Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Stop kadras
 
 

Stop kadras

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2013-03-06 0
Prieš keletą dienų pasakojome, kad pietinio pusrutulio gyventojai jau mato Pan-STARRS kometą, kuri kovo 2 d. pavakarę Australijoje, N. Zelandijoje ir Pietų Amerikoje atsiskleidė visu grožiu. Tačiau paaiškėjo, jog pietinių platumų danguje tuo pat metu buvo galima matyti ir antrąją kometą, pavadinimu Lemmon. O vienam astronomijos mėgėjui iš Oklendo (N. Zelandija) abi kometas pavyko užfiksuoti viename kadre!
(3) 2013-03-05 0
Štai tokį Veneros vaizdą ką tik Žemėn atsiuntė vienas iš NASA zondų.
(0) 2013-03-04 1
Kai kuriose pasaulio šalyse, pavyzdžiui, Kanadoje, kur šalnos susiformavusios po giedru dangumi, pakilus saulei dažnai ant žemės pasilieka vadinamieji šalčio šešėliai. Taip nutinka dėl to, kad saulė gana greitai nutirpdo šalnos apraiškas, o šešėlyje esančios šaltuko paklodės palieka savo antspaudus.
(1) 2013-03-02 0
Meteoritų medžiotojai pasaulio apačia vadinamoje Antarktidoje į krepšį įsimetė retą dabartiniam Pietų žemyno metų laikui radinį: 18 kg sveriantį nežemiškos kilmės uolos gabalą.
(3) 2013-03-01 0
Astronomai mėgėjai iš Australijos Maiklas Matijacas (Michael Mattiazzo) ir Džimas Gifordas (Jim Gifford) jau spėjo nufotografuoti pietų pusrutulyje plika akimi matomą kometą C/2011 L4 PANSTARRS, kurią mažiau nei po savaitės išvys ir šiaurinio pusrutulio gyventojai. Iki šiol kometa stabiliai ryškėjo, o dabar vakaro danguje žėri 2,6 ryškiu – maždaug tokio ryškio yra Didžiųjų Grįžulo Ratų žvaigždės.
(0) 2013-02-25 0
Gimė dukrelė!.. Havajų vandens parko baseine buvo užfiksuotas retai pasitaikantis įvykis – nelaisvėje esančios delfino patelės pastangos atsivesti jauniklį.
(0) 2013-02-24 0
Vienas iš produktyviausių kosmoso fotografų – NASA zondas „Cassini“ – kasmet į Žemę pasiunčia tūkstančius didžiulės mokslinės vertės nuotraukų. Ir tai suprantama: apie Saturną, vykdydamas „Cassini-Huygens“ misiją, jis sukasi jau devintus metus.
(0) 2013-02-22 2
Italijoje vėl išsiveržė aukščiausias veikiantis Europos ugnikalnis Etna (3 329 m). Šįkart – taip, kad lava matoma iš kosmoso. Tai – pirmasis vieno iš aktyviausių ugnikalnių pasaulyje išsiveržimas 2013-aisiais.
(0) 2013-02-20 1
Praėjusieji 2012 metai, kaip jokie kiti ankstesni, buvo itin dosnūs įdomia vaizdo medžiaga iš mokslo pasaulio. Perskaitę šį straipsnį pamatysite dešimt bene pačių įdomiausių su mokslu susijusių filmukų (be abejo, įdomumas šiuo atveju vertintinas subjektyviai), kiekvieną iš kurių jų autoriams, mokslu besidomintiems entuziastams, pavyko padaryti labai patrauklų ir turintį išliekamąją vertę.
(6) 2013-02-14 1
Po tokio kalibro fotografijomis paprastai puikuojasi iki skausmo žinomos abreviatūros (NASA, ESA ir pan.). Tačiau šie kadrai išskirtiniai tuo, kad juos užfiksavo ne kuris nors iš milijardus kainavusių kosminių zondų, o vieno vyruko fotoaparatas, pastatytas jo namo kieme.
(2) 2013-02-14 0
Floridoje gyvenanti Sonji Goney Williams, važiuodama Floridos automagistrale, pirmiausia pamanė, kad kelyje pasipainiojusį paukštį negyvai partrenkė. Buvo tamsu, ji skubėjo, tad atidžiau apžiūrėti nesustojo. Vis dėlto kitą dieną patikrinusi savo automobilį už jo grotelių aptiko patogiai įsitaisiusią gyvą pelėdą, rašo svetainė upi.com.
(3) 2013-02-12 2
Ar šie keistai atrodantys objektai gali sužadinti apetitą? Kai kurie - taip, kai kurie - galbūt ne, tačiau pažiūrėti, kaip iš arčiau atrodo kai kurie mūsų mėgstami skanėstai, proga pasitaiko ne kasdien.
(5) 2013-02-11 0
Keliautojai Brazilijoje, netoli Santa Antonio del Plata miestelio, nufilmavo unikalių kadrų, kuriuose užfiksuoti danguje aplink elektros tiekimo liniją kybantys ir žemyn besileidžiantys tūkstančiai graikinio riešuto dydžio ir stambesnių vorų.
(0) 2013-02-11 2
NASA iš Tarptautinės kosminės stoties (TKS) nufilmavo, kaip astronautai stebi saulėtekį ir saulėlydį.
(2) 2013-02-08 0
Žvilgtelėjus į nuotrauką, ne taip paprasta išsyk atpažinti šio gyvūno klasę - paukštis tai, žinduolis primatas, o gal dar kas nors? Veikiausiai, kaip sakoma tautoje - nei velnias, nei gegutė. Beje, šis gyvis pavaizduotas ant Surinamo valiutos 500 guldenų nominalo kupiūros.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos