Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » T. rex
 
 

T. rex

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2019-08-21 11
Norėtumėte suvalgyti po 100 000 kalorijų per dieną? Jums reikės ne tik aštrių dantų ir galingų žandikaulių, bet ir labai tvirtos kaukolės.
(0) 2018-07-04 18
Daugiausia žiniasklaidos dėmesio sulaukęs dinozauras neabejotinai yra Tyrannosaurus Rex – arba sutrumpintai T-rexas. Jis ne tik gavo ryškią rolę „Jūros periodo parko“ filmuose, bet ir yra žymus eksponatas Nacionaliniame Amerikos istorijos muziejuje Niujorke.
(0) 2017-11-08 15
Tyrannosaurus rex - vienas žinomiausių dinozaurų. Aršus plėšrūnas bėgiojo ant dviejų kojų ir savo stipriais žandikauliais traiškė smulkesnius gyvūnus. Visgi, evoliucija šiam kreidos periodo gyvūnui padovanojo labai trumpas priekines galūnes. Ilgą laiką netgi buvo manoma, kad jos neatliko visiškai jokios funkcijos, tačiau dabar mokslininkai mano priešingai - tiranozauro rankos buvo labai svarbios.
(8) 2017-07-25 48
Daugybė žmonių užaugo žiūrėdami animacinius filmukus apie dinozaurus. Keliautojas laiku pasiklysta ir susivokia esąs tiesiai priešais nuožmųjį plėšrūną tiranozaurą, kuris nelaimėlį būtinai iš karto pastebi ir kėsinasi suėsti. Ką jam reikėtų daryti? Ar žmogui reikėtų bėgti nuo tiranozauro ar geriau nejudėti?
(1) 2017-06-09 7
Tiranozaurai (Tyrannosaurus rex) nebuvo plunksnuoti, rodo naujas tyrimas, kurio išvados, gelbstinčios šio nuožmaus žudiko reputaciją, buvo paskelbtos trečiadienį.
(7) 2015-06-11 28
<em>„Juros periodo parke“ dinozaurai buvo atgaivinti iš gintare užkonservuoto kraujasiurbio moskito žarnyne buvusio kraujo. Dabar radome tai, kas veikiausiai yra tikras dinozauro kraujas pelk
(0) 2014-05-02 1

Visai nereikia šaipytis iš jo letenėlių. Dabar žinome, kad T. rex galėjo būti bauginantis žudikas, nes turėjo galingą kaklą ir galvą.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos