Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Taikomosios programos
 
 

Taikomosios programos

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(6) 2021-10-16 8
Daugelis mūsų turi mėgstamą interneto naršyklę – prie jos esame įpratę, žinome kaip ja naudotis, kokias funkcijas ji turi ir kaip jas rasti. Tačiau darbe ir namuose naršymo internete poreikiai gali būti kitokie, be to, skiriasi šių programų našumas, požiūris į saugumą, privatumą, galiausiai – funkcionalumai. Tad kaip išsirinkti interneto naršyklę, kuri geriausiai atlieps jūsų poreikius?
(2) 2021-08-19 6
„Windows 11“ yra tarsi gražesnius, modernesnius rūbus apsivilkęs „Windows 10“. Nauja operacinės sistemos karta bus dar geriau pritaikyta mobiliesiems įrenginiams. „Microsoft“ vadovas Satya Nadella prideda ir dar vieną privalumą - „Windows 11“ naudotojams suteiks didžiausią pasirinkimo laisvę. Bet ar tikrai?
(13) 2021-08-16 19
„Firefox“ jau seniai laikoma viena geriausių alternatyvų populiariausiai pasaulyje naršyklei „Chrome“, ypač tarp „Linux“ gerbėjų. Tad stebina tai, kad „Mozilla“ produktas per pastaruosius trejus metus prarado 46 mln. vartotojų. Kas gi čia vyksta?
(2) 2021-07-07 4
„Microsoft Office“ laukia plataus masto pokyčiai. Kūrėjai pradėjo įgyvendinti „Fluid Office“ interneto platformos koncepciją, kuri reiškia biurų paketo pavertimą galingesniu įrankiu, daugiausia orientuotu į bendradarbiavimą. Kūrėjai pridėjo pirmuosius interaktyvius blokus kaip šio projekto dalį prie „Teams“, „OneNote“, „Outlook“ ir „Whiteboard“.
(0) 2021-07-04 3
„Google“ nusprendė atidėti trečiųjų šalių slapukų išjungimo „Chrome“ naršyklėje datą iki 2023 metų.
(0) 2021-07-03 -3
Laukiantiems „Windows 11“ ir naudojantiems „Internet Explorer“ naršyklę teks nusivilti.
(0) 2021-06-09 3
Didžioji dalis žmonių mėgsta dainuoti ir kartais susimąsto apie profesionalų dainos arba atlikimo įrašymą įrašų studijoje. Iš tikrųjų, būtent tokiu būdu ne vienas žmogus Lietuvoje tapo žvaigžde, kaip, kad Daddy Was A Milkman. Tačiau ne kiekvienas turi tam galimybių. Pakalbėsime, kaip neišeinant iš namų galima pačiam kokybiškai pasidaryti įrašą.
(0) 2021-05-31 11
Kartais visai paprasta smulkmena gali padėti išaiškinti nusikaltimą. Štai kanadietis Geraldas McGoey 2019 metais buvo nuteistas už dokumentų klastojimą, siekiant apsaugoti tam tikrą turtą nuo bankroto procedūros. Pasirodo, kad nuteistasis dokumentams klastoti naudojo šiuolaikinius Microsoft šriftus, kurie pasirodė tik 2007 metais. Tuo tarpu suklastotuose dokumentuose nurodytos datos buvo tarp 1995 ir 2004 metų.
(0) 2021-05-27 -2
Skaitmeninės mados ir meno profesorė Jules Dagonet gegužę Kazimiero Simonavičiaus universitete ir Vytauto Didžiojo universitete skaitė paskaitų ciklą „Mados industrijos revoliucija – nuo žaidybinių mados eksperimentų iki pasaulinių e-komercijos projektų“. Kaip teigia J. Dagonet, kai Jungtinės Karalystės Kūrybinių menų universitetas (UCA) 2021 m. akreditavo Skaitmeninės mados magistro studijų programą, ją dienraštis „The Guardian“ pavadino „pirmuoju virtualaus kutiūro magistro laipsniu pasaulyje“. Kodėl tai yra svarbu ir ką tai žada mados pasauliui? Į šiuos ir kitus klausimus profesorė sutiko atsakyti po virtualių paskaitų ciklo.
(0) 2021-05-25 -1
Jeigu po dienos nuotolinio darbo jaučiatės pavargę, gali būti, kad susiduriate su dar viena epidemija, kuri vadinama „zoom‘o nuovargiu“. Pasauliui masiškai perėjus prie vaizdo skambučių, buvo pastebėta, kad vis daugiau žmonių po jų jaučiasi išsekę, skundžiasi dažnesniais galvos skausmais, irzlumu, nuovargiu. Ši būsena kenkia darbuotojų emocinei sveikatai ir produktyvumui, todėl svarbu ją laiku identifikuoti ir spręsti.
(1) 2021-05-19 32
Pažvelgę ​​į Izraelį ir Palestiną bet kurioje plačiai naudojamoje palydovinių vaizdų platformoje, galite pastebėti, kad vaizdai yra stebėtinai neryškūs.
(0) 2021-04-22 23
„Google Earth“ video filmukas leis jums patirti įspūdingą 3D kelionę. Į 2,5 min trukmės filmuką sudėti 37 pastarieji žmonijos metai – štai kaip keitėsi Žemė.
(0) 2021-04-21 23
Praėjusiais metais „Google“ pranešė apie savo ketinimą įtraukti pokalbius į „Gmail“, kad vartotojams būtų lengviau naudotis el. pašto paslauga darbui ir mokymuisi. Anksčiau pokalbiai tapo prieinami verslo vartotojams. Dabar bendrovė pradėjo platinti šią funkciją visiems „Gmail“ vartotojams.
(1) 2021-04-14 30
Šį pavasarį Lietuvos keliuose vėl pasirodys „Google Street View“ automobiliai, kurie keliaus per daugelį šalies miestų. Pagrindinis pakartotinio važiavimo tikslas – atnaujinti Lietuvos miestų, kelių ir greitkelių vaizdus „Google“ žemėlapių platformoje.
(0) 2021-04-09 1
„Google Maps“ atnaujinime atsiras dirbtinio intelekto elementų, kurie galės rekomenduoti išskirtinai ekologiškus maršrutus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos