Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Sunaudojami energetiniai poreikiai įvairioms veikloms
 
 

Sunaudojami energetiniai poreikiai įvairioms veikloms

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2019-11-26 -1
Bitkoinas, eteris, Monero ir daugybė kitų – vis dažniau ir dažniau girdime kriptovaliutų pavadinimus. Tačiau ar šios fizinio pavidalo neturinčios valiutos gali neigiamai veikti mūsų planetą? Tokį klausimą iškėlė Naujosios Meksikos universiteto mokslininkai, domėjęsi kriptovaliutų kasimo daromu poveikiu aplinkai, rašo sciencedaily.com.
(1) 2012-05-29 1
Keistas šaltas, melsvas švytėjimas – tarytum naktinio klubo iliuminacija. Tačiau šioje lemputėje cheminę šviesą generuoja… žmogaus kraujas.
(48) 2011-04-13 0
Pastatydami tiek vėjo jėgainių, kad galėtume pakeisti iškastinį kurą, mes galime padaryti tiek pat žalos klimatui kiek ir šiltnamio efektas, sukeliantis pasaulinį atšilimą, rašo NewScientist.
(15) 2009-10-26 0
Mūsų nuolatiniai skaitytojai jau spėjo įsitikinti, jog ne visi moksliniai tyrimai yra labai rimti, o rezultatai pritaikomi praktikoje. Tačiau... argi tai būtinai privalomas reikalavimas mokslininkui? Juk jie ir yra mokslininkai vien jau dėl to, kad juos viskas domina - net ir iš pirmo žvilgsnio keisti dalykai. Kad ir pavyzdžiui klausimas, kas energetiškai yra efektyviau - naminis gyvūnas ar automobilis?

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos