Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimo istorija
 
 

Švietimo istorija

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(2) 2018-03-06 34
Jau ne vieną šimtą metų mokyklose mokiniai yra kviečiami prie lentos. Prieš visą klasę tenka spręsti matematikos užduotis, kurių, kaip tyčia, nesiseka įveikti. Tačiau pažiūrėjus galima pasidomėti ne tik uždaviniais, bet ir pačia lenta. Kodėl jos anksčiau visada buvo tamsiai rudos ar juodos, o dabar yra žalios?
(6) 2017-05-06 26
Japonija – viena iš pasaulio lyderių švietimo srityje. Absoliuti dauguma šalies gyventojų yra raštingi, įgyja privalomąjį pagrindinį išsilavinimą. Net 60 proc. japonų stoja į universitetus ar kolegijas ir gali pasigirti bent jau bakalauro mokslinį laipsnį atitinkančiu diplomu. Magistrantų ir doktorantų procentas Japonijoje bene didžiausias visame pasaulyje.
(10) 2017-01-19 41
Šiais laikais specialistai vertina kiekvieno žaislo saugumą. Dėl to vaikai dabar žaidžia su iš esmės labai saugiais žaislais, neturinčiais smulkių detalių, aštrių kampų ar radioaktyvių elementų. Taip, radioaktyvumas, didžiulis karštis ir aštrūs smaigai gali būti siejami su praeito amžiaus žaislais. Siūlome jums peržvelgti keletą tokių labai pavojingų žaislų iš praeities.
(5) 2015-10-06 21
Štai ir vėl atėjo Nobelio premijų sezonas. Pirmadienį jau išdalintos Nobelio medicinos premijos, o vėliau šią savaitę bus apdovanoti mokslininkai, ekonomistai, literatai ir taikai nusipelnę žmonės, kurie gaus vieną prestižiškiausių apdovanojimų mūsų planetoje.
(3) 2009-09-06 1
Su jauduliu, džiugiu bruzdesiu visose mokyklose – ir pradinėse, ir aukštosiose – sutikta mokslo metų pradžia. Mokslas yra kultūros žiedas, intelektinio, kūrybinio ir ekonominio krašto potencialo gražiausia raiška. Ilgus šimtmečius mūsų krašte mokslo ir švietimo švyturys buvo Vilniaus universitetas.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos