Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » TRAPPIST | TRAnsiting Planets and PlanetesImals Small Telescope
 
 

TRAPPIST | TRAnsiting Planets and PlanetesImals Small Telescope

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(0) 2018-03-31 31
Vanduo yra reikalingas gyvybei, bent jau tokiai, kokią mes žinome. Tačiau kartais net ir vandens gali būti per daug.
(0) 2018-03-04 15
Dauguma egzoplanetų aptinkamos prie mažų žvaigždžių. Iš dalies taip yra todėl, kad tokias planetas aptikti lengviau: jos gali turėti didesnį poveikį savo žvaigždei. Bet manoma, kad apskritai planetų prie mažesnių už Saulę žvaigždžių, vadinamų raudonosiomis nykštukėmis, yra daugiau, nei prie kitų žvaigždžių tipų. Ypač tai galioja Žemės tipo planetoms žvaigždės gyvybinėje zonoje. Tad nekeista, kad daug kalbama apie galimą tokių planetų tinkamumą gyvybei.
(0) 2018-02-15 13
Didžiausią tikimybę aptikti gyvybės pėdsakus už Saulės sistemos esančioje erdvėje mokslininkai sieja su šiuo metu atliekamais ne taip labai nuo Žemės besiskiriančių planetų tyrimais.
(0) 2017-09-14 22
Septynios uolinės planetos TRAPPIST-1 sistemoje – stebinantis atradimas. Dar labiau stebina tai, kad greta jų nėra nei vienos dujinės milžinės.
(0) 2017-09-08 12
Prie artimiausios Saulei žvaigždės esanti planeta Proksima b sukasi gyvybinėje savo žvaigždės zonoje – jos paviršiaus temperatūra tinkama skystam vandeniui egzistuoti. Tačiau nežinia, ar planeta turi atmosferą. Žemės atmosferą nuo Saulės vėjo apsaugo magnetosfera, tačiau ties magnetiniais ašigaliais šiek tiek jos pabėga į kosmosą.
(0) 2017-08-24 36
Vasario mėnesį, paskelbus apie TRAPPIST-1 sistemoje atrastas net septynias uolines planetas, daugybė mokslininkų suskubo tyrinėti šią sistemą ir jos žvaigždę.
(0) 2016-05-12 15
Prie labai mažos žvaigždės aptiktos trys uolinės planetos. Žvaigždė, pavadinta TRAPPIST-1, yra pirmasis teleskopo TRAPPIST (TRAnsiting Planets and PlanetesImals Small Telescope) radinys.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos