Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Švietimo projektai
 
 

Švietimo projektai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(1) 2015-12-17 18
Virtualias duris atvėrė „Wolfram Programming Lab“ – virtuali programavimo mokykla, kurioje labai paprasta išmokti šios srities pagrindų.
(5) 2015-05-07 11
Vilniaus universitetas ištobulino naują mašininio vertimo sistemą, kuri gali versti informacinių technologijų, teisės ir bendro pobūdžio sričių tekstus anglų bei prancūzų kalbomis.
(4) 2013-08-08 1
Du lietuviai Domas Juškys (29) ir Audrius Ringaila (28) daugiau nei pusantrų metų vystė internetinės mokyklos projektą www.keenjar.com Jungtinėse Amerikos Valstijose. 2013 m. birželio 15 d. paleido pilną šio projekto versiją į internetinę erdvę ir toliau sėkmingai auga.
(9) 2013-03-15 35
Internete galima rasti daugybę virtualių kursų, skirtų įvairiausių profesijų atstovams. Jie nemokami, kursus parengia savo srities specialistai iš prestižinių universitetų, mokytis galima nekeliant kojos iš namų. Ko daugiau gali reikėti? Nebent tik užsispyrimo ir kantrybės, nes viena dažniausiai pasitaikančių priežasčių, kodėl žmonės nebaigia virtualių kursų – ryžto trūkumas.
(2) 2013-02-08 0
Latvijos bendrovė „M.A.R.I.D.I.“ pranešė sukūrusi intelektualių gebėjimų treniravimo internetu sistemą. Projekto kūrime dalyvavo žinomi ekspertai, psichologijos mokslų daktarai, sakoma bendrovės pranešime.
(2) 2012-11-15 29
Nuo šiol kiekvienas interneto vartotojas naršyklėje surinkęs adresą www.ldkistorija.lt galės susipažinti su Lietuvos didžiosios kunigaikštystės (LDK) istorija, pristatyta šiuolaikinėmis priemonėmis ir kalba. Projektas „Orbis Lituaniae“ – tai beveik septyni šimtai trumpų iliustruotų pasakojimų apie įvairialypę LDK visuomenę, kultūrą, politiką ir kasdienybę.
(0) 2012-11-04 0
Po žymaus projekto "Google Art" atnaujinimo balandžio mėnesį daugiau nei 15 mln. žmonių visame pasaulyje susipažino su įvairiais paveikslais, skulptūromis, gatvės menu ir fotografijomis, kurios "Google" partnerių patalpintos internete. Dabar gi paieškos gigantas praneša, jog eksponatų kolekcija padidinta dar 10%, kadangi prie projekto prisidėjo dar 29 organizacijos iš 14 šalių.
(4) 2012-10-29 8
Ar kada nors norėjote sužinoti daugiau apie kitą, intriguojančią profesinės veiklos sritį? Arba galbūt tiesiog gilinti žinias apie dominantį dalyką iš akademinės pusės? Sužinodami kažką naujo mes visapusiškai tobulėjame. Šiuolaikiniame pasaulyje žinios yra ypač vertingos, todėl nuotolinis mokymasis sparčiai populiarėja. Nenuostabu, jog intensyviai kuriasi ir nemokamų studijų projektai internete.
(0) 2012-09-13 0
Tai – viena didžiausių pasaulyje su kultūra ir istorija susijusių bibliotekų. Jos mastai yra net ne įspūdingi, o epiški – čia rasite informacijos apie 23 milijonus objektų iš 2200 Europos institucijų, įsikūrusių 33 šalyse.
(2) 2012-01-19 0
Čikagos universitetas (JAV) internete paskelbė nemokamų paskaitų ciklą apie klimato kaitą ir kokią tam daro žmonių veikla. Universitetas išsikėlė sau tikslą didesnę dalį savo geriausių paskaitų šiemet paskelbti internete ir padaryti jas prieinamas visiems pasaulio žmonėms, rašo „The New York Times“.
(2) 2011-12-17 0
Kembridžo universitetas (D. Britanija) pirmą kartą internete paskelbė nuskenuotą Isaaco Niutono rankraščių kolekciją, kurioje yra ir žymiausio jo veikalo „Principia Mathematica“ skaitmeninė kopija kartu su mokslininko ranka užrašytais skaičiavimais ir pastabomis, pranešė „Guardian.co.uk“.
(0) 2011-11-19 2
Pirmasis lietuvių kalbos elektroninis sinonimų žodynas „Sinonimai.lt“ pradėjo veikti 2010 m. Tai – visuomeninis projektas, kurio tikslas ­– įtraukti visuomenę ir ypatingai jaunimą į kalbos puoselėjimo ir turtinimo veiklą. Kuo gi ypatingas šis žodynas ir su kokiais iššūkiais susiduriama jį tobulinant?
(0) 2011-01-18 0
Jau ne vienerius metus „Google“ kompanijos darbuotojai bandė siūlyti projektą, kuris būtų artimas ir mielas kiekvieno moksliuko širdžiai – „Google“ mokslų mugė, rašo CNN.
(11) 2010-05-02 0
AIKOS – tai atvira informavimo, konsultavimo ir orientavimo sistema, kurios pagrindinis tikslas – teikti aktualią, kokybišką informaciją apie mokymosi galimybes Lietuvoje. Pagrindiniai AIKOS interneto svetainės lankytojai – moksleiviai, studentai, kvalifikaciją norintys kelti darbuotojai bei darbdaviai. Prieš pora metų sukurta sistema jau ne visiškai atitinka svetainės lankytojų poreikius, todėl nuspręsta ją toliau tobulinti, sakoma Švietimo ir mokslo ministerijos praneš...
(2) 2010-03-23 1
Taip vadinasi Justino Iliseviciaus ir Vytauto Matuzo sukurta sparčiai auganti grupė socialiniame tinkle Facebook. Vaikinai su internetiniais projektais dirba jau daugiau nei 8 metus ir Lietuvos rinkai siūlo dar vieną naują projektą per 2 paskutinius metus (pirmasis - nemokamossvetaines.lt).

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos