Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Storosios žarnos vėžys
 
 

Storosios žarnos vėžys

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-10-30 27
Kreatinas – organinė rūgštis, kurios yra žinduolių smegenyse, raumenyse ir kraujyje. Kreatino papildai yra labai populiarūs tarp sportininkų ir aktyvaus gyvenimo būdo propaguotojų. Kalifornijos universiteto Los Andžele mokslininkai neseniai atliko tyrimą, kuris atskleidė įdomią kreatino funkciją – tai yra molekulinė baterija.
(0) 2019-07-05 0
Jogurtas su vaisiais - mėgstamas pusryčių maistas. Bet ar žinojote, kad jis gali padėti sumažinti vėžio riziką? Mokslininkai nustatė, kad jogurtas bent jau vyrams sumažina adenomų atsiradimo tikimybę. Nors adenomos yra nepiktybiniai liaukinio epitelio augliai, vėliau jos gali virsti storosios žarnos vėžiu.
(0) 2019-05-14 -11
Vėžys po širdies ir kraujagyslių ligų yra viena dažniausių mirties priežasčių. Todėl laiku pastebėti ir pradėti gydyti onkologines ligas yra svarbu – tai gali padėti išgelbėti jums gyvybę. Tačiau kai kurie vėžinių susirgimų simptomai gali būti tokie subtilūs, kad juos lengva pražiopsoti. Štai 20 dažniausiai ignoruojamų vėžinių susirgimų, būdingų abiejų lyčių atstovams, simptomų.
(0) 2017-05-28 -4
Daugelis yra girdėję, kad skrandžio vėžys yra viena skausmingiausių šios ligos formų. Tačiau daugelis sergančiųjų gali patvirtinti, kad skausmas tikrai nėra pirmas jos požymis, rašė womenshealthmag.com.
(3) 2017-02-06 4
Kasmet užregistruojama apie 14 mln. naujų vėžio atvejų, apie 8,2 mln. žmonių nuo jo miršta, pusė jų – būdami 30–69 metų amžiaus. Jeigu nebus imtasi radikalių veiksmų sprendžiant šią problemą, bėgant metams vėžio epidemijos mastai dar labiau augs. Apskaičiuota, kad 2030 m. pasaulyje bus užregistruojama 21,7 mln. naujų vėžio atvejų ir apie 13 mln. žmonių nuo jo mirs.
(0) 2016-05-17 76
Tuštinimasis ir išmatos yra labai rimtas reikalas. Tiesą sakant, jų stebėjimas netgi gali išgelbėti jums gyvybę.
(2) 2015-06-26 44
Išplitęs žarnyno vėžys, pakitę audiniai nebefunkcionuoja, lieka tik šalinti auglį ir melstis, nes tikimybė pasveikti itin maža? Mokslininkai parodė, kad taip nėra. Mažytė „vaistų“ dozė, ir prasideda stebuklas. Auglys nustoja augti tuoj pat, o vėžio pažeistos ląstelės vėl virsta sveikomis. Po keturių dienų atsigauna žarnyno funkcijos, po dviejų savaičių auglys visiškai išnyksta. Tai realus mokslinis eksperimentas, kurį birželio 18 d. aprašė leidinys „Cell“.
(2) 2015-05-02 17
Mokslininkai išsiaiškino, kad pakeitus europietišką maitinimosi racioną tradiciniais afrikietiškais patiekalais galima sumažinti storosios žarnos vėžio riziką.
(30) 2015-04-20 664
Britui Davidui Hibbitui 2012 m. liepą nustačius storosios žarnos vėžį, buvo paskirta chemoterapija, radioterapija ir chirurginė žarnyno operacija. Vis dėlto gydytojai teigė, kad visa tai laikina, o gyventi jam liko tik 18 mėn. Į kampą įspraustas 33-ejų vyriškis pats nuodugniai susipažinęs su likimo brolių ir sesių patirtimi, ryžosi griebtis šiaudo – išbandyti gydymąsi kanapių aliejumi. Jį pirkdavo iš vietinio tiekėjo – po 50 svarų už gramą. Vyriškis sako, kad šių metų sausį skeneriai vėžio jo organizme neberado. Stebuklingą išgijimą jis sieja su augalu, kuris laikomas psichotropine medžiaga. "Noriu pasakyti žmonėms, kad visada yra ir kitų pasirinkimų, kitų išeičių", - teigia vėžį įveikęs vyras.
(0) 2014-05-19 38
Didžioji Britanija gedi 19-mečio Stepheno Suttono, paauglio, kuris, nepaisydamas savo mirtinos ligos, nusprendė pasielgti nesavanaudiškai ir surinkti pinigus, kad padėtų kitiems sergantiems jaunuoliams.
(0) 2014-02-26 0
Medikai, leidę stebėti modernią storosios žarnos vėžio operaciją laporoskopu, kai pacientui atliekami tik minimalūs pjūviai, o vidaus vaizdas stebimas ekrane, teigia, kad Lietuvoje nė penkerių metų neišgyvena daugiau nei pusė storosios žarnos vėžiu sergančių žmonių.
(1) 2013-06-24 3
Medikai vis dažniau skambina pavojaus varpais: tarp populiariausių vėžio rūšių įsitvirtina storosios žarnos vėžys. Ši onkologinė liga Lietuvoje pagal dažnumą yra 2–3-oje vietoje. Kadangi ji labiausiai paplitusi išsivysčiusiose pasaulio šalyse – Vakarų Europoje ir Amerikoje, manoma, kad tai lemia mitybos įpročiai ir gyvenimo būdas.
(12) 2011-11-04 0
Naujai atlikto tyrimo duomenimis, dėl fiziškai neaktyvaus gyvenimo būdo ir ilgo sėdėjimo Jungtinėse Valstijose kasmet onkologinėmis ligomis suserga daugiau nei 90 tūkst. žmonių, praneša „USA Today“.
(4) 2011-02-04 0
Žmonių geriausi draugai gali tapti dar geresniais: tyrimai rodo, kad šunys gali užuosti ankstyvąsias žarnyno vėžio stadijas, praneša dailymail.co.uk. Naujausių tyrimų duomenimis, labradorų retriveris gali aptikti vėžio pėdsakų daugiau nei 90 procentų tikslumu. Kadangi šunų uoslė yra 1000 kartų jautresnė nei žmonių, jis gali pajusti cheminius junginius, būdingus tam tikroms vėžio rūšims.
(0) 2010-03-17 0
Kovas yra tarptautinis storosios žarnos vėžio žinomumo mėnuo, kuomet visuomenei ir gydytojams primenami šios ligos ypatumai. Storosios žarnos vėžys yra trečia pagal dažnį onkologinė liga Vakarų visuomenėje. Lietuvoje kasmet diagnozuojama apie 1500 naujų storosios žarnos vėžio atvejų, nuo šios ligos kasmet miršta apie 1000 žmonių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos