Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Studijos D. Britanijoje
 
 

Studijos D. Britanijoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(5) 2014-09-28 25
Mokslo darbų temos nesikeitė nuo 1965-ųjų – užteko išimti žodžius komunistinis ir tarybinis, bendradarbiaujama su keliskart silpnesniais užsienio universitetais, auditorijas užpildo smegenėlių neturintys, tačiau tėvelių pinigėlių nestokojantys žmonės.
(0) 2016-10-20 23
Studijos prestižiškiausiose pasaulio mokslo įstaigose – Harvardo, Kembridžo, Oksfordo ir kt. universitetuose nėra nepasiekiamos, juose išsilavinimo siekia ir lietuviai. Garsūs universitetai vilioja ne tik dėl skambių savo pavadinimų, ne paslaptis, kad toks išsilavinimas garantuos gerą darbą su dideliu atlyginimu.
(9) 2015-02-17 22
Kasmet tūkstančiai jaunų lietuvių išvyksta studijuoti į užsienį. Tai padaryti jiems padedančių organizacijų atstovai neslepia – moksleivių mokytojai jiems ir duris prieš nosis užtrenkia, ir grobuonimis ar vergvaldžiai išvadina, tačiau nepadėti tautiečiams jie negali.
(0) 2017-02-24 8
Oksfordo universitetas gali sulaužyti 700 metų trunkančią tradiciją ir atidaryti pirmąjį per savo istorijoje filialą užsienyje, pranešė dienraštis „The Daily Telegraph“.
(25) 2012-12-21 7
Nors iki valstybinių brandos egzaminų sesijos pradžios liko dar nemažai laiko, abiturientai jau įnirtingai jiems ruošiasi. Tačiau kai kurie dvyliktokai nesureikšmina brandos egzaminų, jie labiau sunerimsta išgirdę žodžius IELTS arba TOEFL. Visi šie nerimaujantys moksleiviai planuoja tęsti mokslus Vakarų aukštosiose mokyklose.
(17) 2012-05-16 4
„Nuotolinių studijų revoliucija“ – taip savo pradėtą projektą vadina prestižiniai JAV Harvardo universitetas bei Masačūsetso Technologijos institutas (MIT), žadantys kokybišką nemokamą išsilavinimą visiems norintiems.
(3) 2015-02-11 4
Tokie dabar laikai...Didžiosios Britanijos universitetuose studentams uždrausta į egzaminus ateiti su laikrodžiais. O dėl tokio sprendimo kaltinami išmanieji laikrodžiai.
(11) 2009-11-25 3
Vieną šios vasaros vakarą mūsų paskutinio semestro Kembridže metu mano kambariokė Katie surengė vakarėlį. Mūsų kompanija susirinko XVII a. mansardoje, jos nuotakios lubos atrodė žaviai, o pro langą matėsi Karališkojo koledžo koplyčia, bilijardo stalo formos pievelė ir didinga upė.
(20) 2010-05-28 1
Nuo 1932 m. į prestižinį ir savo akademiniais pasiekimais garsėjantį Oksfordo universiteto Visų Šventųjų koledžą stojantys studentai turėjo galimybę pademonstruoti savo žinias ir gebėjimus orginaliu būdu – tris valandas rašyti esė, kurios tema nusakoma vos vienu žodžiu. Tokios formos egzaminas tame pačiame koledže retkarčiais būdavo rengiamas ir anksčiau, o 1878 m. jis buvo pripažintas pačiu sudėtingiausiu stojamuoju egzaminu pasaulyje.
(21) 2011-08-10 1
Medicinos studijas VU šiais metais baigė 155 absolventai. Iš jų 8 sieks gydytojo kvalifikacijos užsienyje. Dauguma jų brangiai kainuojančias rezidentūros studijas pasirinko Lietuvoje, mat jas finansuoja valstybė. Tačiau nemažai jaunųjų medikų, baigę mokslus, susivilioja geriau apmokamu darbu užsienyje. O valstybės investicija į medicinos studentus – būsimus specialistus – patiria nuostolį.
(7) 2012-10-01 0
Didžiosios Britanijos universitetai vilioja užsieniečius studentus, kurių anglų kalbos žinios yra tokios prastos, kad jie šalyje nebaigtų vidurinės, pareiškė viena profesorė.
(2) 2012-05-09 0
„Be jokių abejonių – planuoju grįžti į Lietuvą! Manau, kad mano įgyta patirtis ir žinios bus daug naudingesnės čia“, – savotiškus įžadus davė neseniai pasaulinį architektūros apdovanojimą pelnęs jaunas lietuvis, šiuo metu gyvenantis Londone.
(4) 2009-06-03 0
Kembridžo universitetas (D. Britanija) atsisakė šimtmečius trukusios tradicijos netrukus po egzamino viešai skelbti visų jį laikiusių studentų gautus įvertinimus, pranešė dienraštis „Times“.
(2) 2012-02-20 0
Mokslininkai nustatė, kad geriausia vieta studijuoti - Paryžius. O Jungtinės Karalystės sostinė - Londonas - antrasis pagal patrauklumą, rašo BBC. Iš beveik 500 miestų buvo atrenkami geriausi studijuoti miestai, vertinanti pragyvenimo ir studijų kokybės rodiklius. Surinkus duomenis, skelbiami 10 miestų, kurie pripažinti geriausi gyventi studijų metu ir plėsti savo profesinį akiratį.
(16) 2009-03-24 0
Glamorgan universitetą Lietuvoje atstovaujanti įmonė "East West Consulting“ išplatino spaudos pranešimą apie studijų galimybes šiame universitete. Pateikdami šią informaciją skaitytojams rekomenduojame paieškoti ir papildomos medžiagos apie studijas užsienyje - ne visada viskas yra taip gražu, kaip bandoma pateikti įvairiuose pristatymuose.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos