografuoti stichijas per patį jų šėlsmą. Save laikantis „ugnikalnių medžiotoju“, prieš mėnesį neatsispyrė pagundai nuvykti į Japoniją, kur iš visai arti stebėjo ir fotografavo Sakuradžimos (Sakurajima) ugnikalnio išsiveržimą. Iš ten parsivežė nepakartojamo grožio šios gamtos stichijos nuotraukų.
(9) 2013-03-13 1
Iliuzionistas pseudonimu „Brusspup“ į vaizdo portalą „Youtube“ įkėlė naujausią savo šedevrą (kuris per 2 dienas peržiūrėtas 0,5 mln. kartų) – vaizdo siužetą apie gyvatėle susilankstančią iš čiaupo tekančio vandens srovę. Beje, tinkamai sureguliavus garsą, vandens srovę galima nufilmuoti taip, jog atrodys, kad ji ne krenta iš čiaupo, o kyla į jį. Kaipgi taip?
(0) 2013-03-13 0
"Įsižiūrėkite į šiuos kito pasaulio kadrus – atidžiai, įdėmiai, nuoširdžiai, - ragina NASA zondo "Cassini" vaizdų padalinio vadovė Kerolin Porko (Carolyn Porco). – Įsižiūrėkite, nes tai yra paskutiniai jūsų matomi šio mėnulio kadrai iš taip arti. Naujesnių jo fotografijų nebeišvysite."
(5) 2013-03-07 0
"Smithsonianmag.com" išrinko geriausius jau 10-ojo kasmetinio Gamtos fotografijos konkurso kadrus. Konkurse dalyvavo fotografijos mėgėjai ir profesionalai iš viso pasaulio. Tarp šių metų laureatų – kvapą gniaužiantys ir gyvosios, ir negyvosios gamtos kadrai.
(5) 2013-03-06 0
Jeigu jums teko žaisti klasikinį 1970 metų žaidimą „Space invaders“ („Kosminis įsibrovėlis“) ar vieną iš daugelio jo perdirbinių, tikriausiai „Hubble“ kosminio teleskopo užfiksuotoje tolimos galaktikos nuotraukoje atpažinsite to žaidimo piktadarį, rašo "Space.com".

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos