Mobili versija | Apie | Visos naujienos | RSS | Kontaktai | Paslaugos
 
Jūs esate čia: Pradžia » Visos temos » Tankai
 
 

Tankai

Žymės vieta žymių medyje:
Rodomi įrašai iš
visi straipsniai video
Archyvo rikiavimo ir rūšiavimo funkcijos
komentuojami skaitomiausi rekomenduojami naujausi
 
 
(3) 2013-10-31 7
Sirijoje, sostinės Damasko priemiesčiuose, atsitiktinai nufilmuotas iš T-72 tanko vamzdžio iššautas ir tiesiai į vaizdo kamerą atlekiantis sviedinys.
(14) 2013-10-09 14
Lenkai, bendradarbiaudami su britų bendrove "BAE Systems", sukūrė inovatyvaus tanko PL-01koncepciją. Pagrindinė mašinos paskirtis – naikinti priešo techniką. PL-01 ekipažą sudaro 3 asmenys. Jie dirba kabinoje, padengtoje daugiasluoksniais keraminiais šarvais.
(3) 2013-08-14 -1
Pirmadienį prie Maskvos prasidėjo pirmosios Rusijos gynybos ministerijos sumanytos neįprastos sporto šakos – tankų biatlono – varžybos. Kol kas dalyvauja tankai tik iš keturių šalių – Rusijos, Baltarusijos, Armėnijos ir Kazachstano. Tačiau Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu teigia, jog praėjusį pentadienį lankydamasis Vašingtone tankų biatlone dalyvauti pakvietė ir Amerikos ginkluotąsias pajėgas.
(4) 2013-06-08 4
Techninė pažanga nestovi vietoje, ypač karinės srities, nes ginkluotame besikeičiančio pasaulio susirėmime dažniausiai laimi tie, kurių kariuomenė ne tik tinkamai organizuota, bet ir turi tobuliausius ginklus. Taigi verta pasidomėti, kokia ginkluotė pateks į reformuotos rusiškos kariuomenės rankas. Kadangi temos spektras labai platus, pradėsime nuo to, kas veš, dengs ir rems ugnimi naujųjų Rusijos sausumos pajėgų karius, t. y. nuo naujos kartos tankų, pėstininkų kovos mašinų ir šarvuočių.

Jūsų požiūris

Aktyvios diskusijos