Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Studijos Kinijoje
 
 

Studijos Kinijoje

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2018-08-03 11
Vis daugiau lietuvių išvyksta studijų patirties semtis į svečias šalis. Vieni būna pasiryžę išvykti ir savo gyvenimą kurtis užsienyje. Kiti – aukštojo išsilavinimo, žinių siekia svetur tam, kad sugrįžę į Lietuvą padėtų savo šaliai toliau vystytis. Būtent tokių paskatų vedamas studijuoti magistro studijų į tolimąjį Honkongą išvyko Vilius Šiugždinis.
(2) 2016-12-19 13
Daugumai žmonių baigiamieji brandos egzaminai yra vienas svarbiausių įvykių gyvenime. Kiekvienas stengiasi egzaminus išlaikyti kuo geriau, kad įstotų į norimą specialybę. Kai kurie šį tikslą mėgina pasiekti netgi sukčiaudami.
(0) 2012-09-28 0
Rudens semestrą iš 85 ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentų, pagal mainų programas išvykusių studijuoti į svečias pasaulio šalis, ketvirtadalis jų (20) naujus mokslo metus pasitiko Azijos ir Šiaurės Amerikos universitetuose, praneša ISM.
(3) 2011-08-05 0
Pekino užsienio studijų ir Kinijos Liaoningo universitetų studentai atvyko į Vilniaus universiteto (VU) rengiamą vasaros mokyklą. Trylika studentų iš Kinijos dvi savaites mokysis lietuvių kalbos bei geriau susipažins su Lietuvos kultūra ir istorija: dalyvaus lietuvių kalbos, Lietuvos istorijos paskaitose, lankysis muziejuose ir įžymiose Lietuvos vietose.
(9) 2010-07-23 0
Informacinė agentūra „Xinhua“ ir laikraštis „China Daily“ skelbia apie universitetų ir sertifikacijos centrų kompiuterinių tinklų „nulaužimą“ ir testavimo ar egzaminų balų didinimą siūlančių tinklalapių kiekio pagausėjimą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos