Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Studentų gyvenimas
 
 

Studentų gyvenimas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2019-06-29 19
„Prieš atvykdamas gavau daugybę įspėjimų apie tai, ko čia turėčiau tikėtis. Daugeliu atveju – iš žmonių, kurie niekada nebuvo Lietuvoje. Nė vienas iš tų perspėjimų nepasitvirtino“, – sako amerikietis Jamesas Gray, pavasario semestrą studijavęs Kauno technologijos universitete (KTU).
(3) 2016-09-11 -8
Tradicinės studentų krikštynos viename Rusijos universitetų, po kurių abiturientai yra „įšventinami į studentus“, buvo karštos visomis prasmėmis – socialiniuose tinkluose nerimsta aistros, kaip vertinti tokį vyresniųjų kolegų universitete poelgį, rašoma regioniniame leidinyje vse42.ru.
(6) 2015-10-15 10
Aleksandro Stulginskio universiteto (ASU) studentas Linas sako nebegalintis nekreipti dėmesio į tai, kas vyksta šios mokymosi įstaigos bendrabučiuose. Jo teigimu, po euro įvedimo užsiimama visiška savivale – užsimota pasipinigauti iš pasibaisėtinomis sąlygomis gyvenančių studentų.
(11) 2015-08-31 -22
Vos po kelių dienų atgis ne tik mokyklos, bet ir bendrabučiai. Naujuose namuose įsikurs kelios dešimtys tūkstančių jaunuolių.
(6) 2015-04-09 48
Į valgyklą užsukęs studentas:
– Prašyčiau dviejų dešrelių…
– O! Tai stipendiją gavot? – džiugiai įsiterpia pardavėja.
– …ir septynių šakučių, – nuraudęs užbaigia studentas.

Keista buvo stipendijų gadynė… Kadaise universitetai neprakutusius studentus nors keliomis dešimtimis per mėnesį paremdavo. Dabar tie neprakutę studentai universitetus keliais tūkstančiais per semestrą dantis sukandę remia. Perfrazuojant sparnuotą inteligentiško mužikų baubo, pono Gruiniaus posakį, studentai dabar kantrūs. Bet turbūt niekas nesiginčys – ir anais, ir šiais laikais studentams reikia suktis kaip išmano. Ir jie sukasi. O vis dėlto jie sukasi! Ir dar kaip sukasi :)
(18) 2014-10-08 -7
„Negaliu pakęsti žodžio prostitutė – išgirdus šį žodį, pirmiausia į galvą šauna mintis apie gatvėje dirbančią merginą, sulaukiančią visuomenės pasidygėjimo. Aš tokia nesu: studijuoju, dirbu savanore, nevartoju narkotikų. Esu normalus žmogus“, – „The Daily Mail“ pasakoja 22 metų mergina Sophie (vardas pakeistas).
(0) 2014-09-13 4
Jei jūsų vaikas sako studijuojantis universitete, tai nebūtinai yra tiesa. Vis daugiau atvejų, kai tėvai apie studento išbraukimą iš sąrašų sužino tik tada, kai jau būna iššvaistyti studijoms skirti pinigai.
(0) 2014-03-23 0
Technologijų ir inovacijų bendrovės „Siemens Osakeyhtio“ Lietuvos filialas skirs 122,8 tūkst. litų (35,5 tūkst. eurų) stipendijas dviems geriausiems mechanikos, elektronikos arba informatikos specialybių studentams. Jie pelnys 3,5 metų profesinę stažuotę Berlyne įkurtame „Siemens“ biure, gilins teorijos ir praktines mechatronikos žinias bei mokysis vokiečių kalbą. Tokią socialinę jaunimo mokymo programą „Siemens“ Lietuvoje įgyvendina pirmąjį kartą.
(3) 2014-02-03 1
Po studijų Vilniaus universitete diplomuotas Ernestas Bogdanovas mokslus tęsia Vilniaus paslaugų verslo darbuotojų profesinio rengimo centre. Chemijos bakalauras per dvejus metus čia įgis apeigų ir švenčių organizavimo specialybę. Iš viso centras turi 849 auklėtinius, 50 iš jų – aukštųjų mokyklų absolventai.
(9) 2013-09-19 4
Studentai neretai susiduria su būsto nuomos problema. Į pagalbą skuba „Tengbom“ architektai, sukonstravę vos dešimties kvadratinių metrų ploto individualų namą studentui.
(4) 2013-09-05 0
Statybų bendrovės „Hanner“ valdybos pirmininkas Arvydas Avulis „Žinių radijo“ laidoje „Dienos klausimas“ kritikavo dabartinę aukštųjų mokyklų praktikų sistemą. Pasak jo, siųsti studentus mėnesio ar dviejų praktikai yra absurdas – per tokį trumpą laiką praktikantai esą nespėja nieko išmokti, o juos priimančios įmonės tik patiria nuostolių.
(14) 2013-09-04 0
Švietimo ir mokslo ministras Dainius Pavalkis Lietuvą norėtų paversti Anglija: visi studentai iš valstybės imtų paskolas studijoms. Paskolas tektų grąžinti daugiausiai uždirbantiems, o nepasiekę numatyto pajamų lygio nuo paskolos būtų atleisti.
(52) 2013-08-26 0
Po šių mokslo metų studijas baigs 4,5 tūkst. absolventų, kurie pirmieji pradės grąžinti studijų paskolas, gautas pagal dabartinę tvarką, - bendras jų įsipareigojimas bankams viršija 22 mln. litų.
(4) 2013-08-26 0
Nors kritinė masė studentų į didžiuosius miestus trauks paskutinę rugpjūčio ir pirmą rugsėjo savaitę, apgyvendinimas universitetų bendrabučiuose jau prasidėjo. Eismo ekspertai išskiria arterijas, kuriose turėtų susidaryti didžiausios spūstys, ir prognozuoja nuosavais automobiliais važiuojančių studentų antplūdį rugpjūčio 29–31 dienomis. Pasak jų, ne mažiau svarbus klausimas – kiek žmonių pasirinks viešąjį transportą, o kiek po miestą kursuos savu automobiliu.
(21) 2013-05-29 0
Trys iš penkių studentų pastebi sukčiavimą per atsiskaitymus, parodė Lietuvos studentų sąjungos (LSS) pristatytas akademinio sąžiningumo tyrimas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos