Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » TKS
 
 

TKS

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(12) 2014-05-27 24
Kinijos naujienų agentūra „Xinhua“ skelbia, jog Rusija kuria naują nacionalinę kosmoso tyrimų programą, kuri po 2020 metų pakeis Tarptautinę kosminę stotį (TKS). Apie tai praėjusią sav
(8) 2014-09-18 21
Jungtinių Valstijų aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA) pranešė grįžtanti prie JAV vykdomų pilotuojamų kosminių skrydžių, kurie laikinai buvo nutraukti atsisakius naudoti nesaugiais laikytus daugkartinius erdvėlaivius „Space Shuttle“. Nuo to laiko NASA savo astronautų skrydžiams į Tarptautinę kosminę stotį (TKS) nuomojosi rusiškus kosminius laivus.
(7) 2014-10-22 18
Spalio 7 d., kai Tarptautinės kosminės stoties (TKS) astronautai darbavosi atvirame kosmose, netyčia buvo nufilmuotas neatpažintas skraidantis objektas (NSO). Jis labai aiškiai matyti filmuojamo vaizdo fone, tarp Žemės ir TKS. Vaizdas Žemėn buvo transliuojamas tiesiogiai.
(7) 2014-04-30 1
Užsiauginti salotų eiliniam sodininkui neatrodo sudėtinga. O jei iš laistymo žarnos išbėgęs vanduo pakibtų ore arba dirva imtų kilti ir bėgti iš sodo? Su tokiomis problemomis susidurtų astronautai Tarptautinėje kosmoso stotyje (TKS).
(7) 2014-09-12 8
Pirmadienį Rusijos Federacijos Kosmoso agentūra (Roscosmos) paskelbė apie planus perkelti išgyvenimo treniruočių visiems „Sojuz“ erdvėlaivio keleiviams vietą į Rusijos karinio jūrų laivyno bazę Sevastopolyje, aneksuotame Kryme. Toks jos žingsnis kitas valstybes pastato į keblią padėtį, nes amerikiečiai, europiečiai ir japonai astronautai turėtų vykti į okupuotą teritoriją be Ukrainos išduotų vizų.
(4) 2014-08-20 18
Tarptautinės kosminės stoties (TKS) išorėje, beorėje erdvėje, rasta gyvų jūros planktono ir kitų mikroorganizmų liekanų, naujienų agentūrai ITAR-TASS pranešė Rusijos kosminės agentūros atstovai. Rusų kosmonautai teigia jų radę ant TKS Rusijos segmento iliuminatorių, iš kosmoso pusės.
(4) 2014-08-06 17
Tarptautinėje kosmoso stotyje (TKS) dirbantys astronautai mėgsta filmuoti ir fotografuoti teritorijas, virš kurių praskrenda – o naktinis skrydis virš Azijos rytinės dalies žada itin įdomių vaizdų.
(3) 2014-11-28 21
Pirmasis į kosmosą išsiųstas 3D spausdintuvas į pasaulį paleido pirmą savo kūrinį.
(3) 2014-08-29 9
JAV astronautai į Tarptautinę kosminę stotį (TKS) gali pakilti tik Rusijos raketomis, o buvęs JAV Nacionalinės aeronautikos ir kosmoso administracijos (NASA) vadovas Mike'as Griffinas teigia, kad amerikiečiai tapo įkaitais.
(2) 2014-06-11 19
Tarptautinės kosminės stoties (TKS) Rusijai priklausančiame segmente pasklido dūmai, trečiadienį pranešė JAV Nacionalinė aeronautikos ir kosmoso administracija (NASA).
(1) 2014-01-23 0
Skruzdėlių kolonija jau įsikūrė Tarptautinėje kosminėje stotyje, kurioje bus tiriami šių gyvūnų elgesio pokyčiai sumažėjusios gravitacijos aplinkoje. Mokslininkai tikisi išsiaiškinti, kaip skruzdės suderins savo maitinimosi elgseną su pakitusiomis aplinkybėmis, o gautus rezultatus naudos protingesnių robotų plėtotei.
(1) 2014-06-04 18
Pagal vieną iš teorijų, gyvybė Žemėje pirmiausia atsirado mikrobiniu pavidalu. Ją į mūsų planetą atnešė nukritęs asteroidas, kilęs iš kito Saulės sistemos kūno, pavyzdžiui, Marso, o gal net iš dar tolimesnių kosmoso platybių. Tačiau ar būtų įmanoma mums patiems nusiųsti į kitus pasaulius savo „gyvybės sėklą“? Mokslininkai vieningi – tikrai taip.
(0) 2014-05-30 16

Tarptautinėje kosminėje stotyje (TKS) dabar dėmesio centre raudonosios salotos. Praėjusią savaitę NASA pranešė apie aktyvuotą augalų auginimo sistemą skriejančioje laboratorijoje.

(0) 2014-03-12 0
Amerikiečių astronautas ir du rusų kosmonautai, kurie į atvirą kosmosą buvo išnešę Sočio olimpiados deglą, užbaigė 166 dienas trukusią misiją Tarptautinėje kosmoso stotyje (TKS).
(0) 2014-03-06 1
Nuo tada, kai NASA uždarė savo Tarptautinės kosminės stoties (TKS) programą, vienintelė galimybė JAV astronautams patekti į TKS liko pasinaudojus Rusijos erdvėlaiviu „Soyuz". Dėl to dabar TKS esantys šeši astronautai, įskaitant du rusus ir du amerikiečius, gali kreipti nemenką dėmesį į tai, kas vyksta Žemėje – nesutarimai Žemėje galiausiai gali nuvesti prie kosmoso reikalų, rašo gizmodo.com.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos