Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tankai
 
 

Tankai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(7) 2011-08-17 1
Kinas daugiau nei 7 mėnesius konstravo, išleido krūvas pinigų – apie 320000 litų, – kad galėtų pasigirti namuose pasigaminęs tanką.Hao Jinxi iš Hangdžou, pietų Kinijoje esančios Džedziango provincijos sostinės, didžiuojasi savo rankomis pasigaminęs autentišką rusiško tanko T62 kopiją, rašo orange.co.uk.
(9) 2011-05-24 3
Prieš kurį laiką Rusijos sausumos pajėgų vadas generolas pulkininkas A. Postnikovas padarė daug karinių ekspertų diskusijų sukėlusį pareiškimą. Jis pažymėjo, kad net naujausia ginkluotė ir karinė technika (šarvuočiai ir tankai, artilerija ir šaunamieji ginklai), kurią gamina Rusijos karinės pramonės kompleksas, pagal savo charakteristikas atsilieka ne tik nuo NATO, bet ir nuo Kinijos analogų. Kaip pavyzdį jis pateikė moderniausią rusišką tanką T-90, pabrėždamas...
(4) 2011-05-05 -1
Turkijoje sukurtas pirmasis pagrindinio mūšio tanko „Altay“ prototipas. Jis bus pristatytas visuomenei gegužės 10 d. Stambule prasidėsiančioje ginkluotės parodoje IDEF-2011, pranešė „DefenceTalk.com“.
(22) 2011-01-17 2
Didžiosios Britanijos karinių technologijų kūrėjai planuoja sukurti „nematomų“ tankų armiją, kuri į mūšio lauką galėtų išriedėti per ateinančius penkerius metus.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos