Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Studijos D. Britanijoje
 
 

Studijos D. Britanijoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(17) 2012-05-16 4
„Nuotolinių studijų revoliucija“ – taip savo pradėtą projektą vadina prestižiniai JAV Harvardo universitetas bei Masačūsetso Technologijos institutas (MIT), žadantys kokybišką nemokamą išsilavinimą visiems norintiems.
(20) 2010-05-28 1
Nuo 1932 m. į prestižinį ir savo akademiniais pasiekimais garsėjantį Oksfordo universiteto Visų Šventųjų koledžą stojantys studentai turėjo galimybę pademonstruoti savo žinias ir gebėjimus orginaliu būdu – tris valandas rašyti esė, kurios tema nusakoma vos vienu žodžiu. Tokios formos egzaminas tame pačiame koledže retkarčiais būdavo rengiamas ir anksčiau, o 1878 m. jis buvo pripažintas pačiu sudėtingiausiu stojamuoju egzaminu pasaulyje.
(11) 2009-11-25 3
Vieną šios vasaros vakarą mūsų paskutinio semestro Kembridže metu mano kambariokė Katie surengė vakarėlį. Mūsų kompanija susirinko XVII a. mansardoje, jos nuotakios lubos atrodė žaviai, o pro langą matėsi Karališkojo koledžo koplyčia, bilijardo stalo formos pievelė ir didinga upė.
(0) 2016-10-20 23
Studijos prestižiškiausiose pasaulio mokslo įstaigose – Harvardo, Kembridžo, Oksfordo ir kt. universitetuose nėra nepasiekiamos, juose išsilavinimo siekia ir lietuviai. Garsūs universitetai vilioja ne tik dėl skambių savo pavadinimų, ne paslaptis, kad toks išsilavinimas garantuos gerą darbą su dideliu atlyginimu.
(18) 2014-10-08 -7
„Negaliu pakęsti žodžio prostitutė – išgirdus šį žodį, pirmiausia į galvą šauna mintis apie gatvėje dirbančią merginą, sulaukiančią visuomenės pasidygėjimo. Aš tokia nesu: studijuoju, dirbu savanore, nevartoju narkotikų. Esu normalus žmogus“, – „The Daily Mail“ pasakoja 22 metų mergina Sophie (vardas pakeistas).
(8) 2011-09-09 0
Vilnietis Vladas Jurkevičius pernai tarptautinėje fizikos olimpiadoje iškovojo bronzos apdovanojimą, prieš tai dvejus metus iš eilės pelnė sidabro medalius Europos Sąjungos gamtos mokslo olimpiadose, o šiemet įstojo į Kembridžo universitetą.
(2) 2012-02-20 0
Mokslininkai nustatė, kad geriausia vieta studijuoti - Paryžius. O Jungtinės Karalystės sostinė - Londonas - antrasis pagal patrauklumą, rašo BBC. Iš beveik 500 miestų buvo atrenkami geriausi studijuoti miestai, vertinanti pragyvenimo ir studijų kokybės rodiklius. Surinkus duomenis, skelbiami 10 miestų, kurie pripažinti geriausi gyventi studijų metu ir plėsti savo profesinį akiratį.
(9) 2015-02-17 22
Kasmet tūkstančiai jaunų lietuvių išvyksta studijuoti į užsienį. Tai padaryti jiems padedančių organizacijų atstovai neslepia – moksleivių mokytojai jiems ir duris prieš nosis užtrenkia, ir grobuonimis ar vergvaldžiai išvadina, tačiau nepadėti tautiečiams jie negali.
(5) 2014-09-28 25
Mokslo darbų temos nesikeitė nuo 1965-ųjų – užteko išimti žodžius komunistinis ir tarybinis, bendradarbiaujama su keliskart silpnesniais užsienio universitetais, auditorijas užpildo smegenėlių neturintys, tačiau tėvelių pinigėlių nestokojantys žmonės.
(4) 2009-06-03 0
Kembridžo universitetas (D. Britanija) atsisakė šimtmečius trukusios tradicijos netrukus po egzamino viešai skelbti visų jį laikiusių studentų gautus įvertinimus, pranešė dienraštis „Times“.
(16) 2009-03-24 0
Glamorgan universitetą Lietuvoje atstovaujanti įmonė "East West Consulting“ išplatino spaudos pranešimą apie studijų galimybes šiame universitete. Pateikdami šią informaciją skaitytojams rekomenduojame paieškoti ir papildomos medžiagos apie studijas užsienyje - ne visada viskas yra taip gražu, kaip bandoma pateikti įvairiuose pristatymuose.
(7) 2012-10-01 0
Didžiosios Britanijos universitetai vilioja užsieniečius studentus, kurių anglų kalbos žinios yra tokios prastos, kad jie šalyje nebaigtų vidurinės, pareiškė viena profesorė.
(21) 2011-08-10 1
Medicinos studijas VU šiais metais baigė 155 absolventai. Iš jų 8 sieks gydytojo kvalifikacijos užsienyje. Dauguma jų brangiai kainuojančias rezidentūros studijas pasirinko Lietuvoje, mat jas finansuoja valstybė. Tačiau nemažai jaunųjų medikų, baigę mokslus, susivilioja geriau apmokamu darbu užsienyje. O valstybės investicija į medicinos studentus – būsimus specialistus – patiria nuostolį.
(25) 2012-12-21 7
Nors iki valstybinių brandos egzaminų sesijos pradžios liko dar nemažai laiko, abiturientai jau įnirtingai jiems ruošiasi. Tačiau kai kurie dvyliktokai nesureikšmina brandos egzaminų, jie labiau sunerimsta išgirdę žodžius IELTS arba TOEFL. Visi šie nerimaujantys moksleiviai planuoja tęsti mokslus Vakarų aukštosiose mokyklose.
(6) 2012-01-16 0
Norintys susimokėti už studijas užsienio universitete tai greičiausiai galės padaryti Lietuvoje – švietimo ir mokslo ministras Gintaras Steponavičius tvirtina, kad jau už mėnesio žvalgytuvių į Lietuvą atvyks čia plėstis norintys britų universitetai. Kauno technologijos universiteto (KTU) gimnazijos direktoriaus Bronislovo Burgio nuomone, jei Lietuvoje veiktų Kembridžas ir Oksfordas, studentams nereikėtų emigruoti.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos