Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Šventės ir kitos įsimintinos progos
 
 

Šventės ir kitos įsimintinos progos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2011-12-16 0
Orbitinis teleskopas „Hubble“ užfiksavo neįprastai šventiškai švytintį ūką, kurio siluetas primena sniego angelą. Tai – bipolinis besiformuojančių žvaigždžių ūkas „Sharpless 2-106“ su dviem plačiai išskleistais ypač karštų, žydrai švytinčių dujų „sparnais“.
(0) 2011-12-13 0
Kroatijos Grabovnicos kaimo gyventojai papuošė namus 1,2 milijono kalėdinių lempučių ir pavertė juos tikra žiemos stebuklų šalimi. Kasmet prieš Kalėdàs septynių hektarų sklypą šeimininkai papuošia vis didesniu lempučių skaičiumi.
(9) 2011-12-08 0
Popiežius Benediktas XVI trečiadienį iš savo rezidencijos Vatikane, naudodamasis planšetiniu kompiuteriu, Italijos Gubijaus miestelyje įžiebė didžiulę šviesų instaliaciją, kuri vadinama didžiausia pasaulyje Kalėdų egle.
(0) 2011-11-28 1
Rio de Žaneire įžiebta didžiausia pasaulyje plūduriuojanti Kalėdų eglė. Įspūdingą įžiebimo ceremoniją stebėjo tūkstančiai žmonių, ją vainikavo aštuonias minutes trukę spalvingi fejerverkai ir orkestro atliekama muzika.
(12) 2011-08-07 11
Pirmadienį viso pasaulio musulmonai pradėjo švęsti ramadaną – šventąjį pasninko, susilaikymo ir susikaupimo mėnesį. Žurnalas „Time“ pateikia dešimt įdomių faktų apie šį, svarbiausią metuose, musulmonų mėnesį.
(16) 2011-04-20 0
Ar pajėgtumėte be „ekranizuotų“ elektroninių prietaisų – mobilaus telefono, kompiuterio, interneto, iPad, televizoriaus ir t.t. – ištempti bent vieną parą? Tokiam „pasninkui“ pasirinkus laisvadienį, misija būtų ne tokia jau ir neįmanoma: būtų galima ilgėliau pamiegoti, atsikėlus ir pasigaminus pusryčius neskubant dviračiu nuvažiuoti prie kokio ežero ar miškan, paskaityti knygą arba skirti laiko kitoms dėl elektroninio užimtumo senokai primirštoms veikloms....
(22) 2011-04-19 1
Krikščionys ilgą laiką Jėzaus Paskutinę vakarienę paminėdavo Didįjį ketvirtadienį, tačiau žymus mokslininkas teigia, kad ši data neteisinga.
(0) 2011-02-14 0
13-oje Europos šalių, Izraelyje ir Rusijoje atliktos apklausos rezultatai atskleidė, kad net penktadalis el. pašto vartotojų pirmą kartą prisipažino mylintys būtent elektroniniame laiške. Beveik pusė iš daugiau nei 10 000 apklaustųjų teigia, kad elektroninis paštas išlieka vienas pagrindinių meilės žinučių kurjerių tiek Šv. Valentino, tiek paprastomis dienomis.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos