Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » T-72 tankas
 
 

T-72 tankas

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2020-05-08 17
Izraelis – vienintelė ramybės sala chaotiškame Artimųjų rytų pasaulyje, apsupta vien tik priešiškai nusiteikusiais kaimynais, kurie ne kartą bandė užgrobti Izraelį ir kurie gerai ginkluoti sovietine bei rusiška technika bei apmokyti sovietų – o dabar ir rusų kariuomenės instruktorių, teigia Lietuvos kariuomenės atsargos majoras ir ginkluotės entuziastas Darius Antanaitis.
(0) 2019-03-07 0
Tai, ką matote nuotraukoje, nėra tankas. Jis net nėra rimtai šarvuotas - visas korpusas yra pagamintas iš aliuminio, plastiko ir stiklo pluošto. Tačiau tai - labai svarbi mašina, turinti įdomią funkciją.
(0) 2018-12-11 8
Maskvoje įsikūręs Domodedovo oro uostas neseniai įsigijo modifikuotą tanką T-72. Šarvuota mašina sveria net 41 toną ir oro uostui suteiks reikalingų pajėgumų.
(3) 2017-06-27 7
„Tėvuku“ vadinamas Baltarusijos prezidentas Aliaksandras Lukašenka neturėjo likti patenkintas tuo, ką pamatė šeštadienio vakarą sostinėje.
(3) 2016-12-11 18
T-80 buvo naujausi Tarybų sąjungos tankai - tai turėjo būti kokybinis išskirtinumas iš kitų Varšuvos bloko šalių, naudojusius licenzijinius T-72. Jis buvo vienas greičiausių tankų savo sukūrimo laiku. Po TSRS griūties Rusijai liko daugiau nei 3400 vnt. šių tankų. Brangus išlaikymas ir ganėtinai silpnas pasirodymas Čečėnijos konflikte lėmė praktiškai visų jų užkonservavimą, naudojimui pasirenkant senesnius, bet patikimesnius T-72. Visgi nuo 2016 m. vasaros, Rusijos kariuomenė ėmė rimtai svarstyti planus pradėti grąžinti į tarnybą bent dalį aštuoniasdešimtukų, daugiausiai dėl pasikeitusios geopolitinės situacijos.
(34) 2015-12-31 75
Praeitą savaitę oficialiai patvirtinta, kad Lietuva iš JAV perka vidutinio nuotolio prieštankinių sistemų „Javelin“. Sandorio vertė – 50 mln. eurų. Rusijos karinių pajėgų plačiai naudojamas tankas T-72, kuris buvo panaudotas ir Ukrainoje, vidutinio nuotolio prieštankinei sistemai „Javelin“ – skardinė dėžutė. Apie Lietuvos kariuomenės pirkinį pasakoja LRT TELEVIZIJOS laida „Karinės paslaptys“.
(4) 2014-08-20 2
Dvylika pasaulio šalių Rusijoje šį savaitgalį kovojo neįprastose tankų biatlono varžybose. Po keturių etapų paaiškėjo šarvuočių pasaulio čempionato nugalėtojas.
(4) 2014-08-14 5
Rusijoje, Alabino poligone, į pabaigą artėja tarptautinis tankų biatlonas, apie kurį jau rašėme. Pernai, kai Rusijos gynybos ministras armijos generolas Sergejus Šoigu paskelbė apie kvietimus kitų šalių tankistams dalyvauti šiame biatlone, kilo nemažas ažiotažas. Pirmą kartą atsirado realus šansas taikiai pasivaržyti NATO, Rusijos, kitų buvusio sovietinio bloko ir nei vienam šių blokų nepriklausiusių šalių tankistams.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos